"Бон Апети" търси бременни жени и деца до 14 г. за фотосесия!

  • 16 558
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
„Бон Апети“ стартира проект на поредица от книги  "Детско хранене".
Във връзка с това се търсят бременни жени, бебета до 1 година, деца от 1 до 3 и от 4 до 14 години за фотосесия.


Ако искате Вашето дете или Вие самите да украсите страниците на книгите на "Бон Апети", изпращайте снимки и телефон за контакт на адрес editorial@novastudios.tv до 25 юли.

Единственото изискване за снимките е бременните и децата (може и да не са сами на снимката) да бъдат на преден план и на фокус.

От "Бон Апети" ще се свържат с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от тях.
Станете част от идеята на
"Бон Апети"!


Мили, майки и татковци!

Във връзка с изключително големия интерес по повод стартирания от „Бон Апети“ проект за поредицата нови книги „Детско хранене“,  искаме да ви благодарим за писмата и снимките, които изпращате.
И бъдещите майки, и дечицата са невероятни, но за съжаление, колкото и голямо желание да имаме, няма да можем да включим всички в поредицата. Изборът няма да е лек, повярвайте ни!

За това бихме желали да предоставим на вас – бъдещи и настоящи майки, които сте изпратили снимките си на нашия адрес, възможността да притежавате поредицата от книги на преференциални цени. Всички, които няма да бъдат снимани за книгите, ще получат възможността да закупят пълния комплект с 50% отстъпка от цената, веднага след излизането им на пазара.


Удължаваме и крайния срок за изпращане на вашите снимки до 15.08.2007 г.
"Бон Апети" ще се свърже с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от нас. Всички останали могат да получат повече информация на безплатния ни телефон 0800 13 123 след края на конкурса.

Станете част от идеята на "Бон Апети"!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 19:37 от Mamma

# 1
  • Мнения: 215
А някакви по-специфични изисквания имат ли?

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В техния сайт нищо не откривам. Моля Мамма да даде повече подробности.  Wink

# 3
  • Мнения: 6 323
Това е информацията, която ми е изпратена от "Бон Апети".

До 25 юли, който иска да участва, трябва да изпрати снимка на посочения адрес.
От "Бон Апети" ще се свържат с избраните за участие, за да се уточнят подробностите за фотосесията.
Не са посочени допълнителни изисквания и параметри за снимките, които да да изпращате.

# 4
  • Мнения: 376
Щом няма изисквания значи може на снимката да е детето с татко си например, нали? Не е задължително да е самичко?

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Щом няма изисквания значи може на снимката да е детето с татко си например, нали? Не е задължително да е самичко?
Вероятно може всякакви снимки.....  newsm78

# 6
  • Мнения: 6 323
Разговарях с "Бон Апети" и добавих уточнението горе в текста.

Единственото изискване за снимките, които изпращате, е бременните и децата (може и да не са сами на снимката) да бъдат на преден план и на фокус.

От "Бон Апети" ще се свържат с одобрените за участие, за да се уточнят подробностите около фотосесията, която ще бъде организирана и осъществена от "Бон Апети".

# 7
  • Мнения: 6 029
пък аз пратих:)

# 8
  • Мнения: 729
Има ли ограничение за броя на снимките!? Rolling Eyes Само една или може и повече?

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ей страхотен конкурс и аз ще пратя снимка.

# 10
  • Мнения: 4 451
И аз, и аз. На двете щерки хем. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 370
Ей от кога чакам такъв конкурс!

# 12
  • Мнения: 1 541
и аз пратих, да не остана по-назад Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 550
За пари става ли дума?

Доста двусмислено го написах. Имам предвид ще се плаща ли на модела за фотосесията. Не говоря за подкуп.  Joy

# 14
  • Мнения: 386
променете словореда  Laughing излиза че търсите бременни жени и бременни деца до 14 години  Rolling Eyes
търси деца до 14 години и бременни жени е малко по-точно  Peace

# 15
  • Мнения: 1 380
Eй супер.  Flutter

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Надежда, много си права, словоредът е ужасен ( редовно и аз подреждам изреченията си така, че са разбираеми изключително и само за мен Embarassed. Аз бих изпратила снимка, обаче от хормоните съм се опъпчила страхотно, но се надявам с бебо да участваме в други конкурси baby_neutral Joy.
Успех на всички, които участват  Peace!

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз не разбрах, по колко снимки трябва да се пратят, има ли ограничение   newsm78.

# 18
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и аз ще взема да пратя на бубата. той ми е миличкия в графата 1-3 години!

# 19
  • Мнения: 226
А може ли бебета извън София? В София ли ще се снима после евентуално?

# 20
  • Мнения: 215
Че защо да не може? Няма такова ограничение - поне не се споменава! Нищо не пречи да изпратиш! Те от предаването къде ли не пътуват извън страната, та при теб да не дойдат! Wink Изпрати си снимчици и ще се стискаме палци взаимно!

# 21
  • Мнения: 226
e_mili права си! ще ги чакам да ми дойдат на гости Laughing
стискам палци на всички! newsm10

# 22
  • Мнения: 26
хаиде и ние се записахме,дано да стане Praynig  newsm47

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
и аз, и аз Simple Smile

# 24
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз пратих  bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 13
Аз също изпратих, но директно ми изтриха и-мейла без дори до го отворят.
"Not read".  #2gunfire    newsm11 newsm45 smile3516 smile3515 smile3514

# 27
  • Мнения: 3 268
Аз също изпратих, но директно ми изтриха и-мейла без дори до го отворят.
"Not read".  #2gunfire    newsm11 newsm45 smile3516 smile3515 smile3514
Как така са ти изтрили пощата?Не разбирам ти как го разбра това.

# 28
  • Мнения: 13
Имам настройка на и-мейла, която ми помага да разбера дали съобщенията, които изпращам се четат.
Или както в случая - ми се върна автоматично съобщение, че е изтрито без да бъде прочетено.  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1 701
Току що изпратих и аз!
Едва след това прочетох поста на Fif и съм леко разочарована от това!
А им написах толкова мило писмо, понеже аз наистина много харесвам това предаване ... Sad

# 30
  • Мнения: 13
Не се обезкуражавайте заради това.   superuu
Може и да е случайно или пък грешка на системата.
Колкото повече деца, толкова повече грешки.

Не знам.

Аз ПАК ще пратя. smile3521
Успех на всички!!!  preggo

# 31
  • София
  • Мнения: 508
И аз пратих - три снимки  Laughing Стискам палци на всички  Peace

# 32
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
Your message

To: Editorial
Cc:
Subject: koнкурса
Sent: Thu, 12 Jul 2007 22:50:28 +0300

was read on Fri, 13 Jul 2007 09:53:17 +0300?

 
Аз полу4их това.Какво е? Има и един прикрепен файл ,който не мога да отворя Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 6 029
desi_2, че е прочетено.

# 34
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 771
Фит, най-вероятно пощата им те е сметнала за спамърка и са ти тръкнали мейла автоматично, а не, че не си им симпатична. Прати си го пак, но от друга поща.

# 36
  • Мнения: 28
аз също пратих,ще стискаме палци

# 37
  • Мнения: 79
Ооооооооооо ,и ние сме в играта. Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз пратих и получих 2 съобщения от две пощи на този сървър.От едната поща е прочетено,а от другата е изтрито.Интереснотое,че аз го пратих само веднъж на посочения мейл newsm78

# 39
  • Мнения: 6 029
И аз пратих и получих 2 съобщения от две пощи на този сървър.От едната поща е прочетено,а от другата е изтрито.Интереснотое,че аз го пратих само веднъж на посочения мейл newsm78

нормално, този мейл явно препраща до други мейлове.

# 40
ми нормално бе мацки...Нали имат 1 сървър и 100 души дето работят там.Един го про4ете, друг го изтрие....СПОКООО
Важното е 4е стигат до там

# 41
  • Мнения: 1 919
Имам настройка на и-мейла, която ми помага да разбера дали съобщенията, които изпращам се четат.
Или както в случая - ми се върна автоматично съобщение, че е изтрито без да бъде прочетено.  #Cussing out
ако не ги четат много тъпо къде е смисала тогава на тоз конкурс?

# 42
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
А трябва ли да съдържа нещо друго освен снимките мейла?Някакви данни за детето или нещо друго newsm78?

# 43
  • Мнения: 1 517
Аз пратих на децата и на двамата ми племенници - по 2-3 снимки на дете, но в едно писмо. Данни за децата - само на колко са години. И снимките ги именувах с периода, в който са правени. Има 1-2 от Новата година - все пак 9 годишно дете не може да се промени много за 6 месеца.
Да видим...

# 44
  • Мнения: 53
С  татенцето решихме и ние да изпратим снимка на нашето Ели Flutter

# 45
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз получих три емайла с този отговор и прикачен файл.

Your message

To: Editorial
Cc:
Subject: фотосесия
Sent: Wed, 11 Jul 2007 22:30:49 +0300

was read on Thu, 12 Jul 2007 16:24:40 +0300?

 
При това двама души са ми писали отговор.

# 46
  • Мнения: 638
И аз току 6то пратих   Grinning

# 47
# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
И аз изпратих. Получих положителен отговор от дме места и отрицателен от едно място. А бях изпратила едно писмо Wink

# 49
  • Мнения: 2 336
Току що изпратих и аз снимки. Т.к. никъде не пише колко трябва да е бройката им аз изпратих 3бр.

# 50
  • Мнения: 244
Аз също току що изпратих 3бр. снимки Simple Smile

# 51
  • Мнения: 146
И ние утре ще подбере няколко снимки на малкия Димитърчо и ще се включим в конкурса  Joy

# 52
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз изпратих. Получих положителен отговор от две места и отрицателен от едно място. А бях изпратила едно писмо Wink
Как разбра кои са положителни и кои отрицателни.И аз имам три писма и така и не разбрах какво пише в тях.Много ще съм ти благодарна за отговора.

# 53
  • Мнения: 261
И АЗ ПУСНАХ,ПЪК НИЩО НЕПОЛУЧИХ КАТО ОТГОВОР,ЗАЩО ТАКА?

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
И аз изпратих. Получих положителен отговор от две места и отрицателен от едно място. А бях изпратила едно писмо Wink
Как разбра кои са положителни и кои отрицателни.И аз имам три писма и така и не разбрах какво пише в тях.Много ще съм ти благодарна за отговора.

Понеже ставаше дума за "прочетени" и "не прочетени". Писмото ми е препратено на три адреса - два са го отворили, а един - не.

# 55
  • Мнения: 2 336
И АЗ ПУСНАХ,ПЪК НИЩО НЕПОЛУЧИХ КАТО ОТГОВОР,ЗАЩО ТАКА?
аз също newsm12

# 56
  • Русе
  • Мнения: 659
И ние изпратихме снимки:)

# 57
  • Мнения: 244
И аз нищо не получих newsm78

# 58
  • Мнения: 388
И АЗ ПУСНАХ,ПЪК НИЩО НЕПОЛУЧИХ КАТО ОТГОВОР,ЗАЩО ТАКА?
аз също newsm12

И аз така newsm78

# 59
  • Мнения: 1 163
Сега пратих и аз нищо не получих. Това, че не сме получили отговор означава ли, че не са ни пристигнали писмата?  newsm78
Стискам палци на всички малчугани

# 60
  • София
  • Мнения: 4 035
Момичета,не получавате отговор не защото писмата ви не са пристигнали,а защото не сте си настроили пощата да ви връща потвърждение за отваряне или за неотваряне от получателя PeaceТова е като report при sms-a Wink
И аз изпратих. Получих положителен отговор от две места и отрицателен от едно място. А бях изпратила едно писмо Wink
Как разбра кои са положителни и кои отрицателни.И аз имам три писма и така и не разбрах какво пише в тях.Много ще съм ти благодарна за отговора.
Заглавието на потвърждението,което получаваш е или read, или not read.В първия случай е отворено,а във втория не е.Ако случайно писмото няма заглавие,последния ред от самия мейл пак е един от двата варианта.Дано си ме разбрала Peace

# 61
  • Мнения: 1 163
Браво на бубчето 15 поне ме осветли по въпроса, че тъкмо се канех да пратя още една фотосесия.
То аз си мисля, че тези конкурси са си нагласени ама айде и аз пратих на моето да не остане по назад милото та каквото стане.
А знае ли някой до кога е крайния срок за събиране на снимките?

# 62
Браво на бубчето 15 поне ме осветли по въпроса, че тъкмо се канех да пратя още една фотосесия.
То аз си мисля, че тези конкурси са си нагласени ама айде и аз пратих на моето да не остане по назад милото та каквото стане.
А знае ли някой до кога е крайния срок за събиране на снимките?
В поста на първа страница , още при обявяването на конкурса е посочен и крайният срок за изпращане на снимките - 25 юли

# 63
  • Мнения: 4 362
Добре аз получих три емейла
Ivan Kurtev
    Not read:
Final-Recipient: RFC822; ivan.kurtev@novastudios.tv
Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; deleted
X-MSExch-Correlation-Key: dNqyzRtVyEGEoH8Hk0WL8w==

от Galina Chausheva
Read:
Final-Recipient: RFC822; galina.chausheva@novastudios.tv
Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; displayed
X-MSExch-Correlation-Key: dNqyzRtVyEGEoH8Hk0WL8w==

От Maria Avramova
Not read:
Final-Recipient: RFC822; maria.avramova@novastudios.tv
Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; deleted
X-MSExch-Correlation-Key: dNqyzRtVyEGEoH8Hk0WL8w==

Какво значи това  newsm78

# 64
Добре аз получих три емейла
Ivan Kurtev
    Not read:
Final-Recipient: RFC822; ivan.kurtev@novastudios.tv
Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; deleted
X-MSExch-Correlation-Key: dNqyzRtVyEGEoH8Hk0WL8w==

от Galina Chausheva
Read:
Final-Recipient: RFC822; galina.chausheva@novastudios.tv
Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; displayed
X-MSExch-Correlation-Key: dNqyzRtVyEGEoH8Hk0WL8w==

От Maria Avramova
Not read:
Final-Recipient: RFC822; maria.avramova@novastudios.tv
Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; deleted
X-MSExch-Correlation-Key: dNqyzRtVyEGEoH8Hk0WL8w==

Какво значи това  newsm78


Това значи, че щом имаш поне един положителен рикуест / Read/, си вкарана в базата им данни. Така, че не се притеснявай - в играта си:))) Успех!

# 65
  • Мнения: 4 362
Благодаря! Grinning

# 66
  • Мнения: 708
и аз пратих,тази от аватара ми  Mr. Green

Успех на вси4ки сладурковци,вси4ки деца са прекрасни  Hug

# 67
  • Мнения: 1 883
Аз също пратих на мойте красавици. Peace

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
И ние сме вътре. Въпреки, че наистина и според мен са нагласени. Ама айде. Не се изискват кой знае какви усилия. Peace  Успех на всички малчугани.

# 69
  • Мнения: 4 362
И ние сме вътре. Въпреки, че наистина и според мен са нагласени. Ама айде. Не се изискват кой знае какви усилия. Peace  Успех на всички малчугани.

Кое мислиш,че е нагласено?Че вече е направен избора ли?

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Не виждам логика всичко да е нагласено. В крайна сметка те могат да си вземат което дете си харесат. Не са задължени да правят конкурс.

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Аз получих още едно писмо за неотворена поща. На колко човека препращат писмата  newsm78

# 72
  • Мнения: 6 029
Аз получих още едно писмо за неотворена поща. На колко човека препращат писмата  newsm78

ми на колкото е казано на сървъра. какъв ви е проблема не разбирам?!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 740
А някои може ли да ми каже как мога да си наглася пощата да ми праща дали е прочетено писмото? Благодаря ви предварително   bouquet

# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Ако пощата ти е в АБВ:

Влизаш в настройки - Основни настройки - там вече има тази опция

# 75
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
А някои може ли да ми каже как мога да си наглася пощата да ми праща дали е прочетено писмото? Благодаря ви предварително   bouquet
От настройката на пощата ти там се настройва да те известява при получен и отворен емайл.
Аз до сега съм получила известие за три отворени и един не отворен емайла,а пратих само до един адрес а до сега от трима съм получила известие. newsm78

# 76
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
И ние сме вътре. Въпреки, че наистина и според мен са нагласени. Ама айде. Не се изискват кой знае какви усилия. Peace  Успех на всички малчугани.

Кое мислиш,че е нагласено?Че вече е направен избора ли?

Да. повечето конкурси са нагласени за съжаление. Но това е лично мое мнение и никого неангажирам с него. А отделно и имам доста информация относно различните конкурси.

# 77
  • Мнения: 388
Още нямам никакъв отговор,в събота пратих.
Какво ли значи? Thinking

# 78
  • Varna
  • Мнения: 503
Аз бях и позабравила ,че сме изпратила.и снимки, но в петък имам съобщение,  в пощата си че ни е побликувана снимката в 54 бр. и имаме награда.  Снимката или снимките вече непомня съм ги изпратила още в самото начало на конкурса. утре родата е изпратена да превзема реповете -успех и на другите.

# 79
  • Мнения: 4 370
Аз бях и позабравила ,че сме изпратила.и снимки, но в петък имам съобщение,  в пощата си че ни е побликувана снимката в 54 бр. и имаме награда.  Снимката или снимките вече непомня съм ги изпратила още в самото начало на конкурса. утре родата е изпратена да превзема реповете -успех и на другите.
Аз пък си помислих че става въпрос за фотосесия на която ще поканят избраното дете, след крайния срок на конкурса.

# 80
  • Мнения: 6 029
Аз пък си помислих че става въпрос за фотосесия на която ще поканят избраното дете, след крайния срок на конкурса.

и аз така помислих, а началото на конкурса не беше съвсем отдавна.. както и да е. нещо гнило има.

# 81
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Inochka супер! и ние няма да пропуснем снимките ви!

# 82
  • Мнения: 6 029
„Бон Апети“ стартира проект на поредица от книги  "Детско хранене".
Във връзка с това се търсят бременни жени, бебета до 1 година, деца от 1 до 3 и от 4 до 14 години за фотосесия.


Ако искате Вашето дете или Вие самите да украсите страниците на книгите на "Бон Апети", изпращайте снимки и телефон за контакт на адрес editorial@novastudios.tv до 25 юли.

Единственото изискване за снимките е бременните и децата (може и да не са сами на снимката) да бъдат на преден план и на фокус.

От "Бон Апети" ще се свържат с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от тях.
Станете част от идеята на
"Бон Апети"!




въобще не става въпрос за списание, явно Inochka за друг конкурс е пратила снимки?

# 83
  • Varna
  • Мнения: 503
доколкото си спомням беше точно за бон апети- началото края на май началото на юни-  някъде в началните страници тук бях видяла за конкурса.  може и да бъркам но спомените ми са за тоя конкурса - а това е съобщението което получих от Galina Chausheva
Здравейте, Инна!  Вашата дъщеричка Бетина беше избрана и публикувана в рубриката Край люлката, брой 54,сп. " Бон Апети". Изпратете ни точен адрес, на който да ви изпратим наградата.
 
Пожелаваме ви едно прекрасно лято !
 
С най- добри пожелания:
Галина Чаушева- редактор в сп. " Бон Апети"

# 84
  • Мнения: 6 029
ами... виж от коя дата е постинга на Mamma.....

# 85
  • Varna
  • Мнения: 503
Julie,  исках само да ви удпокоя че няма нищо нагласено, ако е имало някой друг конкурс  и то на заглавната страница тук от бон апети може за него да съм изпратила, в момента съм много ангажиранаи рядко поглеждам тук. Просто след писмото попаднах на темичката тук  и писах. Лека нощ.

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да, това са два различни конкурса.  Inochka е пратила снимки за конкурса за самото списание, а този конкурс (който в тази тема обсъждаме) е друг.
Дъщеря ми също беше избрана в конкурса за самото списание. В момента нейна снимка е в юлския 55бр. на списание "Бон Апети".
Успех на всички участници в настоящия конкурс!

# 87
  • Мнения: 738
И аз изпратих-за втори път!!!Дано този път не ми бъди върнато писмото! newsm78

# 88
  • Мнения: 138
И аз изпратих,пък да видим  Simple Smile
Успех на всички

# 89
Мили, майки и татковци!

Във връзка с изключително големият интерес по повод стартирания от „Бон Апети“ проект за поредицата нови книги „Детско хранене“, искаме да ви благодарим за писмата и снимките, които изпращате.
И бъдещите майки, и дечицата са невероятни, но за съжаление, колкото и голямо желание да имаме, няма да можем да включим всички в поредицата. Изборът няма да е лек, повярвайте ни!

За това бихме желали да предоставим на вас – бъдещи и настоящи майки, които сте изпратили снимките си на нашия адрес, възможността да притежавате поредицата от книги на преференциални цени. Всички, които няма да бъдат снимани за книгите, ще получат възможността да закупят пълния комплект с 50% отстъпка от цената, веднага след излизането им на пазара.

Удължаваме и крайният срок за изпращане на вашите снимки до 15.08.2007 г.
"Бон Апети" ще се свърже с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от нас. Всички останали могат да получат повече информация на безплатния ни телефон 0800 13 123 след края на конкурса.

Станете част от идеята на "Бон Апети"!

# 90
  • Мнения: 4 181
Благодарим ви Бон Апетит  Hug
А бихте ли казали по колко снимки да изпращаме?

# 91
  • Мнения: 5 468
И аз нагласих моето отроче в конкурса Mr. Green. Мче как?!
Само не разбрах, како изберат дете, снимката, която са му пратили родителите ли, се публикува на корицата или го викат да го снимат?

# 92
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
"Бон Апети" ще проведе фотосесия

# 93
  • Мнения: 2 309
Най-накрая и аз да пусна снимка на детето си Hug

# 94
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
да се запиша, пък довечера ще пуснем снимки.

# 95
  • Мнения: 4 447
Хайде и ние да се запишем, че сме пратили, пък да видим  Mr. Green Grinning

# 96
  • Мнения: 993
Мисля, че организаторите може и да имат изненади - до 15-и август нито бременните ще изглеждат както на снимката, нито дечицата, особено по-малките.  Grinning  Аз, като си подбирам моделите за фотосесиите, поставям по-кратки срокове, че после - я моделката прекъснала диетата, я се боядисала лилава...  а тук промените гарантирано се случват и то с дни.
Е, то затова е и кастигът, де! Успех!

# 97
  • София
  • Мнения: 771
Мисля, че организаторите може и да имат изненади - до 15-и август нито бременните ще изглеждат както на снимката, нито дечицата, особено по-малките.  Grinning  Аз, като си подбирам моделите за фотосесиите, поставям по-кратки срокове, че после - я моделката прекъснала диетата, я се боядисала лилава...  а тук промените гарантирано се случват и то с дни.
Е, то затова е и кастигът, де! Успех!

Аз пък може изобщо да не съм бременна до тогава  Crazy

И мен ме учудва удължаването на срока, при положение, че са получени много снимки, та чак са затруднени в избора.

# 98
  • Мнения: 2 653
Мисля, че организаторите може и да имат изненади - до 15-и август нито бременните ще изглеждат както на снимката, нито дечицата, особено по-малките.  Grinning  Аз, като си подбирам моделите за фотосесиите, поставям по-кратки срокове, че после - я моделката прекъснала диетата, я се боядисала лилава...  а тук промените гарантирано се случват и то с дни.
Е, то затова е и кастигът, де! Успех!
Относно бременните наистина някоя вече може да роди до тогава.За дечицата обаче, по-важно е да се види чара им - макър и малко по-различни те ще са си същите деца, сигурно търсят излъчването повече отколкото точната визия.
А може би срока е удължен заради многото желаещи  newsm78

# 99
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз мисля че организаторите вече са мислили върху тези въпроси и знаят какво точно търсят,за да не остават изненадани.А срока е удължен за да могат да се включат повече майки и дечица.Така от многото  кандидати ще могат да осеят само това което търсят.Поне това е моето мнение,то може и да не съвпада с това на организаторите.

# 100
  • Мнения: 1 232
Цитат
И мен ме учудва удължаването на срока, при положение, че са получени много снимки, та чак са затруднени в избора.
 
 
Peaceми то тогава избора ще стане още по-затруднен,много е относително кое детенце или мама ще бъдат избрани.Аз подозирам един прост комерсиализъм,който надявам се е"изгоден" и за двете страни хем Бон апети доолни,че са продали повече книги ,хем майките доволни ,че са се сдобили с книжки на добра цена Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 771
Цитат
И мен ме учудва удължаването на срока, при положение, че са получени много снимки, та чак са затруднени в избора.
 
 
Peaceми то тогава избора ще стане още по-затруднен,много е относително кое детенце или мама ще бъдат избрани.Аз подозирам един прост комерсиализъм,който надявам се е"изгоден" и за двете страни хем Бон апети доолни,че са продали повече книги ,хем майките доволни ,че са се сдобили с книжки на добра цена Mr. Green

аз пък подозирам, че е сезона на отпуските и т.н. ....
Mr. Green

# 102
  • Мнения: 595
Изключително мил жест от страна на "Бон Апети"!

# 103
  • Мнения: 993

Много хубава тази Гергана, бе!  Heart Eyes Пу-пу!

# 104
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
нещо извън темата - помогни на Криско  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0

amrianka малката е изключителна, а фотографа също е на ниво!

# 105
  • Мнения: 1 313
И аз до сега не съм изпращала снимки никъде, но сега реших да пратя пък да видим какво ще стане Wink
За това се записвам в темичката Laughing

# 106
  • Мнения: 777
Ами и ние няма да останем по-назад Simple Smile

# 107
  • Мнения: 492
и аз пратих, пък да видим  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 1 986
И аз изпратих снимки на двете девойки. Дано ги изберат!
Успех на всички!

# 109
  • Мнения: 335
и аз изпратих  Party

# 110
  • Мнения: 267
А някой знае ли в какъв срок да очакваме да се обадят на тези, които са избрали?/ щото и аз пратих Simple Smile/

# 111
  • Мнения: 6 029
Мили, майки и татковци!

Във връзка с изключително големият интерес по повод стартирания от „Бон Апети“ проект за поредицата нови книги „Детско хранене“, искаме да ви благодарим за писмата и снимките, които изпращате.
И бъдещите майки, и дечицата са невероятни, но за съжаление, колкото и голямо желание да имаме, няма да можем да включим всички в поредицата. Изборът няма да е лек, повярвайте ни!

За това бихме желали да предоставим на вас – бъдещи и настоящи майки, които сте изпратили снимките си на нашия адрес, възможността да притежавате поредицата от книги на преференциални цени. Всички, които няма да бъдат снимани за книгите, ще получат възможността да закупят пълния комплект с 50% отстъпка от цената, веднага след излизането им на пазара.

Удължаваме и крайният срок за изпращане на вашите снимки до 15.08.2007 г.
"Бон Апети" ще се свърже с одобрените, за да се уточнят условията за снимачна сесия, която ще се организира и осъществи от нас. Всички останали могат да получат повече информация на безплатния ни телефон 0800 13 123 след края на конкурса.

Станете част от идеята на "Бон Апети"!


udy, ето.

# 112
  • Мнения: 267
Благодаря ти! това не го бях прочела!Ще стисам палци на бебка да я изберат Hug

# 113
  • Мнения: 53
Изпратихме снимчица, ала ни кост, ни вест. no

# 114
  • Мнения: 6 029
Изпратихме снимчица, ала ни кост, ни вест. no

срока е до 15-ти все пак.

# 115
  • Мнения: 2 149
О, дали има ограничени е в броя снимки?
Аз пратих доста, не че има по-голям шанс така.
Успех на всички! Peace

# 116
добре, че са удължили срока! май ще пратя и на двете ми момичета снимчици. каката все още попада във възрастовата група!   bouquet

# 117
  • Мнения: 116
И ние изпратихме. Желая успех на всички Simple Smile

# 118
  • Мнения: 639
арееее и аз у кюпа Mr. Green

# 119
  • Мнения: 3 268
Герганчето на амрианка със сигурност ще я изберат.Много красиво дете,направо ми пълни очите!И аз отглеждам хубавица,ама не можах да се сдържа и да не те поздравя за прекрасната дъщеря.Да ти е жива и здрава!  bouquet

# 120
  • Мнения: 595
Герганчето на амрианка със сигурност ще я изберат.Много красиво дете,направо ми пълни очите!И аз отглеждам хубавица,ама не можах да се сдържа и да не те поздравя за прекрасната дъщеря.Да ти е жива и здрава!  bouquet

Ти вече го направи веднъж  bouquet

Я,я да не бъдем прекалени оптимисти!
Всички деца тук са неописуеми сладури!
Вярвам ,че ще направят правилния избор.

# 121
  • Мнения: 674
 Amrianka, така и така са те почнали с похвалите.... Grinning Отдавна искам просто да ти кажа, че имаш много красиво момиченце! С невероятно удоволствие разгледах снимките на малкото съкровище! Да ти е живо и здраво слънчицето!  bouquet

# 122
  • Мнения: 151
Ние също изпратихме снимки.Желая късмет на ВсиЧКи.И на Бон Апети   chef да направят най правилния избор ,който ще е много труден с толкова много красиви деца.  bouquet

# 123
  • Мнения: 492
Изпратих снимки на горепосочения имейл, но ми се върнаха като непрочетени  Sad  защо така  newsm78  дали не се е препълнила въпросната поща  Thinking  много неприятно. Ще се пробвам пак да пусна

# 124
  • Мнения: 1 883
Изпратих снимки на горепосочения имейл, но ми се върнаха като непрочетени 
Аз пък не получих никакъв отговор  newsm78

# 125
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз ще пратя, сега видях,че са удължии срока. Да разбирам,че може повече от 1 снимка, така ли  newsm78

# 126
аз пратих имеил и отговор за получаване ми дойде след 2 минути  Hug

# 127
  • София
  • Мнения: 14 672
Изпратих снимки на горепосочения имейл, но ми се върнаха като непрочетени
Аз пък не получих никакъв отговор  newsm78
И на мен ми ги върнаха-два пъти пробвах.

# 128
  • Мнения: 11
някои мойе ли да ми каже на какъв адрес изпращате снимките?преисками се иаз даизпратя..благодаря предварително Heart Eyes

# 129
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
някои може ли да ми каже на какъв адрес изпращате снимките?прииска ми се и аз да изпратя..благодаря предварително Heart Eyes
Ето ти мейл: editorial@novastudios.tv срока е до 15.08.2007г.

# 130
  • Мнения: 2 332
аз пратих имеил и отговор за получаване ми дойде след 2 минути  Hug

И аз не получих никакъв отговор за получаването им...  newsm78 хъмммм

Общи условия

Активация на акаунт