залъгалки

  • 1 452
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте, искам да попитам за залагалките които помагат при бебечетата когато им никнат зъбчета. Някой ползвал ли е такива залагалки,които се слагат в хладилника истудяват се и после бебчо си ги гризе . Аз чух от една позната,но и тя неможа дфа ми обясни как изглеждат и т.н , моля за малко повече инфо ,от къде д а си купя,как изглеждат

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 19:07 от oni

# 1
  • Мнения: 1 264
Ето това представляват гризалките за венци:
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2807
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3263

Можеш да купиш от детски магазин.

п.с. Пише се залЪгалка. Поправи си заглавието.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Ползвала съм,но не съм я изстудявала преди това в хладилника.Просто си ги гризеше....

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
И моята бузанка си ги дъвчеше тези гризалки, без да са били изстудявани преди това.
Пробвах веднъж, но тя не ги хареса студени. Според мен облекчението им идва от самото чешене на венците с тези джаджи, тъй като те са леко грапави.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз не съм изстудявала.Давах така да си ги гризка.

# 5
  • Мнения: 1 317
Веднъж изстудих една гризалка, обаче все си мислех, че ще се разболее и не я оставих много да я гризе. Разболя се после, ама незнам дали е било от гризалката, но повече няма да ги охлаждам.  Naughty

# 6
  • Мнения: 6 164
Сещам се за какво питаш - нещо такова, където самият ринг на биберона е с вода и е гризалка. Една приятелка има такъв, но не знам на каква фирма е. Обаче трябва да търсиш по бебешките магазини.

Крис не ги обичаше, всъщност много малко бебета ги харесват, поне доколкото знам от многото майки, с които излизам. Студени не ги гризат много.
П.П. Ама не съм сигурна вече за какво питаш. Понеже пишеш залъгалка, а има залъгалки (биберони за смучене)-гризалки, има и само гризалки. Ще ги познаеш по това, че са прозрачни с течност вътре.

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 15:07 от Misty

# 7
  • Мнения: 1 733
Гризалки има освен в детските магазини, и в аптеките. А гризалка тип биберон - аз се скапах от търсене и не успях да намеря. Преди месец обаче видях, че ги има в Хиполенд, бяха на Нук или Нуби, не си спомням вече.

# 8
  • Мнения: 244
ние гризем една която е във формата на черешка като самите черешки са пълни с дестилирана вода и са по-мекички а твъдата част(дръжката на черешите  Crazy) е грапавичка тя е на чико струва към 4 лв и я има навсякъде ако искаш изстудявай зависи от бебе

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
дъщеря ми в момента е с такъв тип залъгалка,често я изстудявам в хладилника и определено и е любима Hug,имаме и такава гризалка за венци,също става за хладилник Peace

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
аз не ги слагам в хладилника - имаме 6-7 такива, но една от тях му е особено любима и му е постоянно в устата  Crazy

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И моята бузанка си ги дъвчеше тези гризалки, без да са били изстудявани преди това.
Пробвах веднъж, но тя не ги хареса студени. Според мен облекчението им идва от самото чешене на венците с тези джаджи, тъй като те са леко грапави.

   Peace И моите не ги искаха студени.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и дъщеря ми има такава и мн си я харесва

# 13
  • Мнения: 1 216
Ръфкането на бисквити и солетки (без сол) бяха най-добрите приятели на моя син в периода на зъборастеж! Препоръчвам ти да пробваш!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз бях купила на Йоанна - съвсем семпли, пластмасов ринг пълен с вода. Ама и на нея не й харесаха студени и си ги гризеше така натурални Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт