Кога секс след раждане?

  • 8 636
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Кога може да се прави секс след раждане ?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Когато ти се доправи Mr. Green
Вероятно първо ще трябва да изчакаш да ти свършат лохиите,ама ако,толкова ти се ще прави!
Като родиш пак ще си говорим за секса Mr. Green

# 2
  • Мнения: 145
Аз родих преди 22 дни и вече не ми тече нищо , но незнам дали е рано

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Въпроса е дали ти се прави,защото на мен поне 2месеца не ми беше до секс,че да не казвам по-вече!
Ако,се чувстваш добре  и имаш желание прави!

# 4
  • София
  • Мнения: 429
Най-важното е да се чувстваш готова за това.След раждането нищо не е както преди.Поне при мен беше така.А ако нямаш вече лохии и имаш голямо желание за секс,не чакай много отговори, Peaceа действай

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Няма срок.Направи го тогава,когато се почувстваш готова.

# 6
  • Мнения: 46 486
След като ти спрат лохиите- когато искаш  Simple Smile

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
когато си готова  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 216
а: Когато ти се прииска
б: Когато се осмелиш
 А за харесването - ще го преоткриш след време

# 9
  • Мнения: 327
Около 20 ден беше при нас Hug.

# 10
  • Мнения: 274
Смятам, че е индивидуално. Лично ние го правихме за първи път някъде след около месец. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 121
При мен желанието все още липсва... Embarassed а физически бях готова около 3 седмици след раждането.

# 12
  • Мнения: 668
Когато ти си готова за това, не се насилвай по-рано!
Ние правихме секс (същински имам предвид) повече от месец след раждането, може би повече от 40 дни даже, защото ми направиха епизиотомия, и отначало страшно ме болеше там където бяха шевовете, и при всяко разтягане болката е отврат. Иначе за желание имах го и по-рано, но физическото състояние не ми позволи да го направя. А и шубето също играе своята роля за забавянето. Така че всичко си зависи от теб, дали го искаш, дали го можеш и от един много внимателен и любвеобилен мъж, който да разбере какво чувстваш и да ти влезе в положението.

# 13
  • Мнения: 27 524
Когато имате желание. Но е желателно да не е по-рано от две седмици.

# 14
  • Мнения: 6 029
след около месец. не е задължително да те боли. и след двете раждания не устих никаква болка, сексът беше прекрасен:) и чакан, и желан....

Общи условия

Активация на акаунт