Каква е цената на едно припознато бебе?

  • 3 447
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте ,ако някой има информация за сумите при припознаване на бебе, моля пишете ми!

# 1
  • Мнения: 2 123
Аман вече!
Абе хора, защо не си осиновявате по законния начин????

Това вече мина всякакви граници  #2gunfire Да се пита каква е цената не една незаконна сделка ....

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
Всяко бебе е безценно и няма цена, било то собствено, припознато, осиновено или каквото друго се сещаш

# 3
  • Мнения: 2 123
Фокси, добра душа си ти  Hug

Слез на земята мила, тук, в тази тема ни се задава прагматичен въпрос, колко струва да си купя бебето директно от производителя. Съпруга ми да го припознае като свое и така по добре известната схема....

Мислех си дали аз съм излишно подозрителна, обаче в противен случай нямам обяснение защо този въпрос се задава в темата на осиновяването

 

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
Фуси, не знам защо пита човекът, предполагам че си права, но дори и да не си, то самото заглавието на темата е ужасно - Каква е цената на едно припознато бебе?. Звучи като на пазара - цената на доматите или краставиците, много точно си го определила - цена на производителя.  Това страшно ме подразни, иначе изобщо нямаше и да пиша - няма смисъл да си тровим нервите с това - ако си е решил/а, ще си купи бебе, дано само да се грижи добре за детето, защото след като можеш да сложиш цена на нещо толкова безценно, какво ли може да ти хрумне след това....

# 5
  • Мнения: 2 123
Ама точно затова и името на темата е такава... като сделката.

Колко струва едно припознато дете , колко струва едно непълно осиновено дете и така...
Аз затова пиля от както съм в този форум купувачите на деца участват в тези сделки точно колкото и продавачите...

# 6
  • Мнения: 690
От както е пусната темата и все - аха да ливна разни не особено мили думи, ама нали все гледам да съм толерантна и да търся положителната страна на всичко, та се въздържах.
Дари 1, независимо от причината за въпроса - "купувач" или "продавач" си, това е възмутително. Най-малкото, не е тук местото, където ще получиш отговор на така зададения въпрос.
Fussii, не си много подозрителна. И на мен първата ми мисъл беше, че това е въпрос провокация. Не виждам никаква логика човек да зададе тук този въпрос. Просто всеки, който има някакво отношение, първото нещо, което прави е да прочете, да събере информация... (поне при мен е така). После започва да задава въпроси на които не е намерил отговор, да повдига теми, който не са засегнати. А темата за вратичката в закона с припознаването е засягана многократно и ясно се вижда отрицателното отношение на всички към тези сделки.
А Фоксче е написала точно, ясно и кратко - всяко дете е безценно, няма парично изражение.

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Еййййййййййййййй,хора,какво ви става.Какви цени,какви пет лева?
Тук става въпрос за човешко същество,в случая дете.....бебе.
Не отивате на пазара да си купувате домати или краставици и да питате за цената.

Хора осъзнайте се,това не е нормално.......

# 8
  • Мнения: 2 123
Ивка и ти си душа човек...

Ами така правят тия хора. Днеска си купуват домати, утре бебе щото много им се иска. Къде ти ще се занимават с неща като нас - будалите, да подават документи, да ги проучват и чакат.

Когато на мен ми предложиха същата схема (разказвала съм 100 пъти за това), пред изумения ми поглед ми бяха казани следните неща в прав текст:

"Те сега, имайте предвид, че децата малки се раждат - ние ще ви го дадем бебе - 3, 3 кила и петстотин, дет се вика една диня тежи повече"

"Ако не сми ние, друга агенция ще е сума хора с това се занимават, нямате шанс да осиновите по нормалния начин"

Ей такива красоти.....

Това, което ме изумява е че тия хора вече не се свенят да питат и в публичното пространство - колко така горе долу ще им излезе пазарлъка.

# 9
  • Мнения: 3 715
Абе това да не ти е продавалник, бе, Даре?

# 10
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абе това да не ти е продавалник, бе, Даре?
Сори за спама,ама ме разсмя,какъв ти Продавалник,то
направо си е Търговалник.

Даре нищо лично към теб,но само като прочета краткото ти запитване,образно казано колко ще ти струва да си купиш дете,ми се доповръщва.
Язък,значи че сме българи,то какво ли му е горл.рдото в това да си вече Българин де ама пуста родина нали е. Tired

# 11
  • Мнения: 3 715
Ех ми не се сетих за търговалник, Иве, хубава дума, ние не знаем Дарето дали купува или продава, права си.

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ех ми не се сетих за търговалник, Иве, хубава дума, ние не знаем Дарето дали купува или продава, права си.
Ами гледам Дарето,чете темата в момента,ха дано ни светне кво си търси да купи. Mr. Green

Много съм гадна значи,отивам да се срамувам нейде скришом. newsm43

# 13
  • Мнения: 367
Иска ми се да мисля, че въпроса се отнася , ако нещата са законни и става въпрос за държавни такси.  Все ми се ще да гледам оптимистично, ако не знам подробности. Но пък , ако Дари ни обясни за какво по-точно пита...    но ако е за това, за което всички са си помислили, по-добре да не обяснява нищо.  Забелязахте ли колко "ако"-та съм написала? Може би е подсъзнателно.

# 14
  • Мнения: 921
Аман вече!
Абе хора, защо не си осиновявате по законния начин????

Това вече мина всякакви граници  #2gunfire Да се пита каква е цената не една незаконна сделка ....


Как защо бе, Фуси?! Ами просто е по-лесно? Що да минаваш през цялата процедура и да чакаш месеци (а може би и години) и да се притесняваш кога ще огрее слънце и на твоята улица, като можеш просто да си платиш и хоп, готово. Като интернет пазаруване! Само дето стоката е жива. Със чувства, характер, индивидуалност и т.н. Ама какво пък чак толкова - плащаш и притесненията ти свършват. Даже можеш да си подбереш и генетичния материал предварително  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама така е- докато има търсене, ще има и предлагане. Пък ние будалите ще си осиновяваме по законния начин и ще си се борим с корупцията в системата колкото си искаме. Ако ще и до посиняване да си повтаряме, че това е незаконно, май все ще има "не чули и не разбрали!"!! newsm78 newsm78 newsm78
Мир вам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт