Получава ли ли сте адекватна помощ от полицията и очаквате ли такава?

  • 2 016
  • 43
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте, искам да споделя с вас възмущението си от  сблъсъка ми  с полицията. Преди 2 седмици на 20 метра от блока на родителите ми една кола 3-4 дни стои почти по цял ден. В събота се заклеждам и вътре 2 стоят и какво правят? Друсат се през почти 1 час. Страшно отвратителна гледка #Crazy Обаждм се аз на чре 166 на дежурния,той обещава да пратят патрул. Супер! След 50 мин няма никой и тези тръгват нанякъде.Аз се обаждам пак,но говоря с друг. Разговорът беше горе долу това:
Аз:Защо никой не идва?  - Нямали свободни!Починал човек.
Аз:Тези са надрусани могат да убият човек на улицата! - той: Няма,а и нали виждате какво дават по телевизията  #2gunfire(бяха зачестили катастрофите)
Аз: Тук има детска площадка,играят децата ни! Той: Те децата играят навсякъде ,какво да направим #2gunfire
АЗ : Да ида да им помогна тогава? той: Недейте ,че е опасно
Аз:Никой ли няма да дойде? Следват крясъци от негова страна #Crazy
Аз: Как ще ми крещите,трява да ми се извините! Той: Аз мога да се извиня само да жена ми и децата #2gunfire
АЗ: Ако довечера ми разбият апартамента? Той: Ами ще ви посетим #2gunfire
аз: Разбрах,че се казвате "Иванов",как ви е първото име? той: като дойдете в рпу-то ще ви го кажа #2gunfire
аз: Този разговор нали се записва? Той: като дойдете,ще ви го пусна на компютъра #2gunfire
И т.н да не ставам досадна,но и сега като пиша се вбесявам.
Как може такова безотговорно и нагло поведение. Умът ми не го побира. Аз очаквам да ми помогнат.
Според вас права ли съм или аз нещо не съм наред та да се възмущавам. Случвало ли ви се е и на вас да се държат така?
Сигурна съм,че не всички служители са такива,но странното е ,че все на такива попадам.толкова ли са много newsm78

# 1
# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Все още се чудя дали да подам жалба срещу него newsm78

# 3
  • Мнения: 6 167
аз от толкова размахани пистолети  не разбрах какво толкова е станало - не са имали кой да се телепортира веднага по сигнала ти , а полицая, след като ти го е обяснил си е изпуснал доброто възпитание след като си настоявала  ( ако го е имал).


на въпроса ти - за добро или зло не съм имала вземане-даване с  полицай.
 

# 4
  • Мнения: 46 430
Жалко, че така се е получило.
До сега имаме около 10 сигнала по различни поводи, всички бяха с адекватна реакция и разрешен проблем.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Подавай! Само защото няма право да се държи така  Naughty.

Аз лично не съм имала много поводи за полицейска намеса, но когато се е налагало- не съм имала забележки.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Досега в случаите, в които съм се обаждала - винаги са се отзовавали.
Дори имах подобен случай с кола, но аз бях решила, че е крадена и изоставена, защото седеше няколко дни на спирката срещу нас. Дойдоха до 1/2 час полицаите, огледаха я отвсякъде(вкл. отдолу) записаха си нещо. На другия ден колата я нямаше.
Веднъж сигнализирах за играещи деца на изоставен строеж. Дежурният не беше много разговорлив, пита ме къде са родителите им, но въпреки това пратиха кола.

Може би си попаднала на служител, който е бил преуморен или просто невъзпитан.

# 7
  • Мнения: 6 029
не съм. получих само болка и мъка.

# 8
  • Мнения: X
Засега един-единствен път имахме нужда от помощ - когато обраха до шушка къщата ни, за съжаление по-незаинтерисовано и по-неадекватно поведение не бях виждала. Оттогава не гласувам.

# 9
  • Мнения: 4 664
Два пъти съм имала нужда и " Не ", не беше адекватна и своевременна намесата им.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 074
Жалко, че така се е получило.
До сега имаме около 10 сигнала по различни поводи, всички бяха с адекватна реакция и разрешен проблем.

 Peace

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не. Каквото съм видяла от полицаи по отношение на невинни хора, само ме е накарало още повече да им нямам вяра.

# 12
  • Мнения: 1 671
Да, получавала съм.

И двата пъти за криминални деяния.

Първият път не разкриха.

Вторият път го хванаха, осъден е, излаже си и присъдата вече.
Полицаите дайстваха бързо и професионално, със загриженост за майка ми и мен, които бяхме потърпевши.

# 13
  • Мнения: 524
Веднъж ми се наложи да звъня в полицията и ми се случи същото, но все пак пратиха дежурен.

# 14
  • Мнения: 2 353
  Случвало ми се е и да помогнат, случвало ми се е и да се държат като прасета. По повод твоята случка се сетих за една патрулка наскоро. Видяли, че една кола стои паркирана зад блока цяла седмица и разпитват, знаем ли на кого е, защо стои така...На следващия ден я нямаше, но според мен просто някой съсед е взел заплата. В по-далечни години съм имала и доста разочарования, например това с анонимността на свидетеля някак не ни се получи.
  Нямам очаквания относно системата, по-скоро се надявам, че там има много хора с призвание.

Общи условия

Активация на акаунт