Къде е Ани Салич?

  • 6 743
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 074
Странно...
След като говорим за публична личност и изобщо се пуска тема, се предполага всеки да си говори каквото му е на душата. Само мога да се радвам за Салич, че има такава здрава подкрепа от вас, но това мнението ми за нея не променя. Мисля че на въпроса къде е тя вече се отговори, на вас какъв ви е проблемът?
Дали аз съм близо или далеч от журналистиката не е ничия работа да коментира, защото не съм публична личност (е, почти). Достатъчно е, че познавам професията из основи, но и това няма значение за тази тема.
Това е като спора за Левски и ЦСКА. Безсмислен е.
е да, ама се пита къде е Ани Салив, физически в момента, никой не те пита става ли журналист от Ани Салич, или не става, дебел ли и е гъза или е перфектен - ей такъв ни е проблема, принципно, че се питаме едно, а си отговаряме друго Wink
И да те питам нещо - аз нямам никакво пнятие от журналистика, ама никакво, обаче аз съм ЦАР ЗРИТЕЛ и на мен Ани ми харесва, гледам БТВ новините, когато тя води, допада ми - не е ли това най - важното, на ЗРИТЕЛЯ ДА МУ ХАРЕСВА. Като ще спамим и като няма да е по темата поне и аз да съм в хора, нали:)
Ани пък АЗ ЛИЧНО, от името на Движение на българските майки, сме я молили за 3 или 4 репортажа по наш сигнал и се справи перфектно - чрез нейните репортажи постигнахме ТОЧНО  за каквото се борихме, за мен това не е лош журналист

Евала.
Сега разбирам защо я защитаваш.
Пак казвам, няма никакво значение кой какво мисли. Тя ще си е там или няма да си е там.
Не смятам че спамя. Просто не я харесвам. А ако поради тази причина предизвиквам всеки да се изкаже за нея положително - какво по-хубаво.
Тя и Канна Рачева страшно много ни помогна да се чуе за случая Баровски - наш приятел, който беше несправедливо обвинен в пренасяне на фалшиви пари. Напълно го оправдаха. Това значи ли, че трябва да я харесвам? Вършила си е работата.

Хехе, Уолф, мой стари опоненте, че и аз съм зрител бре Wink Нали затова коментирам. А кой ми чете новините ми е почти все едно, аз слушам НОВИНИТЕ, не коментирам четците и журналистите. Ако не стигат новините съответно търся на друго място.
Край от мен, както и други казаха - по темата се отговори.   bouquet

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 18:57 от Zanda Ksurik

# 91
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.
Ти виждала  ли си я,говорила ли си с нея,за да си извадиш извода колко е гнусна Салич?????????
И защо пък да не се върне,какво теб ли да сложат на нейно място а?

Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.
Първо да кажа,че всичко изписано от теб е много,ама много грубо.
Това,че си дете на журналист,не ти дава право да използваш меко казано отвратителни думи,за друг такъв журналист.
Може майкати или баща ти навремето да са били най,най нооооооооооо времената се менят,и по младите изместват старото поколение.
Мисля също,че темата въобще не беше колко гнусна е Ани Салич и как въобще не може някой от тук присъстващите да я понася.
В темата ясно и кратко се питаше,просто защо липсва от екрана.
Ама не,ти реши,да бъдеш груба.
Както каза,някой по-горе,не гълтайте слюнката,че току виж сте се отровили. Mr. Green
Това изписаното от теб,направо си е чиста завист,кой както иска така да го разбира.

А това за устата и,вещица и т.н,ме разсмя.
Няма да продължавам да пиша защо именно ме разсмя,като поразгледах тук таме каквото ме интересуваше,ще ме баннат.
 Mr. Green
Уважавам Ани Салич като професионалист и като човек.
Някой знаят,защо толкова кръвнишки я браня,тъй че спирам да спамя темата.

Дано Ани и съпругът и успеят да си починат там където са и да се върнат заредени със нови сили. Hug

# 92
  • Мнения: 356
Еее, стига сте се дрънкали, заради Ани Салич,
всеки има право на мнение, каквото и да е то,
обаче темата е "Къде е Ани Салич", а не "Какво е мнението ви за Ани Салич". ОК, изказахте се, и аз даже, но не се карайте.
Това, че не ви харесва коментара на някой, просто го отминете.
Нужно ли е да вдигате на балон всяка тема и да я превръщате в скандал???

# 93
  • Мнения: 391
Майко милааааа! Продължавате а? Ето това е една от най-тъпите теми във форума, особено развитието й!

Общи условия

Активация на акаунт