Отново за чалгата

  • 1 926
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 920
иде ти да я изпраскаш на минутката.
България има нужда от Галени и Глезени.
Тенкс то ю, Лисунгер. Аз просто не ги различавам.

Мадам, ти сигурна ли си, че не си Мосю?!

Ако съм Мосю, трябва да съм педи.  Защото много си падам по мъже.

# 46
  • Мнения: 6 167
  ..  друго нямам какво да кажа!Смятам ,че бях достатъчно ясна.Чалгата си е чалга ,а всъщност по въпроса за това ,че я има в учебниците -ДА!
Има я тая чалга и то има не само Цветелина...имаго и Азисчо там и Софка има всички всеизвестни личности на България или по-точно ..особи на поп-фолк средите.
А нашите деца това ли ще учат за Софка и за Азис ??
А "Аз съм Българче"...то каде е сега   newsm78   


Ами, ако много се страеш на детенцето ти да му пускаш Пайнера и да кълчи дебело дупенце в памперс, захласвайки се по какичките,  никога няма да стигне до "Аз съм българче", независимо в колко учебника е 'заложено'. в-с на приоритети. Няма що да чакаш учебниците и учебната програма, с две думи.

Аз да попитам - верно ли е, че Азис е в топ 10 ( или 20, или 50) на най-великите българи по онова проучване с смс-ите?

# 47
  • Мнения: 3 423
Да ви кажа аз. Азис, Цветелина и Софка са куул. И култ!
Но има некви други клонинги, дето ме разконцентрират.
Тях ги обиждам на чалга. Щото съм естет все пак, да е ясно.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Лиска, ти да не си агент провокатор под прикритие?

# 49
  • Мнения: 920
Лиска, ти да не си агент провокатор под прикритие?
Нееее, тя е ПР.

# 50
  • Мнения: 3 423
Лиска, ти да не си агент провокатор под прикритие?
Нееее, тя е ПР.
Ай, ся, кво ли не ме изкарахте...
Казах ви. Аз съм отявлен естет.
Точка. Не дълбайте.

# 51
  • Мнения: 2 353
  Миличкото, няма какво да полудяваш. Ти беше тази, която се изказва като проницателна. А за правописните грешки...не се сърди, но "къде" се пише с "ъ", к'во да се лъжем.

# 52
  • Мнения: 956
Ми аз да се изкажа по темата, че много ме вълнува в последно време.. Значи ,  като бях малка , всичките ми роднини и съседи и ала-бала слушаха сръбско..Още оттогава слушах лошия звук на евтините вефове  в недоумение  - имаха такива пошли, да не казвам друга дума, гласове, пък и на плакати като ги гледах и на снимчици разни, че просто не можех да проумея за каво става въпрос, какво им дава на хората тази  музика..сега пак не схващам за каво иде реч с тая чалга, честно..за какво става въпрос...подминавам ги като явление, ама само аз май ги подминавам като гледам.та в ведин момент си викам, нещо аз не съм нормална май..наистина , не мога да разбера .....  newsm78

# 53
  • Мнения: 1 952
Чалгата си е чалга, който го кефи, да си я слуша.
Аз искам, не искам понякога ме изнасилват да я слушам, ама се абстрахирам от ритмите и потресающите текстове.
Обаче съм имала честта да видя отблизо неколцина фолк икони, простотията им е нещо уникално, за външният вид да не говорим, защото на снимки и на екран той е просто нереален.
Простотия има и сред поп певиците и то не малко, ама кво да се прави - made in Bulgaria, кога крадено от Сърбия, кога от Гърция, кога от Румъния.

Общи условия

Активация на акаунт