33-та арабско - българска, приятелско - сплотена и безгрижна :)

  • 16 221
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 461


Деси, enjoy! Heart Eyes Mr. Green Да си жива и здрава, все така весела и гостоприемна, много късмет в живота.  bouquetНе ме затрупвай с благодарности на лични за подаръка. Laughing

Кате, да ти е жива и здрава мама и все така да се обичате и разбирате. Heart Eyes Heart Eyes



Дидонче, мерси за почерпката и съобразителността. Heart Eyes Laughing

# 31
  • Мнения: 3 804






newsm78
да по4ерпя за р.ми ден

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит рожден ден на  десито, любов, щастие и сбъднати ме4ти!децата са си половината  от сбъднатите надежди! радост и подкрепа за мама деси!



4естито на катиното май4е, още много години живот и здраве!

# 33
  • Мнения: 2 804
Дтти , Честит Рожден Ден ! newsm51  Много здраве и сбъднати мечти !


Кате , и на твоето майче да и е честит рожденият ден ! smile3525


# 34
  • Мнения: 3 804
благодаря на вси4ки за пожеланията
НОЙчЕ  МОЯ НЕ СИ ГО ЗАМЕНЯМ И ЗА  МИСТЪР ВСЕЛЕНА, НО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДАРЪКА Grinning

# 35
  • Мнения: 3 461
Деси, страшна почерпка, машалла. Grinning Чудя се как свалих 1кг. след кулинарните фиести на Елито и сега твоята, сигурно ми се е засилил метаболизма. Joy

# 36
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Деска, честит рожден ден!!!!
С пожелания за все така висок дух, тънко чувство за хумор, разбира се много здраве, радост от децата и любов от мъжа ти!!!
Ако днес си си пожелала две близнета-момчета, да са факт след девет месеца!!!! Wink Heart Eyes



Благодаря на всички ви за пожеланията за мамито ми!! до сега беше до мен и цъка с език, откъде хората знаели за нея и че чак такива хубави букети и пожелания има  Mr. Green
И понеже много сме благодарни, спретнахме една бърза почерпка - скромно, но от сърце!!! Не мога да се меря със софрите на сватетата.. аз все още съм кандидат сватя, така че се подсладете:
  Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а от моите розички ще опиташ ли??? Twisted Evil Twisted Evil Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 560
Понеже,сватето е пълен въздържател,ще почерпя аз по едно Бакарди да нейно здраве!

НАЗДРАВЕ!
[/size]

# 39
  • Мнения: 3 461
НО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДАРЪКА Grinning[/color]

Моля, моля, използвай го по предназначение или както намериш за добре. Laughing Човекът те кани само да се цамбурнеш с него, а не да му ставаш съпруга. Mr. Green

Кате, дай да разпределим тортата по приятелски. Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 560
Нойче,от метаболизма ще е да знаеш,или от басейна?!

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мерси за по4ерпките! вземам и повтарям, който спи да му мисли!ноя, предложението е да оставим украсата за другите, ние да издълбаем навътре, те нека се радват на красотата! помня един слу4ай на хитро вадене на пияни вишни, скрити дълбоко в прикритие от набезите на сестра ми! да, ама не!  кутията цяла, целуфан4ето добре сложено, но вътре-никой! гостите се хилят, майка  ми гледа като... избери си звяр и срам,ама не е тя бе! Laughing Mr. Green

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Нема нужда, на теб специална ще ти направя същата на два етажа, та белкем ти стигне!!! Twisted Evil Mr. Green
Дидка, взимам си от питието, не съм пила такова нивга, но ми се чини добре??!! Embarassed newsm78

# 43
  • Мнения: 3 461
а от моите розички ще опиташ ли??? Twisted Evil Twisted Evil Heart Eyes Heart Eyes

Ей сега ще ти "напия" розичките Joy

Марси, предложението се приема и без това диетата ми отиде на кино днес. И ние с брат ми го правехме този номер с бонбониерите  Laughing

# 44
  • Мнения: 3 461

Дидка, взимам си от питието, не съм пила такова нивга, но ми се чини добре??!! Embarassed newsm78[/i]

То не е за аматьори Mr. Green Диди, дай й една огнена ракия, че тя само от това разбира. Joy

Общи условия

Активация на акаунт