Нагоре или надолу - за бебешкия пенис?

  • 3 510
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 121
Няма абсолютно никакво значение накъде го слагаш. И майка ми направо ме побъркваше със същите безумни въпроси  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 356
На където застене,но след няколко експеримента и опикаване до ушите изключих позата нагоре.

# 47
  • Мнения: 2 631
Joy hahaha посмях се така хубаво  Mr. Green Mr. Green Laughing

Надолу  Peace

# 48
  • Мнения: 490
И аз се посмях Joy

Надолу Naughty

# 49
  • Мнения: 1 264
Абе сложих го аз един път нагоре и то преди вечерен сън и на сутринта беше целият мокър.  ooooh!

# 50
  • Мнения: 311

А 5 минути след това, поглеждаш ли да видиш дали е пак нагоре?
Защото практиката показва, че пак отива надолу - с няколко майки си гледахме децата, като сменяхме памперса навън и при всички стана така.
И на голям мъж стои надолу - все пак гравитация, явно физиката е по-силна от медицината. Mr. Green И не им пречи да го вдигат при ерекция, нали?
Та какво по-точно са казали специалистите? newsm78

Чакайте, бе, мами, става дума за новородени бебета през първите няколко месеца от живота им!!!

Да, и?
Имам предвид, че няма какво да се увреди, защото според някои като го слагаш надолу, няма да може да го вдига като порасне. И това съм чувала и ми е интересно само какво точно ще му стане, ако го слагаш надолу, противно на съветите на компетентните специалисти? Какво ще се случи? Thinking



Попитайте просто специалистите Simple Smile)) Тук въпросът е друг Simple Smile))

И къде сте ги чували тези неща??? Със сигурност не е от специалист или поне така се надявам. Все пак интересно е да познаваш такива "компетентни" хора Simple Smile)))

# 51
  • Мнения: 6 618
Надолу. В естественото му и нормално положение.

 Peace

# 52
  • Мнения: 990
Надолу.

# 53
  • Мнения: 875
никога не ми е хрумвало да му го слагам в някакво положение. както си застане.

# 54
  • Мнения: 1 555
Надолу, ти ако си мислиш, че като му го сложиш нагоре така и ще го намериш, освен да си напикае врата друго няма да му се случи !  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 069
И да го вдигнеш нагоре, в памперса има доста свободно място и той сам си застава надолу.

# 56
  • Мнения: 593
Още отначало бабите ми казаха да го вдигам нагоре,  и все още правя така, но винаги го намирам долу. Абе маи няма смисъл   newsm78

# 57
  • Мнения: 471
И настрани да го сложиш пак ще си застане надолу. Няма значение на къде е.

# 58
  • Мнения: 1 251
Оф, мен майка ми все ме тормози-нагоре,та нагоре. Ама защо и аз се чудя.  newsm78 АЗ общо взето не гледам накъде-където се падне. То е такъв рев като сменяме памперси през 2-3 часа, че посоката ми е най-малки проблем тогава. ooooh!

# 59
  • Мнения: 1 919
 Peace интересна тем аи мен ме интересуваше,че всички ми обяснават НАГОРЕ-ма сега маи разбирам, че няма голямо значение??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт