Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 960
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Виза, не се поддавай. Още по-малко пък на гост.

# 151
  • Мнения: 7 821
Не виждам защо някой подскачат като ощипани когато повечето хора просто пишат това което 90% от околните си мислят и не ви го казват в очите!
Никой не е злобен, тук сме честни, защото не се познаваме и отпадат задръжките ни.

# 152
  • Мнения: 4 496
Прашките допринасят за сексапила на жената.За малко дете-не смятам,че има нужда да е сексапилно.А и не мисля,че ще му е по-удобно с прашки... newsm78

# 153
  • Мнения: 884
Да не говоря, че си направих труда да се приближим с малката за да чуя на какъв език говорят...ха, познайте...на  "чист" български.
Че на какъв език искаш да говорят?!
По много плажни ивици съм обикаляла ,но само в България съм го виждала този ,,феномен'' !
В Америка ,например,няма да видиш на плажа жена с прашки,пък дете! Ако се случи такова нещо предполагам ще извикат социалните и  ще ти  вземат детето.  Peace

# 154
  • Мнения: 511
Аз одобрявам и ако на дъщеря ми и харесат, и са и удобни ще и купя.

# 155
  • Мнения: 11 607
Шани, ако обичаш...би ли пуснала анкета от рода - как бяха облечени момиченцата ви на плажа? С опции - цял бански, с долнище и горнище....то ти си знаеш де.....

По принцип прашки за дете...незнам...не го одобрявам...Особено след една случка с дъщеря ми...внимавам много като я обличам навън да не и се виждат дупето и гърдите....че откачени за всичко се намират.......

# 156
  • Мнения: 8 769
Може да се пулите и да се блещите колкото си искате, но онзи ден се върнах от Варна и искам да ви кажа, че е пълно с малки деца, които носят прашки.

Къде, къде това? Flutter Наистина ми е много интересно на кои плажове се виждат тия екземпляри, защото на тези, на които ние ходим, не съм виждала малки момиченца с прашки (бански). Само веднъж видях, на градски плаж, някакво хлапе беше на около 8-10 г. Sick

# 157
  • Мнения: 1 568
Бря!Цял плаж с разголени детски дупета newsm12
Не е на добре тая работа!!!Съжалявам,ама...

# 158
  • Мнения: 2 978
Може да се пулите и да се блещите колкото си искате, но онзи ден се върнах от Варна и искам да ви кажа, че е пълно с малки деца, които носят прашки.

Къде, къде това? Flutter Наистина ми е много интересно на кои плажове се виждат тия екземпляри, защото на тези, на които ние ходим, не съм виждала малки момиченца с прашки (бански). Само веднъж видях, на градски плаж, някакво хлапе беше на около 8-10 г. Sick

На Кабакум, пред Хотел Ной.

macoball,
 Написах чист език в кавички по друга причина, която няма да пиша сега, че ще  отворя работа на някои хора да поплюват и обиждат още 20стр.. Naughty

# 159
  • Мнения: 473
Хайде и аз да се включа , понеже скоро коментирахме и в къщи тази тема. Аз имам момченце на 8 години , до две годинки ходеше гол на плажа ,след което сложихме и бански . Тази година реших да направя подарък на племенницата си -бански .Жената ми предложи два модела от които единият -прашка , аз избрах другия поради други причини шарка и т.н.
Когато отидохме на плажа видях едно детенце точно пред нас 3-4 годишно , ами ще ме прощавате ама грозна работа . То си играе ,навежда се , от гледката ми стана едно такова грозно. Благодарих се , че съм купила обикновен бански на племенницата си. Хайде да не правим децата си за смях!!!

# 160
  • Мнения: 753
Бях шокирана когато дъщерята на мъжът ми от първия му брак на 9 години, се появи на басейна на който бяхме с прашки, после се оказа и че гащичките са всички прашки, не коментирах, ...избягвам да наранявам и мъжа ми и нея, виждат се на всеки 2 седмици, но отстрани за мен беше неприятна картинка детенце на 9 години с прашки,
на плажа отидохме за картовки и бира, детето беше с гащички прашки и къса пола...една жена ми каза: как не ви е срам, толкова малко дете,каква майка сте?...не започнах спор и да и се обяснявам че детето не е мое, и не зависят нещата от мен....но...
коментирах това с мъжа ми , той също не го одобрява 'но не иска да се бори за глупости с екс-жена си'...

Общи условия

Активация на акаунт