Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 952
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 651
Аз дъщеря ми това лято вече я пуснах с такъв бански http://slackpack.net/?q=node/667
 
 Mr. Green Joy  Mr. Green

А ние сме с такъв

Вече настоява и за татуировка.

не мога да разбера що за за мода е напоследък невръстни момиченца с татуировка /надявам се да е лепенка/ която представлява пеперудката на едни ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ  Shocked

.. Водим преговори дали да е под пъпа или на дупето.

понеже съм фенка искам да споделя, че на кръста и на апендисита най-често съм виждала и мисля не стои вулгарно.. Grinning


P.S. Оставете Мис КаприЗ на мира...
Това че аз не бих обула прашки на дъщеря си /колкото и готино да и седи/ не ми дава право да съдя майките, които намират това за нормално и съвсем в реда на нещата от памперса да минават на прашки...

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 12:33 от Мила от Марс

# 122
  • Мнения: 902
Реакциите ни не са пресилени, ни най-малко.

В много чужди сайтове за снимки е забранено публикуването на голи снимки на деца.

Харесваме-нехаресваме бански-прашки (моята голяма дъщеря също има), на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.
Не става дума zа снимката(която впрочем не покаzва полови органи) а zа това че доста мамита попркалиха в отношението си к.м майката.Ставаше дума zа това дали иzобщо деца трябва да носят такива неща или не.
Всички сме майки, всички си обичаме децата еднакво.. и ни харесва да им купуваме модерни дрешки обувки, че  и банкси.. особено момичешките майки, гласим  си ги като куклички.Жената каzа че не е погледнала на нещата от таzи страна, наложило се е  , купила ги е.. Просто тук таме се отиде много далече в класификациите.Всчки zнаем къде ни боли най много.Когато ни обвиняват о повод дечицата.Това имах впредвид.Мнение, zа или против, е едно.Но наитсина имаше някои неща които можеха да се кажат и иначе..
а аz нека съм си против прашките zа деца.Това че някоя друга фги е купила, не оzначав че е лоша майка. Това имах впредвид..

# 123
  • Мнения: 1 655
олелеееееееееее 7 страници мъпморене и упреци и хули!
абе верно оставете момичето намира!
так си е избрало така е направило!всяка майка сама избира за детето си и верно вие не сте хората да я съдите или да и промените мнението!
я какво е сладко бебето и верно не е показала никаква голотия на снимката!
и всички големи моралистки излезнаха тук за 7 стр

# 124
  • Мнения: 4 362
на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.

Ако си имала предвид педофилите които дебнат по цял ден в нета такива снимки и че е опасно за детето ми да не се доберат до него,си права!В такъв случай ще я махна с удоволствие.Но не и в случай когато на някой му изглежда вулгарно и отвратително,защото аз не гледам на децата по този начин,създават  умиление и радост!

# 125
  • Мнения: 2 768
на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.

Ако си имала предвид педофилите които дебнат по цял ден в нета такива снимки и че е опасно за детето ми да не се доберат до него,си права!В такъв случай ще я махна с удоволствие.Но не и в случай когато на някой му изглежда вулгарно и отвратително,защото аз не гледам на децата по този начин,създават  умиление и радост!



Правилно си ме разбрала  Peace Има болни хора...

# 126
  • Мнения: 4 362
на тази снимка не й е мястото в нета. Това е.

Ако си имала предвид педофилите които дебнат по цял ден в нета такива снимки и че е опасно за детето ми да не се доберат до него,си права!В такъв случай ще я махна с удоволствие.Но не и в случай когато на някой му изглежда вулгарно и отвратително,защото аз не гледам на децата по този начин,създават  умиление и радост!



Правилно си ме разбрала  Peace Има болни хора...

От тази страна на нещата не съм поглеждала,когато сложих снимката,не бих го направила иначе.
Махнах я,защото наистина получих истински аргументнадявам се спора да престане.

# 127
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

и аз. И не беше това целта на темата ми...  Tired И в никакъв случай да се заяждате на дребно.
Дея-Мария е страхотно детенце  Peace

# 128
  • Мнения: 3 500
Не бих обула такива бански на дъщеря ми.

# 129
  • Мнения: 2 716
Не бих обула такива бански на дъщеря ми.
И аз. Но тя вече си ги обува сама. И си ги купува сама. Аз само не поствам снимката й. Кога ми порастнаха децата, кога се изпоголодупиха по плажовете.  #Crazy

# 130
  • Мнения: 5 299
Кофти звучи Rolling Eyes Не бих облякла такива на Викториа. Смешно е.

# 131
  • Мнения: 1 896
Според мен проблемът не е само в педофилите, а много повече в начина, по който детето се учи да възприема само собственото си тяло, външен вид, ценността си като човешко същество и т.н. Обличането на едно мъничко детенце с дреха за възрастни, която се смята за някаква демонстрация на сексуалност, си е чисто и просто сексуализиране на детето. Мисля, че именно затова на повечето хора им се вижда вулгарно.
Децата искат да бъдат харесвани, но според мен е много погрешно от малки да им внушаваме изтънко, че това се постига главно чрез послания за сексуална достъпност в облеклото и поведението.
Прочетете "Лолита" на Набоков - там става дума точно за едно преждевременно сексуализирано от масовата култура малко момиче (но все пак не на 2-3 години).
Да добавя само, че според психолозите също е много непрепоръчително ранното сексуализиране на децата (ако за някой не е очевидно), но често се стига до такова нещо в едно общество, което е фиксирано по един не винаги съвсем здравословен начин върху секса и сексуалните образи и послания са навсякъде около нас.

# 132
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не го приемам, дори ми е гнусно, когато го видя.

# 133
имам една позната, тя с кеф kупува на 9 -годиШната си щерка пра6ки Shocked. еее, ми аз пък не мога да го разбера това newsm78

# 134
  • Мнения: 4 392
имам една позната, тя с кеф kупува на 9 -годиШната си щерка пра6ки Shocked. еее, ми аз пък не мога да го разбера това newsm78
Не се възмущавай, ами и дай да прочете тази тема..
Може и тя да е от онези,които не знаят, че има голям проблем с  педофилията (в интернет)!  Wink  Peace

Общи условия

Активация на акаунт