Търся заведение с детска площадка - София

  • 4 383
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 636
 Здравейте,
В нашия квартал има само едно, но вече ни омръзна - и на нас, големите, и на детето. Става въпрос за нещо като кръчмичка или пицария / да се предлага храна/, към която има люлки, пясъчник и други неща за децата и където вечер се събират и деца. Ако знаете за такива някъде не много далеч от нас /живеем до хотел "Плиска", т.е. да е някъде из центъра/, ще ви бъда много благодарна да ми кажете къде точно се намират. В събота имам рожден ден и, както винаги, сме с дребната -  просто няма къде да отидем, а не ми се занимава да приготвям неща вкъщи. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 24
Ресторант Българка - от другата страна на Цариградското Laughing

# 2
  • Мнения: 1 877
Ресторант "Крали Марко" (до Зала Фестивална).Не съм ходила там ,но съм виждала,че навън има люлки.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Заведението, за което се сещам е до зала Универсиада. Забравих му името, но няма начин да не го видите, до самата зала е.
Друго - в Дружба, на езерото има ресторант-пицария с пързалки, люлки и пясъчник.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Ресторант "Крали Марко" (до Зала Фестивална).Не съм ходила там ,но съм виждала,че навън има люлки.
В Крали Марко люлки няма.  NaughtyИ градина също няма. Naughty
В парка на Гео Милев има страхотно заведение, в горния край. Hug

Другото заведение, за което се сещам е зад третия блок, от страната на кино Изток (първият блок е този, със сладкарница Неделя), в посока Орлов мост, но не се сещам как се казваше.  newsm78 Известно е, намира се в къща, с голяма градина е, между блоковете и къщите отзад е.

Заведението, за което се сещам е до зала Универсиада. Забравих му името, но няма начин да не го видите, до самата зала е.
Пицария Виктория се казва заведението.
Ресторант Българка - от другата страна на Цариградското Laughing
newsm10 newsm10

# 5
  • Мнения: 15
Ресторант Виктория до зала Универсиада   Peace

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Ресторант -пицария Ветрило ж- к Борово.Заведението е с вътрешна градинка.Има и детски клуб.Можеш да вземеш една кака от от там и с/у 5лв да гледа детето в градинката докато хапвате  bouquet

# 7
  • Мнения: 647
Побутвам темата напред . Мисля , че за много от нас това е проблем.Ние почти нямаме възможност да излизаме без децата.Което означава на заведение задължително с детска площадка.Няма да е лошо да направим един списък с такива !

# 8
  • Мнения: 275
    И за нас това е проблем , да намерим кръчма с лятна градина и детска площадка и да е абсолютно затворено отвсякъде newsm78.
          Без децата няма мърданеееееееееее

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 576
И аз се записвам.
Сещам се за Ресторант Фея, ул. Гатьо Шишков 13А. Не е в центъра, но имаше кът за деца.

# 10
  • Мнения: 766
О'Шипка в Студентски град - 51 блок
Редактирах се:)

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 15:48 от Черепахова

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
О'Шипка в Студенски град - мисля, че номера на блока е 52, но не съм сигурна
И ние там ходим. Ето адреса.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 671
"Баба Яга" в центъра, зад Паметника на Съветската Армия, но е повече тип кръчма на открито, храната не е кой знае какво...

# 13
  • Мнения: 636
Много ви благодаря. Това, дето ни е омръзнало, се казва "Казаро". Намира се на първата успоредна на бул "Цариградско шосе" от страната на кино "Изток". Улицата се казва "Гагарин". Върви се от киното в посока към парка и като много приближите парка питате, защото то е с гръб към улицата и може да не го видите. Пада се вдясно, ако вървите по "Гагарин" към парка.

# 14
  • Мнения: 47 963
снощи бяхме в ресторант- пицария "3" в квартал редута, супер е,  има пици и др подобни вкусотии, на 2 етажа е, отпред има голяма и хубава градинка, намира се по маршрута на автобус 72 зад транспортния техникум и е в близост до плиска(относително, но все пак)

# 15
  • Мнения: 10 568
снощи бяхме в ресторант- пицария "3" в квартал редута, супер е,  има пици и др подобни вкусотии, на 2 етажа е, отпред има голяма и хубава градинка, намира се по маршрута на автобус 72 зад транспортния техникум и е в близост до плиска(относително, но все пак)

И ние бяхме там, много е хубаво, освен пясъчника и пързалката, има и голяма градинка, където може да играят децата!

# 16
  • Мнения: 14 654
Ако сте с кола- може да посетите "Фитнеса" в Дружба, на езерото се намира. Всъщност не се казва така заведението, но така си го знаем. На нас пък ни е писнало то.

# 17
  • Мнения: 47 963
зигизаги, ако можеш дай точен адрес, защото аз не го знам а нямат и сайт

# 18
  • Мнения: 10 568
Мама Васи, моя приятелка живее на Иларион Драгостинов 10 - близо е до тях, то е в една градинка, но по картата ще се ориентираш по този адрес и като отидете няма начин да не го видите. То е най-хубавото заведение в района.

# 19
  • Мнения: 773
Ресторант -пицария Ветрило ж- к Борово.Заведението е с вътрешна градинка.Има и детски клуб.Можеш да вземеш една кака от от там и с/у 5лв да гледа детето в градинката докато хапвате  bouquet

 newsm10

Може да ти се струва далече, но съм сигурна че ще ти хареса. може да отидеш да го видиш, няма да съжеляваш.

Общи условия

Активация на акаунт