За или против интимната козметика?

  • 10 083
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Само медицинска козметика и то не винаги ползвам. Никога не слагам върху лигавицата! Всички останали, на Ейвън и т.н., не са добри!

# 16
  • Мнения: 276
Откакто спрях да си мия интимните зони съм много добре Sick Sick Sick
Поне не се чудя дали са вредни или не Outta Joint

# 17
  • Мнения: 27 524
Не ползвам, против съм.

# 18
  • Мнения: 10 758
Не ползвам, против съм.
Е с кво се подмиваш Thinking
Само с васер ли newsm78

# 19
  • Мнения: 178
Мхм, аз май съм против. Thinking Всички данни сочат, че чистата водичка по няколко пъти на ден е най-доброто за целта, ама пуста мода и пусто желание да миришем на парфюм...  Tired


и аз Peace
Но мога да пробвам някое червило примерно.
Спирала няма как.

 Joy   Joy JoyPeace

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЗА.  Peace Ползвам Лактацид и съм много доволна от това измиващо средство.

# 21
  • Мнения: 154
А какво ви е мнението за Лактацид,пробвала съм нивеа,кеарфрее и разни др.масови,може да се каже че се чувствам добре но предполагам че т.като Лактацид се води медицински продукт (ако не грешa) би трябвало да е по добре Thinking

# 22
  • Мнения: 2 910
И аз ползвам Лактацид, доволна съм от този продукт Peace

# 23
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
А какво ви е мнението за Лактацид,пробвала съм нивеа,кеарфрее и разни др.масови,може да се каже че се чувствам добре но предполагам че т.като Лактацид се води медицински продукт (ако не грешa) би трябвало да е по добре Thinking
Всичките ми познати които са  ползвали Лактацид са много доволни включително и аз Peace

# 24
  • Мнения: 158
Аз ползвам и съм доволна от Себа Мед. Скоро го свършвам и мисля да пробвам Лактацид/ Simple Smile

# 25
  • Мнения: 22 414
Спрях да използвам подобни неща, откакто получих алергия и ми трябваха 2месеца с медикаменти, за да се оправя.
Според всички гинеколози, най-доброто за интимната хигиена е чиста вода без сапуни, душ-гелове и т.н.

# 26
  • Мнения: 215
И аз получих страхотна алергична реакция от Нивеа , макар ,че никога не съм била с чувствителна кожа . Оттогава ме е страх да ползвам каквото и да било , а много ми се иска . Няколко години ползвах Ейвън -  доволна бях .

# 27
  • Мнения: 1 668
ползвам Лактацид и съм невероятно доволна - ням статия, която да ме убеди, че това е вредно  Mr. Green


 newsm10

# 28
  • Мнения: 1 987
И аз съм ЗА,но само медицинска козметика-Лактацид!Но не всеки ден,гледам поне 1 ден да прескоча.и моя гинеколог ми каза,че не трябва да се прекалява.СЪщо гледах репортаж,че и тялото не е добре да се мие всеки ден със измиващи средства.Било много вредно за кожата. Thinking

# 29
  • Мнения: 1 733
И аз съм за. Ползвам Нивея или Леокрема и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт