За или против интимната козметика?

  • 10 091
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
Моята гинеколожка също казва да не използвам никакви интимни продукти, или поне колкото е възможно по-рядко.Аз лично съм пробвала почти всички такива(без Лактацид) и съм спирала след 3-тото измиване.Може би е до индивидуална чувствителност, но на мен лично не ми понасят.Интимните зони стават толкова сухи, че започват да се белят.Когато се мия с вода, дори и с обикновен сапун( макар , че знам , че е вреден) нямам този проблем.Все пак ще пробвам и лактацид.

# 46
  • София
  • Мнения: 570
Според всички гинеколози, най-доброто за интимната хигиена е чиста вода без сапуни, душ-гелове и т.н.
PeaceИ за това не ползвам такива продукти.
Абсолютно  Peace. Моят гинеколог ми е казал най-много един път в седмицата да ползвам бебешки сапун. През останалото време - само вода.

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 197
ЕДва ли има жена която да не е "за" интимната козметика.Лично аз използвам "Красная линия"

# 48
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ЕДва ли има жена която да не е "за" интимната козметика.Лично аз използвам "Красная линия"
има повярвай ми  Peace

# 49
  • Мнения: 154
Това с измиването само с вада ми е малко странно..нещо като замазване...   макар че с нищо не трябва да се прекалява.

# 50
  • Мнения: 3 675
преди ползвах интимния гел на орифлейм, но откакто открих лактацид фемина ползвам само него/говоря за ежедневния гел, а не за гинекологичната течност/-вземам го на цева 5,80, но в някои аптеки е над 6 лева.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
От няколко години не ползвам.1-2 пъти в седмицата бебешки сапун.

# 52
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Твърдо ЗА. Ползвам Лактацид, понякога и Нивея  Peace

# 53
  • На небето
  • Мнения: 5 530
преди ползвах интимния гел на орифлейм, но откакто открих лактацид фемина ползвам само него/говоря за ежедневния гел, а не за гинекологичната течност/-вземам го на цева 5,80, но в някои аптеки е над 6 лева.

Има и гинекологична течност ли има, аз мислих, че има само интимен гел.  newsm78 И тази течност за вътрешни промивки ли е?  newsm78

# 54
  • Мнения: 2 891
ЕДва ли има жена която да не е "за" интимната козметика.Лично аз използвам "Красная линия"

Аз не съм "ЗА", защото вярвам на гинеколога си.

Това с измиването само с вада ми е малко странно..нещо като замазване...   макар че с нищо не трябва да се прекалява.

Като се къпеш често, няма какво да замажеш  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 330
И аз от година ползвам само интимен гел Лактацид фемина и то след като съм се консултирала с гинеколог. Зная че гинекологичната течност се използва само след консултация с гинеколог - тя е за влагалищни промивки.

# 56
  • Мнения: 341

Има и гинекологична течност ли има, аз мислих, че има само интимен гел.  newsm78 И тази течност за вътрешни промивки ли е?  newsm78

Да, на нашия пазар има 3 продукта на марката - измиващ гел, гинекологична течност и мокри кърпички в пакетче. Не съм обръщала внимание как се ползва гинекологична татечност и за какви нужди е, но в някои търговски обекти имат рекламни листовки, а и би трябвало да ти дадат информация.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм за.

АКо се измия само с вода,имам чувството че не съм се измила...Все едно тялото да си го обливам с вода само...Еле пък на тези жеги...... newsm78

# 58
  • Мнения: 35 961
преди ползвах интимния гел на орифлейм, но откакто открих лактацид фемина ползвам само него/говоря за ежедневния гел, а не за гинекологичната течност/-вземам го на цева 5,80, но в някои аптеки е над 6 лева.

Има и гинекологична течност ли има, аз мислих, че има само интимен гел.  newsm78 И тази течност за вътрешни промивки ли е?  newsm78

тя се предписва от лекар и не е за всекидневна употреба; по-скъпа е -11-12 лв. и няма как да се сбъркат в аптеката

# 59
  • Мнения: 690
За! Ползвам само "Лактацид Фемина". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт