Отговори
# 45
  • Мнения: 1 288
концерта на депеш мод, безброй рожденни дни, срещата на класа - 10 години от завършването  Sad и други интересни събития.
само чаках да спра да кърмя и да си поживея и се оказа, че малката не заспива без мен. мина още половин година, докато друг се научи да я приспива, а вече не кърмех.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 671
...  хем ревнувам, едно такова, че някой друг би могъл да се погрижи за него и сакън някой да го направи и по- добре от мен (за сега не може  Mr. Green ) направо... няма угодия.
хм, аз май съм оперирана от тоя аспект на майчинското чувство  Mr. Green ама няма кооооой  Crazy

във връзка с отношенията с таткото... при нас не знам вече какво точно се случва, но кърменето /от това, че изпитва неприятни чувства към гледката, мисля, че му действа отблъскващо по отношение на мен, до това, че абдикира от спалнята, за да не се буди нощем от бебето/ не помага  Confused

# 47
  • Мнения: 3 926
Хм... нищо сериозно не ми е липсвало. Установих го скоро, като отидох на така жадувания БАР (в Бургас, с приятели...) и ми се приспа Crazy Освен това в началото се почувствах не съвсем на мястото си... Абе детето си ми беше съзнателен избор и знаех, че хойкането ще престане... Но аз не мога да кажа, че не съм се наживяла Mr. Green
Очаквам с нетърпение т.нар. ВТОРА МЛАДОСТ, когато децата са големи, работата не е от особено значение и изневерите са вече отминал период... Онова блажено време след 40-те, когато можеш да правиш каквото си поискаш Laughing
Разбира се имам много до тази възраст, но си представям почивки по островите и приказни залези с чаша дайкири Heart Eyes сгушена в прегръдките на собствения ми съпруг...
Живот и здраве всичко ще се нареди, а кърменето нищо не ми е отнело Grinning

# 48
  • Мнения: 4 242
Мерко, много свежо звучиш. Ти си призвана да бъдеш Мама! Дано нищо не помрачи ентусиама Ти, успех с тандемското кърмене!

Благодаря ти за милите думи!  Hug

Аси всичко това което си описала е приказно и ти пожелавам да се сбъдне 1:1! И дай Боже всеки му!

# 49
  • Мнения: 1 531
и да пропускам ми е все едно в крайна сметка не ми пукаааа за нещо пове4е от нея Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 6 243
Очаквам с нетърпение т.нар. ВТОРА МЛАДОСТ, когато децата са големи, работата не е от особено значение и изневерите са вече отминал период... Онова блажено време след 40-те, когато можеш да правиш каквото си поискаш Laughing
Асе, как може да си толкова безобразно млада. Опомни се и ме чуй: след 40 е най-усиленото време в работата, а това с изневерите... след 40 мъжете почват да хойкат доста повече. След 50 става направо страшно. Виж, след 70 са практически безобидни.

Сори за офф-а.
Да живее кърменето!!!

# 51
  • Мнения: 1 531
Очаквам с нетърпение т.нар. ВТОРА МЛАДОСТ, когато децата са големи, работата не е от особено значение и изневерите са вече отминал период... Онова блажено време след 40-те, когато можеш да правиш каквото си поискаш Laughing
Асе, как може да си толкова безобразно млада. Опомни се и ме чуй: след 40 е най-усиленото време в работата, а това с изневерите... след 40 мъжете почват да хойкат доста повече. След 50 става направо страшно. Виж, след 70 са практически безобидни.

 Joy

# 52
  • Мнения: 3 926
Очаквам с нетърпение т.нар. ВТОРА МЛАДОСТ, когато децата са големи, работата не е от особено значение и изневерите са вече отминал период... Онова блажено време след 40-те, когато можеш да правиш каквото си поискаш Laughing
Асе, как може да си толкова безобразно млада. Опомни се и ме чуй: след 40 е най-усиленото време в работата, а това с изневерите... след 40 мъжете почват да хойкат доста повече. След 50 става направо страшно. Виж, след 70 са практически безобидни.

Сори за офф-а.
Да живее кърменето!!!
Ей, утрепа всичко детско в мен Mr. Green И не съм съвсем безобразно млада... по-скоро само млада Mr. Green Толкова, че да мечтая до 33 да имам три деца Crazy Joy Що ли си мисля, че мъжете ги пере сачмата м/у 35 и 40 и след това виждат колко е прекрасно у дома newsm78 или съм прекалена оптимистка Grinning

# 53
  • Мнения: 6 243
Прекалена оптимистка си  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 1 481
Не съм се замисляла дали пропускам нещо. Много ми харесва да кърмя, надявам се го правя още дълго време.
Държах да отида на един концерт това лято- намерих начин  Simple Smile
На "кръчма" сме ходили с беба и сме стояли до 22.30. Можеше и още, но на мен ми се прибираше (бяхме на открито, разбира се и нямаше силна музика, затова са кавичките).
Отказването от пушенето и алкохола не ги броя за саможертви, а за бонус. Чаша вино или бира от време на време са ми ОК.

# 55
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз пак да напиша, не мисля, че пропускам нещо. Обаче днес бях с приятелки на кафе, такива, които не кърмят, защото нямали кърма, та те ме гледаха жално как набързо си тръгвам, въпреки, че знаели, че майчиното мляко било най-хубавото. Но пък кърменето било много обвързващо и задължаващо #CrazyАбе, странни хора, ей Joy

# 56
  • Мнения: 11 003
Дени, това за твоите приятелки без кърма ми напомня за класическото оправдание "Родих със секцио и затова нямам кърма". Досега толкова хора са ме питали как съм успяла да имам кърма и да я използвам, че им изгубих бройката hahaha

# 57
  • Мнения: 2 309
Дени, това за твоите приятелки без кърма ми напомня за класическото оправдание "Родих със секцио и затова нямам кърма". Досега толкова хора са ме питали как съм успяла да имам кърма и да я използвам, че им изгубих бройката hahaha
Малка насока към "правия път" Mr. GreenТемата не е ЗА или ПРОТИВ кърменето,или НАЙ-БЕЗУМНИТЕ РЕПЛИКИ... Peace
Напомням не за друго,а с цел да не се навлиза в мътни води... Whistling

# 58
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ок, съобразяваме се, то ние с Гигилче се познаваме и ще си обменяме инфото на живо. Wink

# 59
  • Мнения: 11 003
Не! Нямам никакво намерение да навлизам в мътните води на За и Против! Simple Smile Ако темата не беше в кърмаческия форум, нямаше да напиша горния си постинг.
Мир Hug

Общи условия

Активация на акаунт