кога престанахте да оригвате бебето

  • 2 098
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 015
Когато започне да сяда самостоятелно Peace, а това беше към 6-7м месец.

# 31
  • Мнения: 640
Ами,Иван,още се оригва след млякото.Упсссс Grinning

# 32
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Не го оригвам,защото ако го повдигна и се събужда.Като спи,го слагам на една страна и ако се оригне и потече мляко от устата-забърсвам.

# 33
  • Мнения: 498
Спрях да уригвам Карина след като свършиха коликите т.е. преди 2-3 седмици. За лигавенето - спасението е лигавник  Peace
Аз също!Сега вече ако се уригне-ок,ако не живи и здрави.Вечер като се е унесъл с шишето и вече не яде само го махам от устата му и си го оставям да спи. Peace

# 34
  • Мнения: 2 096
До втори месец.. много го мразех това оригване.. той се храни бавно и почти никога няма за оригване.. След това започнах да търся оригване на всяка цена.. той вече не връщаше при хранене и си въртеше главата сам.. Задържам го изправен няколко минути или по коремче го слагам.. понякога се оригва понякога не...
Лиги с кърпичка.. през по студените дни слагам лигавка да не търча все за кърпа..но сега е топло и така си караме..

# 35
  • Мнения: 4 784
Все още го оригвам, освен ако не е унесен или на заспиване. Тогава не го грабвам да го нося да се оригне, защото се разбужда и после трудно заспива. Ако до 5 мин - макс.10 не се оригне и го оставям.

# 36
  • Мнения: 1 225
Ако заспи докато суче, я повдигам за малко, но не я събуждам. Тя сама се буди след около час, за да се оригне.

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
От скоро не я оригвам,само вечер след млякото и ако не иска я оставям така.Лигите бърша с лигавник или салфетка ако сме навън

# 38
  • Мнения: 2 677
Не съм го оригвала.

# 39
  • София
  • Мнения: 431
Спрях да уригвам Карина след като свършиха коликите т.е. преди 2-3 седмици. За лигавенето - спасението е лигавник  Peace
Аз също!Сега вече ако се уригне-ок,ако не живи и здрави.

 Peace Ако заспи, докато го кърмя - направо в леглото, иначе кой ще го приспива пак  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 111
Аз отговорих по-горе, но досега все опитвах да го оригна - минута, две,  дори като е почти заспал. Преставам да го правя - днес 2 пъти се разсъни от моите опити за оригване и не заспа до следващото хранене.  Sad  Успокоих се, благодаря на авторката за темата.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт