Много ми е мъчно!

  • 9 287
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 732
Момичета, аз явно наистина съм ГБП, та очаквам човешко отношение от другата страна  Sad
Имах поне мъъъничко надежда, че дъщеря ми ще поддържа цивилизовани отношения с БНД.
Да, да, ама не...както е казал поета...
Потърсих таткото, за да му съобщя, че ще заведа дело за бащинство и издръжка, защото от известно време той успешно ми бяга по тъч линията. Обаче явно не съм се съобразила, че човечецът е на безметежна почивка с другите три деца и жена си.
Че като се почна едно крещене по телефона, защо ми се обаждаш, не искам да те виждам, за мен си умряла, нямам дете, майната ти...да не продължавам, че ми се  Sick
Ни в клин...ни в ръкав...
Аз се облещих. Никога не се е държал така арогантно и агресивно. Никога.
И затвори телефона.

Аз го набрах отново. Вдигна жена му. Какво искаш?
Казвам аз какво искам не за мен, а за детето МУ, а тя - това не било дете, а копеле.
Е хайде кажете ми как да се поддържат нормални отношения, или поне разговори???
После като се почна, ти си такава, ти си онакава, ти си к...рва...
Аз пак се облещих.

Защо бе? Защо?
Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Той е патологичен лъжец!

Ясно е, че Вяра няма и няма да има баща.
Поне това стана ясно.
Ама ми е мъчно, че една майка нарича детето на друга майка копеле.
Какво им е виновно детенцето?  Cry

# 1
  • Мнения: 1 559
Честно да ти кажа,не виждам никакъв смисъл да водиш дело за каквото и да било Crossing Arms.Няма да съм груба с теб,и ще премълча някои неща Rolling Eyes Sunglasses.
Помисли добре,дали това дело ще ти е от полза Thinking,защото тогава той става също решаващо лице за бъдещето на детето ooooh!...тук виждаш ,че има доста бащи,които са си дали името,ама пак не дават нито пари,нито любов,та няма смисъл Naughty...това не те устройва,напротив след време ако решиш да взимаш някакви по радикални решения,той трябва да си каже тежката дума Sick,и ако иска да ти е гадно,може да те върти на шиш както си пожелае. #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 426
И аз те съветвам същото. Махни се, изтрий го от живота си, за да можеш да вървиш напред. Какво си зациклила на него, моля ти се, той има жена с три деца, има те тебе с едно дете и кой знае още кого и с какво... Ти какво мислиш, че той е казвал за тебе на жена си? Че си добра и прекрасна ли? Ами че пред нея той се е изкарал абсолютно невинна и безпомощна жертва на - няма да ти пиша каква точно те е изтипосал пред благоверната си, за да не те травмирам допълнително!
Събирай си мислите, изтрий всички пътечки към него и беж колкото имаш сили в обратна посока!

# 3
  • Мнения: 1 732
Абе мен ме оставете...Не съм важна...

# 4
  • Мнения: 1 426
Напротив, важна си! Детето усеща състоянието на майката. Не се ли успокоиш ти, то никога няма да се чувства сигурно в този свят, защото за него ти си олицетворение на света.
Забрави за физическия татко! Той никога няма да бъде наистина баща на детето ти. Успокой се, усмихни се, заживей уверено и ведро - и тогава вече ще можеш да се надяваш, че с дъщеря си ще срещнете онзи истинския, който за тебе да стане мъжът на живота, а за детето - баща...

# 5
  • Мнения: 1 732
Напротив, важна си! Детето усеща състоянието на майката. Не се ли успокоиш ти, то никога няма да се чувства сигурно в този свят, защото за него ти си олицетворение на света.
Забрави за физическия татко! Той никога няма да бъде наистина баща на детето ти. Успокой се, усмихни се, заживей уверено и ведро - и тогава вече ще можеш да се надяваш, че с дъщеря си ще срещнете онзи истинския, който за тебе да стане мъжът на живота, а за детето - баща...
Благодаря ти!   bouquet
Но аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
Както и да е. Нямам голям избор.

Мили мами, помолете се за една жена, която чака своето дете, а мъжът и почина при злополука онзи ден само на 33 години.
Дано има сили да издържи милата и да износи детенцето им!  Cry
Аз отивам да дам на близките малко кураж и да го изпратя за последно...

Боже, защо се случват такива неща? Защо?  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 589
Охх,незнам...И аз мисля,че сега го мислиш така,ама утре-вдругиден може да съжаляваш,задето си направила физическия баща толкова важен-ще ти трябва съгласието му за куп неща...Събери сили сега,тежко е,но я помисли-един ден като срещнеш достоен човек и той поеме част от товара ти-от чия полза ще е физическия баща да се бърка за щяло и нещяло в живота ви?Прегръдка от мен Hug

# 7
  • Мнения: 911
Мегън е съвсем права. Какво ще спечелиш като заведеш тия дела? Ти днес от един разговор си разтърсена, сега си представи безкрайни разправии - адвокати, документи и вскякакви други идиотизми и то за какво? - най-много за да може един ден Вяра да се кара с още трима за някакво наследство? Защо й е?!!!

Ти сега не виждаш хора насреща и човешко отношение, а като се изнасили така ситуацията със съдебни дела и пр....едва ли нещо красиво ще се получи.

А колкото до понятието "копеле" - както казва Тити Папазпв - то е от комунизма и жалко за нещастници, които го използват (още повече пък патицата, дето мъжа й го е правил това копеле  #Cussing out Божееееееееее, не спира да ме потриса колко простотия има по света!!!)

Според мен е най-разумно да предпазиш малката от тая помия, дето се е изляла днес върху теб!

Тя като навърши 18г. има право сама да го съди, ако реши, че иска този човек да й се води баща.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
САБИНА, аз ще заема другата позиция.

Ако това дъщеря ти да носи името на баща си е важно за ТЕБ - направи го. Той е неин баща и Вяра има право да носи неговото име. Вярно е, че ще му дадеш пълни права и т.н. - ти си наясно с това.
Успя ли да му кажеш по телефона, че ще водиш дело? Не се впечатлявай от това какво казва той или жена му. Просто ясно и точно го информирай и кажи, че друго няма да обсъждаш - ни каква си ти, ни какво е детето. Точка.

Моето вътрешно усещане е такова.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 327
А ти защо искаш да заведеш дело за бащинство? Заради името или заради издръжката?
И обсъждали ли стего този въпрос с господина?

Ако целта ти е да имате цивилизовани отношения по никакъв начин няма да спомогнеш за  нея с едно дело.
Нещата, които са ти наговорили са грозни, откъдето и да ги погледнеш. Все пак ако ти си к...а, то мъжът и е к....р, а тя е рогоносец в женски вариант... Така че по този начин обиждат себе си. Не им се връзвай на думите и на определенията. Обиждат хора, които се чувства или безсилни или виновни.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз се облещих. Никога не се е държал така арогантно и агресивно. Никога.
И затвори телефона.
Вероятно е бил изнервен не толкова от това, че ти си се обадила да го притесняваш, колкото от други обстоятелства около него - може би не е толкова спокойно и уютно в семейното му гнезденце. Не ти си го вбесила, а ти си била капката която е преляла чашата.

Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Той е патологичен лъжец!
Тя не му вярва - със сигурност  Thinking- може просто да е решила, че е готова да изтърпи това - само и само да не остане сама с децата /много жени постъпват така/.
Наистина си се обадила в неподходящ момент - аз си го представям  така - те са имали разправии, натрупало се е напрежение между тях и в този момент се обаждаш ти - и резултата е, че и двамата изливат гнева си върху теб и свалят напрежението.
Изчакай известно време, без да му звъниш ти - и ако той не се обади да попита как сте или да ти прати пари /пишеш че помага финансово/, заведи делото за бащинство - както си решила Peace

При някой от следващите разговори намери начин да му обясниш, че няма да търпиш такова отношение нито от него, нито от сляпата му жена
УСПЕХ   bouquet

# 11
  • Мнения: X
Момичета, аз явно наистина съм ГБП, та очаквам човешко отношение от другата страна  Sad
.....
Ясно е, че Вяра няма и няма да има баща.
Поне това стана ясно.
Ама ми е мъчно, че една майка нарича детето на друга майка копеле.
Какво им е виновно детенцето?  Cry
Ами - и мен ме вкараха в подобен филм... ако помниш.
Мъчно, много мъчно, плача и аз с теб.
Никой не заслужава това, което ти се случва. Няма такъв филм и никой няма право да го прави. Нито на тебе, нито на детето ти.  За съжаление не вярвам в това, че се връща някой ден. Прекалено много примери около мен на добри хора живели гаден живот и на гадни хора живели добър живот и нищо не върнало им се......

За съденето ми знаеш мнението - съдиш го до дупка - този явно е голям Г.З като моя бивш така че без никакви скрупули. Какво ще спечелиш от това съм ти казала.

# 12
  • Мнения: 2 274
Съчувствам ти - много.
В момента нямам въможност да бъда по-подробна- но и моето мнение е - СЪДИ ГО ДО ДУПКА. Да не ти пука.

# 13
  • Мнения: 1 426
...аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
То не става с вярване... просто се случва...
На мен, например, ми се случи...

# 14
  • Мнения: 561
...аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
То не става с вярване... просто се случва...
На мен, например, ми се случи...
Съгласна с Невада, само че и вярата помага, вярата, че си красива, умна жена, която заслужава нормален партньор и хармонична връзка!!! И се случва  Simple Smile - на мен ми се случи.

# 15
  • Мнения: 6 315
...аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
То не става с вярване... просто се случва...

И аз мисля така. А БНД на твое място аз не бих търсила изобщо, но ти си знаеш. Едно такова дело си е късане на нервите и той ще получи права, които аз на твое място не бих искала той да има.

# 16
  • Мнения: 2 863
Ох,  много ми е мъчно за теб Сабина... знам какво изпитаваш, писала съм ти.... Но за жалост наистина  не става насила и честно казано като се обаждаш, за да му кажеш, че ще заведеш дело за бащинство и в същност му казваш, че го слагаш под натиск да постъпи както е редно, няма шанс той да реагира спокойно, а за жена му е ясно... тя ще си затваря очите щото има 3 деца и упорито ще вярва на всичко, което той й казва. Не си спомням дали  в твоята сага беше, че той  е  направил 3-то дете след твоето и за да укрепва брака си, така ли беше???Също си спомням, че той те виждаше с теб , но не искаше да си вижда детето и тогава ти казах- остави го тоя човек....Няма да се обърне към теб и детето, просто не виждам шанс.... ако за него сте умрели и той за вас трябва да е такъв. Просто наистина го погреби в душата си иначе ще съсипеш и себе си и дъщеря си.

# 17
  • Мнения: 1 732
Не си спомням дали  в твоята сага беше, че той  е  направил 3-то дете след твоето и за да укрепва брака си, така ли беше???Също си спомням, че той те виждаше с теб , но не искаше да си вижда детето и тогава ти казах- остави го тоя човек....Няма да се обърне към теб и детето, просто не виждам шанс.... ако за него сте умрели и той за вас трябва да е такъв. Просто наистина го погреби в душата си иначе ще съсипеш и себе си и дъщеря си.

Да. Третото дете се роди половин година след Вяра.
Докато съм била в болницата за задържане, той отново е правил дете. Няма лошо...
Ама да си поема отговорността за всичките дечица, а не да се крие като... Sick

Дали е за закрепване на брака им не мога да гадая.
А за "погребението" си абсолютно права  Sad

Преди малко се върнах от едно истинско погребение - няма по-страшно нещо от това да погребеш детето си. А той беше толкова млад...
На фона на това моите проблеми ми се видяха смешни  Cry

# 18
  • Мнения: 911
.... ако за него сте умрели и той за вас трябва да е такъв. Просто наистина го погреби в душата си иначе ще съсипеш и себе си и дъщеря си.

Никак няма да е лесно да го направиш, обаче...и аз мисля като Джали - просто ще се поболееш от нерви, а това неминуемо се отразява на детенце.

За какво му е на детето такъв баща, дето не се осъзнава къде какви деца прави!

а ако не се отървеш от този човек, няма да имаш душа да срещнеш следващия - дай Боже да е свестен (щото то гаранция няма, ама поне няма да е тази гад!)

И недей така - никой нямало да приеме дъщеря ти = защо?!!!
Хората от улицата прибират деца (и с диагноза СПИН), само трябва да имаш късмета и да си готова да срещнеш истински човек. А ако си затлачена с тия чудни взаимоотношения на к-ви, к-вари и всякакви други красиви твари покрай тях.........

# 19
  • Мнения: 2 863
Абе не са смешни, но са преодолими, това от което си се върнала не е.
Не е добре да стоиш в един град с тях, наистина е време да помислиш как да продължиш напред.  Сигурна съм, че ако намериш основа под краката си, ще се справиш по-бързо, от колкото вярваш днес. Но наистина трябва да ги зачеркнеш. Като си помислиш че те не искат да знаят и чуват за вас, на какво ще научиш Вяра- да се моли, да страда, тя е малка, но бъди сигурна такива неща се отпечатват дълбоко в подсъзнанието на детето. Тя сега не разбира но ще запомни емоцията, която  й предаваш.
Знаеш ли преди години, като загубих внезапно майка си, по пътя пза погребението пътувахме със сина ми (тоагва бебе на 10 м) и аз му пеех, но къде пея, повече плача.. След време се оказа, че когато и да запея тази същата песничка, той почваше неудържимо да плаче. И беше вече голямо момче, като ме молеше да я изпея, за да види дали ще се разплаче и до 7-8 годишна възраст всеки път му рукваха сълзите.Аз разбира се знаех причината и просто не исках да я пея, но той настояваше и после винаги ревеше. След време му обясних, но пак ревеше. Подсъзнанието е много силно и би могло да бъде страшно нещо.
Не си причинявай повече това, нито на детенцето ти. Кажи си,че поне си имала шанса да обичаш, има хора които го нямат, имаш прекарсно момиченце, има хора и това нямат, а  и ти си млада не се слагай сама във вериги,  и мъж ще срещнеш след време, само е нужно сега да продължиш напред Hug

# 20
  • Мнения: 1 732
Благодаря ви, момичета! Джали, права си, но те сълзите сами потичат... Cry
Вече съм мааалко по-добре.
Добре, че има с кого да споделя - иначе ще се пръсна от напрежение.  Sad
Важното е, че имам изграден собствен план - първо да не зациклям в помията, второ - да си взема дипломата и да се разтърся за по-добре платена работа, трето - на есен в София малък ремонт, пренасяне и бачкане. Щото няма кой...
А животът си тече.
Не се знае като губя, какво печеля, нали така?

Пак благодаря за моралната помощ, наистина, добре че има такъв форум...  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 863
Планът ти е чудесен просто, ще видиш колко ще се промени животът ти, в Сф има и толкова момичета от форума, с които можете да си помагате.
Ако позволиш един съвет- избирай позитивни хора, с които да се обграждаш, нямаш нужда от хора да ти съчувстват, ил и те самите да те товарят колко им е кофти живота, обграждай се с хора борбени и успели да преодоелят най-различни кризи. Нямаш представа какво облекчение настъпи в собственият ми живот като отрязах мрънкалата( включая мрънкащи роднини)- сега се виждам само с хора, които казват "хайде бе ще се оправя  с това"( каквото и да е то) а на роднините понеже не мога да не ги виждам, не им давам да мрънкат в мое присъствие Mr. Green
И си ги избий тия глупости отглавата- нито сте някакви изпаднали с Вяра, нито има нещо заради, което да сте жални или нещастни,  нито сте по-различни от другите хора- живота е шарен, вскеи път ти казвам- един има едно, друг друго, не превръщай в единствен смисъл на живота си мъжката любов, щото друга ще имаш в изобилие от дъщеря си. Като спреш да излъчваш тъга и страдание,  любовта може пак да те намери.

# 22
  • Мнения: X
Виж, за това да го съдиш аз имам предвид - ако няма чувства. Ако това, което гониш, са някакви права на детето си.

Но така като гледам ти явно имаш и някакво лично отношение към него, а в такъв случай наистина е по-добре да не се занимаваш. Наистина първо трябва вътре в себе си напълно да се дистанцираш от него и примерно тогава би могла да мислиш за отношенията между него и детето.. , но докато ти имаш чувства няма място за отношения между вас, както е поставил той нещата.

# 23
  • Мнения: X
Нямаш представа какво облекчение настъпи в собственият ми живот като отрязах мрънкалата( включая мрънкащи роднини)- сега се виждам само с хора, които казват "хайде бе ще се оправя  с това"( каквото и да е то) а на роднините понеже не мога да не ги виждам, не им давам да мрънкат в мое присъствие Mr. Green
ооо да тук си много права
в моя случай обаче мрънкалата са собствените ми родители... а тях някак няма как да отсвиря, но наистина - важно е да се обгражда с по-позитивни и борбени хора

# 24
  • Мнения: 2 863
Кас ,едното главно мрънкало е баща ми, просто като вземе да ми се оплаква си намирам причина и тръгвам, или му казвам, че не върви той да ми се плаква, че нямал къде да иде като е на74 г, пък аз съм на .... и пак някой път няма къде да отида:))
Обаче Сабина още го обича тоя...... и в това  е цялата драма, тя като спре да го обича ще си е Ок, но до тогава....

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 15:52 от Jaly

# 25
  • Мнения: 911
Обаче Сабина още го обича тоя...... и в това  е цялата драма, тя като спре да го обича ще си е Ок, но до тогава....

и мен ме навежда на такива мисли - много още й горчи, но...ще мине  Sick знам, че ще прозвучи цинично, Сабина, обаче...огледай се за нещо друго от ответния пол с...терапевтична цел  Twisted Evil

и запълвай деня си максимално, за да не ти остава време да мислиш...

иначе - чуден план си си подредила - дерзай!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
И си ги избий тия глупости отглавата- нито сте някакви изпаднали с Вяра, нито има нещо заради, което да сте жални или нещастни,  нито сте по-различни от другите хора- живота е шарен, вскеи път ти казвам- един има едно, друг друго, не превръщай в единствен смисъл на живота си мъжката любов, щото друга ще имаш в изобилие от дъщеря си.
Като спреш да излъчваш тъга и страдание,  любовта може пак да те намери.
Peace
Нямаш си и идея колко е вярно това.
Изпълнения с позитивизъм човек привлича такива хора около себе си. Изпълненият с позитивна енергия човек привлича  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 732
Не. Не го обичам. Не мога да продължавам да обичам човек, който ме мрази - мен и детето си!
По-скоро все още ужасно много се самосъжалявам, което е по-страшното...
И съм гневна, и съм тъжна...но наистина не го обичам.

Криво ми е, че си създадох една съвсем погрешна представа за този мъж, а той доста се постара, за да я поддържа известно време.
Много лоша работа ви казвам. Как така се влюбих безпаметно, че да не виждам по-далече от носа си?
Но и той се промени. В това съм повече от убедена.
Защо, как и т.н. не знам...

Та така.
За позитивните хора сте абсолютно прави!   bouquet

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не мисля, че трябва да се самосъжаляваш Naughty.
Ако има някой, който трябва да го прави, това по-скоро е жена му, ма нейсе, по-лесно й е от тая позиция да бълва простотии Sick.
Много се ядосах Twisted Evil.
И защо да не е добре да стои в един град с тях?
Какво сега, дай да се скрие Сабина с детето вдън гори тилилейски, за да могат да си живеят те спокойно мизерния животец и да се правят, че нищо не се е случило.
Има място за всички под слънцето, ако на някого нечие присъствие му нарушава душевния комфорт, да си е правил сметка преди да постъпва свински, егати Close.

# 29
  • Мнения: X
Сабина, ти не се ли концентрираш върху детето..  newsm78
Незнам, поне при мен беше така и все още е. Някак ми дава достатъчно любов - за момента - за да нямам нужда от още...  newsm78

# 30
  • Мнения: 764
...аз наистина не вярвам, че друг човек ще приеме дъщеря ми...
То не става с вярване... просто се случва...
На мен, например, ми се случи...
Съгласна с Невада, само че и вярата помага, вярата, че си красива, умна жена, която заслужава нормален партньор и хармонична връзка!!! И се случва  Simple Smile - на мен ми се случи.

Ето,и на мен се слу4и.Не се от4айвай,изобщо.Но и не му давай права в ръцете.Ами ако после се омъжиш в 4ужбина/като мен/или просто детето иска да у4и някъде другаде....имаш ли представа как ще те пържи,с единствената идея да те тормози....

# 31
  • Мнения: 1 732
Какво сега, дай да се скрие Сабина с детето вдън гори тилилейски, за да могат да си живеят те спокойно мизерния животец и да се правят, че нищо не се е случило.
Те на това се надяват, ама не са познали...
Няма да ме сринат с техните простотии!

Сабина, ти не се ли концентрираш върху детето..  newsm78
Незнам, поне при мен беше така и все още е. Някак ми дава достатъчно любов - за момента - за да нямам нужда от още...  newsm78
Ами концентрирам се. По цял ден сме заедно. Играем, смеем се, ходим по разходки. Много я обичам, но като я погледна - виждам него, а те двамата си приличат като две капки вода. И веднага в главата ми някакви сцени от постни латиносериали, в които малкото момиченце безутешно плаче за баща си...Дрън-дрън...
Освен това майчинството ми оставя много свободно време за лоши мисли май  Twisted Evil
Ако съм заета плътно с някаква умствена дейност, сигурно бързо-бързо ще му тегля мислено една...и толкова...

# 32
  • Мнения: 911
Ако съм заета плътно с някаква умствена дейност, сигурно бързо-бързо ще му тегля мислено една...и толкова...

Затова ти казвам аз - запълвай си максимално главата с други неща = работа, задачи, ангажименти всякакви, за да не ти остава време да се замисляш и да се тормозиш!

# 33
  • Мнения: 1 732
Снощи не можах да спя.
Пред очите ми бяха празните погледи на родителите, изпращащи детето си... Cry
Въртях се в леглото и си мислех за тях.

Май за себе си взех някакво решение, макар че ще го обсъдя и с адвокат.
Така като попрочетох разни стари теми, видях че в моята позиция няма какво друго да очаквам от вражеската рода. Много съм заблудена и наивна, ей...Мисля, че всички разсъждават и постъпват като мен...Ай ма съм смотана  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 911
бе смотана не си  Confused ама ти се ще людете наоколо да са по цвете, ама  Outta Joint кво да се прай = нЕма да се косиш!

айде, весел викенд!
 Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 417
Изобщо не очаквай да променят отношението си. Има много по-страшни неща в този живот, повярвай ми. Вземи се в ръце, уреди си живота и им натрий носовете.  Hug

# 36
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вземи се в ръце, уреди си живота и им натрий носовете.  Hug
Точно това направи Peace
Навремето, когато бях в някаква що-годе подобна ситуация, цялото ми обкръжение очакваше да си наведа главата, да се примиря, да изчезна (може би) Close. В най-добрия случай очакваха да хвана първия срещнат и да подпиша за отмъщение, обърквайки си живота и разчиствайки пътя по техните.
Много сбъркаха Mr. Green.
Колелото се върти, ясно е, че не може да си все долу, но ако е зациклило прекалено дълго в това положение, никога не му е излишен малко начален тласък Hug

# 37
  • Мнения: 424
Сабина, те момичетата вече са ти го казали най-важното, а и аз като най-малка и неопитна нямам особено право да те съветвам, ноооооооооооо направо ми призля като прочетох на какво са те подложили  #2gunfire
не заслужава! този мъж просто НЕ ЗАСЛУЖАВА  . независимо каква връзка сте ИМАЛИ  в миналото, не можеш да кажеш на майка на детето си ''мъртва си за мен'' и за детето не съществува. не прави грешката да му дадеш права върху Вяра ( знаеш, че носи ли неговото име- той може да направи лудичка от тормоз ако реши , има ли права, сега ти е мъчно, тогава незнам как ще се спасиш). това е твоята независимост от този...мъж ( ще се въздържам) . имай я в ръцете и не я похабявай.
а за бъдещето...в момента твоите мисли , са и мои, вече преносвайки и мислейки за бебето си...но -вяра, трябва да имаме вяра ( ти си имаш 1 истинска дето те радва  Grinning, трябва и в сърцето, за гадостта на хората не мисли) . пожелавам ти и ти пращам сила, защото ти си силна, но понякога нещата стават прекалено тежки, за да не плачеш.много прегръдки ти пращам  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 2 863
И защо да не е добре да стои в един град с тях?
Какво сега, дай да се скрие Сабина с детето вдън гори тилилейски, за да могат да си живеят те спокойно мизерния животец и да се правят, че нищо не се е случило.
Има място за всички под слънцето, ако на някого нечие присъствие му нарушава душевния комфорт, да си е правил сметка преди да постъпва свински, егати Close.

Единственото, което имах предвид е, че очевидно за нея това е още много тежко и далеч от тях и съответно простотията, която са готови да изливат върху нея и малката, ще й бъде по-лесно да продължи напаред.  Аз  също не живея  вголям град и смея да кажа, че човек трябва да е доста корав, за да издържи на хорските глупости,  няма я тази анонимност, която в Сф значително улеснява живота, ако се окажеш забъркан в такива сложни отношения.

# 39
  • Мнения: 393
Не. Не го обичам. Не мога да продължавам да обичам човек, който ме мрази - мен и детето си!
По-скоро все още ужасно много се самосъжалявам, което е по-страшното...
И съм гневна, и съм тъжна...но наистина не го обичам.


  Докато не простиш сама на себе си,няма да простиш и на него,а това ти пречи да продължиш.Болката е дълбока и трябва да намериш твоя си начин да я преодолееш,да избършеш сълзите си и да вдигнеш глава.Казваш,че той дълго време те е заблуждавал и поддържал фалшива представа...Два пъти повече време ще трябва,за да забравиш-хубавите неща,макар и нереални.И още ,за да откриеш новия живот-независимо дали в лицето на нов човек до вас,нова работа и нови хора,Не просто вярвай в чудеса-разчитай на тях Simple Smile
  Не искам и да си мисля жена му дали вярва или не,дали последното дете е укрепило вразката(да бе, да),ама е много грозно от нейна страна да напада дъщерята ти и теб Rage и много жалко децата и да чуят тези думи от нейната уста SickНаправо ми се повдига!!!!!!!!!
   Успех,в каквото и да си решила да търсиш-дали ще водиш дела(и да имаш още повече и по-близки контакти стях #Crazy) или ще предпочетеш сама да взимаш решения за бъдещето на Вяра! PraynigНо  моля те-никой мъж не си струва сълзите и никой баща не може да наранява майката на детето си-значи той просто не ви заслужава!Насочи мислите си и времето си в друга посока и се пребори с негативната енергия в теб,за да можеш с чисто сърце и спокойна душа да прегръщаш твоето злато Hug
   

# 40
  • Мнения: 424
с тебе сме, Сабина  smile3521 newsm51

# 41
  • Мнения: 1 732

Хайде де, няма ли най-после и твоето човече да се ражда... Hug
Как са нещата при теб?

# 42
  • Мнения: 451
САБИНА,чета и не знам какво да ти кажа,защото в такава ситуация нямам опит.
Моето мнение е да водиш дела и да не го освобождаваш от отговорност,но ако това нарани още повече самата теб ThinkingТи трябва да го решиш.
А ако можеш да смениш града и средата не се и замисляй,така ще се измъкнеш по-бързо!
Каквото и да стане,желая ти кураж и по-бързо да минава newsm10 smile3525

# 43
  • Мнения: 424

Хайде де, няма ли най-после и твоето човече да се ражда... Hug
Как са нещата при теб?

моето човече явно още му е добре вътре, става голямо . терминът ми се измести и затова казах, че го чакам всеки момент Simple Smile иначе нещата...са много много по-зле откакто бяха когато всеки ден отварях нова тема и плачех тука . нищо хубаво не потръгна от тогава. просто с течение на всички караници с таткото, разбрах, че за него вече нищо не означавам. хубавата любов , която някога имахме, и на която стана плод детето, я няма. лошото е , че до броени дни живеех в тази любов, въпреки всичко , което се случи, пъти по -влюбена в него и с всеки наближаващ ден на раждането, все по-обнадеждена, че той ще дойде да живее с мене независимо къде ...нещата за него обаче се бяха променили, не ме обичаше вече, не ме искаше , имаше вече много други красиви неща в живота си , за да иска мене...болката, когато чувах :'' не мога да съм с тебе, няма взаимност'' , грубия тон , с който ми говореше, това, че не ме целуваше , когато го целувах или докосвах, жестокото отблъскване беше непоносимо за 1 влюбена жена, каквато бях аз, камоли пък за 1 бременна и носеща неговото дете...готова бях да се унижавам, да се боря , но когато виждах, че поведението ми се използва само, за да ми се подиграва, болката стана непоносима, защото не можех да кажа както ти сега спокойно ( пред нас) казваш:''не го обичам този човек''. аз го обичах, и имах нужда от него, гонех го и го молех, молех му се без грам достойнство, защото ...в крайна сметка, мъчех се да събера бъдещото си семейство, болеше ме отчайващо, че той ще замине на море точно когато ще раждам, болеше ме , че се дърпа от мене като от краставо коте, чувствах се нищожна, каквато той ми вмени, че съм , че съм никой и само той е бил единственият човек, който някога ме е обичал...да, така беше, но този човек избра най-тежкия момент , за да ме стъпче тотално. успя да ми вмени цялата вина за проблемите които се бяха случили помежду ни ( няма пак да разправям вс ги знаете) и аз я поех, защото все някой трябваше да я поеме, за да потръгнат нещата  Sad те обаче не потръгнаха...за него сякаш заслужавах цял живот да бъда тъпкана, обиждана и подигравана. и така, сега ми причернява от болка като видя татковци с бременни си жени , татковци с малките си бебета, щастливи бременни жени,като знам, че сега е на морето ...всички непрестанни обвинения ме накараха да загубя вяра сама в себе си и да се почувствам ужасно жалка и нищожна...нямаща сили за нищо  smile3518 smile3518 дори да се защитавам. и още боли , и още не мога да кажа твоето смело "не го обичам"", още не ми е прегоряло отвътре, даже жестоко ми пари  Sadискам просто да умра. извинявай, че ти оспамих темата, но ти винаги си ме разбирала ...

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 21:28 от samodiwa

# 44
  • Мнения: 1 559
  Не искам и да си мисля жена му дали вярва или не,дали последното дете е укрепило вразката(да бе, да),ама е много грозно от нейна страна да напада дъщерята ти и теб Rage и много жалко децата и да чуят тези думи от нейната уста SickНаправо ми се повдига!!!!!!!!!
   
Само едно не мога да разбера,защо всички сте настръхнали срещу жена му на тоз помяр.Ми може грозно да звучат тези думи от устата и ,ама извинете,точно тук доста от вас плюят точно такива ,които са им откраднали мъжете и т.н..да не кажа,точно една такава като Сабина може би,която е била от другата страна...
то пък бива солидарност,ама не можах да се сдържа вече... #Cussing out

# 45
  • Мнения: 424
''защо всички сте настръхнали срещу жена му на тоз помяр''

не може да се държи така с друга майка. не може да обижда дете, при положение, че и тя е майка Naughty Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...

Извинявам се на всички, че пиша в подфорум, където не ми е баш мястото, ама и аз не можах да се сдържа вече...  #Cussing out

# 47
  • Мнения: 1 732
СамодиваHug
Това "не го обичам" не идва просто така, от нищото. Знаеш ли колко време съм вървяла към това, стъпка по стъпка, крачка по крачка, ден след ден...
Това, че са те наранили като човек, жена и майка и са те изоставили в най-прекрасния миг от живота ти - бременността - сама, наранена и безутешна, е ужасно...и подло.
Аз страдах безумно. Мятах се като ранено животно, плачех денем и нощем. Не можех да повярвам, че това се случва на мен...Не исках да повярвам.
А той просто продължи живота си...Върна се към старите си навици, рутината на ежедневието.
Не поиска дори да види дъщеря си. Неговото малко копие...

Борих се с всички сили да променя нещата. Това отнема време. И усилия.
А битката е трябвало да бъде със самата мен!
Да го забравя, да загърбя миналото, да продължа напред.

Търсих нещо, което да ми докаже, че това не е истина, ровех в чувства и мисли, изживявах емоции, непознати и за самата мен.

Не е трябвало. Не е имало смисъл.

Самодива
, гледай само напред! Не се връщай, чу ли?   

Меган, мила, няма ли други по-приятни за теб места?  Grinning
В неделя вечер нямаш ли какво да правиш, а? Защо просто не гушнеш прекрасния си съпруг? Mr. Green



Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 22:21 от САБИНА

# 48
  • Мнения: 424
''Аз страдах безумно. Мятах се като ранено животно, плачех денем и нощем. ''

да...точно това е усещането. Sad

''Борих се с всички сили да променя нещата. Това отнема време. И усилия.
А битката е трябвало да бъде със самата мен!
Да го забравя, да загърбя миналото, да продължа напред.''

ще продължиш. поне вече знаеш накъде е посоката- напред, без него, а миналото с всеки изминал ден ще става по-минало , докато 1 ден не си остане просто история. и на тебе много  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 732
...още не ми е прегоряло отвътре, даже жестоко ми пари  Sadискам просто да умра...

а това вече втори път да не го виждам, чу ли?  Tired
щото аз от такова повтаряне...взех та си повярвах...и едва ме спасиха...амаха  #Cussing out

# 50
  • Мнения: 911
Казвам аз какво искам не за мен, а за детето МУ, а тя - това не било дете, а копеле.
Е хайде кажете ми как да се поддържат нормални отношения, или поне разговори???

Сабина,

Следващия път (а дано да си спестиш всякакви такива варианти по възножност!), когато тази самодоволна кокошка ти каже подобни неща, или просто като се сетиш за думите й, си помисли, че...Леонардо също по тези критерии е бил "копеле", но за родените му в чистоплътен брак братя историята нищо не помни  Twisted Evil

А на самодивото момиче искам някак спешно да се притека на помощ  Sad
ей, да се стягаш, че това човече вътре в теб се трови точно толкова, колкото се измъчваш и ти!!! Знам, че ужасно боли и няма как да си изтръгнеш душата, за да спре да ти горчи, обаче...стискаш зъби и мислиш за детенце.  Naughty Остави го тоя боклук, който толкова няма с какво да крепи самочувствието си, та има нужда непрестанно да те унижава, тъпче, гази #Cussing out #2gunfire #Cussing out...Не е достоен за всичката мъка, дето се гърчиш по него, нито за любовта ти. Не си хаби сърчицето, ами си го пази за бебче!

А на Мегън...бих подсказала да не бъде пък тя чак толкова солидарна с онази нискоорганизирана материя, която може да изрече подобни неща (виж, цитата Мегън!) Иначе ще си помислим, че и твоят речник е с толкова ограничена активна лексика...И наистина, защо не си в обятията на прекрасното си мъжле, ами си тръгнала да даваш акъл на каките си? - не ми отговаряй, въпросът е риторичен.

# 51
  • Мнения: 2 863
Днес нещо съм тръгнала само акъл да давам Laughing, но нека да направя едно резюме на какво не бива да правите в този период след раздялата:
1. Не гледате любовни филми и такива с много секс
2. Не четете любвни романи.
3, По никакъв повод не слушате балади и песни от които се реве още на  припева
4. Гледате, когато сте сами да имате работа за вършене  и  се стараете да излизате колкот0 се може повече навън.
5. Не зяпате по двойките на улицата, но ако все пак го правите си припомняйте, че когато една врата се затвори, никой не знае какво става в това семейство( тука за справка може да четете в дом и семейство, има един тон подходящи теми, като " той вече не иска да прави секс" , "вечно недоволният мъж", "стои до среднощ на компютъра"... и в този ред.
6. Не се питате защо се случи на мен- в този момент, някой някого оставя и този някой се чувства по същия начин като вас.
7.Не си оплаквайте децата от сега, колко ще са нещастни и т.н понеже нямат бащи до себе си.....те ще са нещастни, ако вие ги научите да бъдат!
8. Когато все пак от страдание се докарате до там, че да изречете на глас "искам ми се само да умра" си спомняте,че освен без баща, детето ви ще остане и без майка.
9. Последното не е зле да  си го спомняте и всеки път, когато посягате към алкохол или лекарства- децата ви са неродени или малки и имат нужда от здрави и силни майки.
10. Истината е, че в живота могат да ви се случат и много по-страшни неща, от това един мъж да ви зареже и да не ви обича, за това се прекъствате, че ви е  сполетяло по-малкото зло и  си лягате да спите Hug
Сабина, ако прецениш, че  не съм по темата ти- казвай ще трия Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 671
Аз също мисля че не си струва да се занимаваш със съдилища.Моят син носи името на баща си но само толкова,той не се интересува от него,не го вижда,не се обажда по телефона за да попита как е,не помага и финансово по никакъв начин.Просто по документи му се води баща,а синът ми дори не го познава.С жена му имат дъщеря,за която той полага грижи, а тя-жена му,дори не подозира,че е направил и друго дете.Така че моят син той го е отписал.Не съм го съдила за издръжка,няма и да го направя.Защото не можеш насила да накараш някого да обича детето си.Защото бащиното чувство идва от сърцето и или го има или го няма.И защото не можеш да накараш някого да се държи като баща с лист хартия.Така че не мисли, че щом го осъдиш ,детето ти вече ще има баща.
Нещата няма да се променят,ще те намрази още повече, даже може да престане  да ти помага финансово,ей така "за наказание"Може още един куп мръсотии да ти направи,защото по закон, ще си му дала това право.
Така че помисли си добре, преди да предприемеш нещо.
И ПОМНИ-насила нищо не става, затова гледай напред и не му се моли за нищо.Ти си взела най-ценното което е могъл да ти даде-ДЕТЕ!!!

# 53
  • Мнения: 424
Jaly,  Heart Eyes Hug smile3521, не мога друго да кажа просто... Heart Eyes

trayana, за мен той не е боклук Sad като е бил всичко , трудно е това ''всичко''да се превърне просто в боклук Sad друг е въпросът, че в сърцето изобщо глаголът не е ''бил'' ами все още ''е'' всичко ( колко е права Моргана, че жените се оплитаме в любов като патета в калчища ooooh!)
иначе, благодаря за подкрепата  Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 03:25 от samodiwa

# 54
  • Мнения: 1 732
Защото не можеш насила да накараш някого да обича детето си.Защото бащиното чувство идва от сърцето и или го има или го няма.И защото не можеш да накараш някого да се държи като баща с лист хартия.Така че не мисли, че щом го осъдиш ,детето ти вече ще има баща.
Нещата няма да се променят,ще те намрази още повече, даже може да престане  да ти помага финансово,ей така "за наказание"Може още един куп мръсотии да ти направи,защото по закон, ще си му дала това право.
Така че помисли си добре, преди да предприемеш нещо.
И ПОМНИ-насила нищо не става, затова гледай напред и не му се моли за нищо.Ти си взела най-ценното което е могъл да ти даде-ДЕТЕ!!!

Съгласна съм с теб!   bouquet
Ще оставя дъщеря ми сама да реши иска ли да го съди или не.
То има кой да го съди него  baby_neutral

Джали, страхотни съвети! Ще си ги препрочитам като настолна литература  Mr. Green

Самодива, нашият БНД сам се нарече боклук, като ги натвори тези истории...
Мисля, че е бил прав!  Sick
Ама защо толкова време ми трябваше, та да го разбера?  ooooh!

# 55
  • Мнения: 424
Сабина, убедена съм, че Вяра ще си има татко, който няма да се налага да молиш и да съдиш за грижи и бащинско поведение ( не за по няколко часа, не изобщо за някакви виждания) а за постоянно , целодневно и безусловно бащинство Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyesубедена съм, че който те приеме тебе в сърцето си, приема и нея автоматично, то няма как иначе . а пък онзи има кой да го съди, то Господ вижда...а и не е нужно да се вкарваш в мъчителни и унизителни ситуации каквито са точно тези съдебни дела. Hug

п.с. и мойта лична позиция в такива ситуации е : къде беше той, докато ти лежа 2 месеца в болница? къде беше, докато ти се мъчеше с това дете? някъде си...от тук нататък, той губи моралните права върху това дете. не може да оставиш майката като куче и после да има смисъл да се пишеш баща ( или в твоя случай- просто детето няма да спечели от такъв човек...и нея ли да предаде както теб ? предателството от родител е по-жестоко)  Sick

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 09:44 от samodiwa

# 56
  • Мнения: 1 426
Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...
О-о-ох!
Ами че ние всички жени по принцип сме си такива патици, хващаме се и за най-тънката сламчица...  Mr. Green
А и този помияр най-вероятно прави мили очички и на едната си жена, и на другата... и на всяка говори другата каква е гадна... а той - жертва невинна! - се моли нещата да се оправят от само себе си, че да не му се мори мозъчето... То него човек трябва да го  #2gunfire

# 57
  • Мнения: 1 732
п.с. и мойта лична позиция в такива ситуации е : къде беше той, докато ти лежа 2 месеца в болница? къде беше, докато ти се мъчеше с това дете? някъде си...от тук нататък, той губи моралните права върху това дете. не може да оставиш майката като куче и после да има смисъл да се пишеш баща ( или в твоя случай- просто детето няма да спечели от такъв човек...и нея ли да предаде както теб ? предателството от родител е по-жестоко)  Sick

Вяра се роди недоносена и хипотрофна, само 1,700.
Само аз и родителите ми знаем през какво сме минали, за да я виждаме сега жива и здрава.
Претърпя и операция - приятели ми помагаха с транспорт, грижи и т.н.
Когато аз бях в болница, две мои приятелки се вдигнаха от София, оставиха своите деца и я гледаха на смени. Помощ съм получавала от много хора, подкрепа също.
Тя и до сега е със специални грижи - почти на 1 год. и 4 месеца е, а тежи само 8,600.

Къде беше той през цялото време?
Обаждаше се по телефона и пращаше пари, ама само с това дете не се гледа...
Къде беше, когато се разболя и едва я спасиха, когато излизаше от упойка и плачеше безутешно, когато коликите продължаваха с часове???
Това не е БАЩА, това е човек без сърце.  Sick


Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...
О-о-ох!
Ами че ние всички жени по принцип сме си такива патици, хващаме се и за най-тънката сламчица...  Mr. Green
А и този помияр най-вероятно прави мили очички и на едната си жена, и на другата... и на всяка говори другата каква е гадна... а той - жертва невинна! - се моли нещата да се оправят от само себе си, че да не му се мори мозъчето... То него човек трябва да го  #2gunfire

Да. Точно така прави!Реве на едната от другата, и обратно... Sad
Не бе, той се е представил в ролята на жертва, видиш ли аз съм го изнасилила, че да забременея...той се дърпал-дърпал-дърпал, две години, ама...че взел и къща та спретнал за новото семейство, ей така по инерция...и се пренесъл при мен...от съжаление... Mr. Green
Малеее, колко сме смотани и двете  ooooh!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 10:13 от САБИНА

# 58
  • Мнения: 424
''Вяра се роди недоносена и хипотрофна, само 1,700.''

доплака ми се направо  Sadтова от тормоз се е случило заради него. права си, че не е човек и НЕ ЗАСЛУЖАВА сега тя да го поглежда и да му казва татко, не заслужава детето да се привърже към него ...обаждал се по телефона....лелеееееееееееееееее ooooh!кретен! така ли се гледа дете !!!собсвтвеното ти дете! собствената майка на детето ти! как можеш да я оставиш да опъва така нечовешки за собственото ти дете, докато твоят живот просто си продължава !!! по дяволите бе, по дяволите  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''. по дяволите  ooooh!
много съжалявам за детенцето ти  Sad Hug

# 59
  • Мнения: 1 732
знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''.

Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired

# 60
  • Мнения: 1 425
...А какво добро да измисля?  Tired
Прескачай темата ... докато може.

# 61
  • Мнения: 424
''Не бе, той се е представил в ролята на жертва, видиш ли аз съм го изнасилила, че да забременея...той се дърпал-дърпал-дърпал, две години, ама...че взел и къща та спретнал за новото семейство, ей така по инерция...и се пренесъл при мен...от съжаление...''

а, предполагам, че му е било доста приятно , докато си го ''изнасилвала'' #2gunfire много ги обичам такива изнасилени и вързани  ooooh!

знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''.

Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired

казваш й съвсем спокойно ''нашият тати още не е дошъл. някои татковци не стоят с майките и дечицата, идват по-късно да изненадат мама и тебе...нашият тати и той ще дойде'' като в ''нашия тати'' визираш някой бъдещ неопределен човек. и говориш убедително, спокойно и с усмивка, така че да разбере , че нещата са така.
няма да й говориш лошо , за да не се травмира от малка. като порасне, ще й бъде разказана просто историята без емоции и плюене и тя самата ще прецени колко много да го мрази.

# 62
  • Мнения: 1 559
Може би, защото отдавна е трябвало да изрита "този помияр", ако имаше и капка достойнство и гордост. А не да му ражда трето дете. Ама има женици, дето обичат да стоят цял живот в позата на щрауса и забравят, че голите им дупета стърчат и са удобна цел...


Бе то това едно на ръка,такъв шут в задника щях да му натиря #2gunfire,ако бях на нейно място.Но се радвам ,че господ ме е дарил с "малко" hahaha акъл за тези неща. Mr. Green

# 63
  • Мнения: X
знаеш ли колко ми се реве от такива изказвания ''искам да съм баща, но незнам точно как ще стане'', ''искам да виждам детето от време на време''.

Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired
Ами - аз съм решила така - ще действам както при всеки друг неприятен случай. Отговарям надве натри нещо колкото като му дойде на главичката да се сети следващия път че съм му отговорила и сменям темата. Бързичко. Сменянето на темата и разсейването смятам да ползвам и засега виждам, че работят. Децата лесно се разсейват. В момента в който зададе въпроса го забаламосваш с нещо друго, за да не се задълбава.... защото те милите и да им обясниш подробно няма и да разберат така че...

# 64
  • Мнения: 911
Съботно-неделният баща е лош вариант, ама все ми се струваше по-добър от никакъв.
Децата са жестоки, няма да и спестят нищо.
Добре де...нали не трябва да и говоря лоши неща за него...
А какво добро да измисля?  Tired
Ами - аз съм решила така - ще действам както при всеки друг неприятен случай. Отговарям надве натри нещо колкото като му дойде на главичката да се сети следващия път че съм му отговорила и сменям темата. Бързичко. Сменянето на темата и разсейването смятам да ползвам и засега виждам, че работят. Децата лесно се разсейват. В момента в който зададе въпроса го забаламосваш с нещо друго, за да не се задълбава.... защото те милите и да им обясниш подробно няма и да разберат така че...

И аз смятам, че е най-разумно да се "прескача темата" както казва Пантерчо - поне докато е малко човечето. И в никакъв случай да не се мрънка-врънка и реве докато се обяснява, че "тати" вижее...просто в друга къща. Детенце като отрасне само ще разбере, че е по-добре с един обичащ родител, отколкото с двама ненавиждащи се взаимно.

# 65
  • Мнения: 1 732
Габриел Гарсия Маркес: Колумбийският нобелов лауреат. Певец на самотата, смъртта, есента и...любовта.

• Нито един човек не заслужава твоите сълзи, а тези, които заслужават, няма да те накарат да плачеш.
• Истински приятел е този, който те държи за ръката и чувства сърцето ти.
• Най-лошият начин да ти липсва един човек е ти да бъдеш с него и да разбираш, че той никога няма да бъде твой.
• Никога не спирай да се усмихваш, дори когато ти е тъжно. Някой може да се влюби в твоята усмивка.
• Може в този свят да си само един човек, но за някого ти си целия свят.
• Не си губи времето за някого, който не се стреми да го прекара с теб.
• Може би Бог иска ние да срещаме не точните хора, докато срещнем него, единствения човек. За да сме благодарни, когато това се случи.
• Не плачи, защото нещо е свършило. Усмихни се, защото то е било.
• Винаги ще се намерят хора, които ще ти причинят болка. Трябва да продължаваш да вярваш на хората, просто бъди малко по-внимателен.
• Стани по-добър и сам разбери кой си, преди да срещнеш правилния човек и да се надяваш той да те разбере.
• Не се старай прекалено много, всичко най-хубаво се случва неочаквано.

Вижте какво открих днес.
Много ми хареса, а на вас?  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 671
Страхотно е САБИНА!!!!!!!!!!
Ето такива неща трябва по често да четем за да разберем че и ние имаме своята стойност,нищо че сме сами с децата.
Радвам се че си решила повече да не се унижаваш пред тея двамата!!  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 023
Габриел Гарсия Маркес: Колумбийският нобелов лауреат. Певец на самотата, смъртта, есента и...любовта.

.........


хъм. е тука, с ръка на сърцето и без угризения ш кажа: аз казх ли ти?! казах ти.
ма нема кой да 4уе.
ае, опи4ай си акъла и съзнателно от тук насетне.
* мен мозъка няма да ти обяснявам на колко ми работи да измислям игри и забавления и да смятам разходи. май4инството не е извинение, а мотивация.

# 68
  • Мнения: 1 732
Габриел Гарсия Маркес: Колумбийският нобелов лауреат. Певец на самотата, смъртта, есента и...любовта.

.........


хъм. е тука, с ръка на сърцето и без угризения ш кажа: аз казх ли ти?! казах ти.
ма нема кой да 4уе.
ае, опи4ай си акъла и съзнателно от тук насетне.
* мен мозъка няма да ти обяснявам на колко ми работи да измислям игри и забавления и да смятам разходи. май4инството не е извинение, а мотивация.

Милки,  Hug

# 69
  • Мнения: 393
  Аз казвам на Георги да ми не ми говори за него(за бащата)-защото той вече 1г 6мес. не е в България,ама малкия се вижда и с другите баба и дядо и той му се обажда понякога там.Щото то глупостите край нямат-мотор щял да му купува #Crazy,хамелеон да му носи или пък змия #2gunfire #2gunfire
  Та даже не е нужно да връщам лентата-филма си е един и същ,героите-също TiredНо ако все пак Гого се заинтересува какво хубаво е имало-ами ,може би ще кажа че той е бил това нещо и това си е струвало Flutter,но няма да спестя истината защо не сме заедно-може би в по-мек вариант,но няма как на бялото да кажа черно.Той сам ще реши,когато дойде времето,а до тогава просто не искам да го коментирам Naughty Naughty!!!
   

# 70
  • Мнения: X
• Може в този свят да си само един човек, но за някого ти си целия свят.

и на всичкото отгоре точно в този момент от живота си имаш един такъв човек, пък макар и не точно този, който ти се иска да е....

# 71
  • София
  • Мнения: 4 493
• Може в този свят да си само един човек, но за някого ти си целия свят.

и на всичкото отгоре точно в този момент от живота си имаш един такъв човек, пък макар и не точно този, който ти се иска да е....
Но все пак е ЧОВЕК и то такъв който няма да те нарани по най-жестокия начин /като те изастави/, а такъв на когото колкот повече любов дадеш, двойно ще ти я върне и то в най-чистият й вариант /и без задни мисли/. Просто защото децата обичат безусловно  Peace Hug

# 72
  • Мнения: 424
сабина, така ми харесваш  Hug

''Най-лошият начин да ти липсва един човек е ти да бъдеш с него и да разбираш, че той никога няма да бъде твой. ''

да. това наистина е нечовешка болка. да стоиш на 2 см от него и да виждаш само пустош през очите му отвътре. Sad

# 73
  • Мнения: 920
Не се разстройвай толкова. Хванала си го в неподходящ момент, явно лъже жена си.
От делата няма смисъл, посочили са ти причините - особено това за излизане в чужбина.
Издръжка кой знае каква няма да получиш.
Но не го оставяй на мира. Искай му пари. Ако има секретарка, обади се на нея.

А това за съпругата - въпрос на възпитание. Повечето знаят позицията ми, но не бих си позволила да крещя простотии, особено когато става дума за дете. Ще, не ще това дете го има. Да крещи на мъжа си.

# 74
  • Мнения: 1 732
А това за съпругата - въпрос на възпитание. Повечето знаят позицията ми, но не бих си позволила да крещя простотии, особено когато става дума за дете. Ще, не ще това дете го има. Да крещи на мъжа си.

Ми аз не съм очаквала да ни обсипе с любов...и двете...
Ама това бълване на грозни думи и обиди за детето  Tired
Може би, защото от опит знае, че най-боли за дете. Де да знам.
Или от безсилие и злоба.
Или пък просто, защото е разбрала, че нищо вече няма да е същото...

# 75
  • Мнения: X

Но не го оставяй на мира. Искай му пари. Ако има секретарка, обади се на нея.

Laughing хихи - ми да - що не - подкрепям с две ръце

От безсилие е. Всяка слабост е от безсилие /тафталогия/ - а агресията - тя си е слабост отвсякъде. А крещенето си е агресия. Простичко е. Радвай се, че не си на нейно място, и се опитай никога да не попадаш - това е извода за мен. Горката жена.
Пак ще кажа - ти ще си стъпиш на краката, но твоето дете ще бъде в сънищата им винаги - и тях ще преследват призраците. Тъжно. За тях - не за вас. Явно дълбоко им бъркате някъде.

# 76
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сабина, моля те не затъвай в това блато.. Знаеш може би, че историята ми е малко сходна с твоята.  Това изречение с раненото животно ми е до болка познато и го разбирам.
Но животът се обръща на 180 градуса и мечтите ти се превръщат в твои врагове, защото ......се сбъдват.
Казвам ти - не се занимавай с тях! Гледай си детето, намери си работа, срещни се с нови хора и животът ще ти предложи всичко от което имаш нужда, ти само трябва да го видиш. Ще се успокоиш, ще намериш пътя си, ще се почувстваш жена, щастлива жена... И знаеш ли какво ще стане? Мухльото ще се появи на пътя ти и ще те моли, както ти него сега! Защото енергията не се губи, всичко се връща. Говоря ти го от моя собствен опит. На път съм да си оправя живота с човек, който ме обича, държи на детето ми и който знае какво означава семейство. А БНД какво направи? Реши, че не може без мен, развежда се! Сега!!!!!! Защо????? За да направи нещастни и законните си деца. Дори и с цялата си наглост ме пита не искам ли да си ги гледаме и трите - неговите и нашето!!!!! И друго - щял да ме чака, досега аз съм го чакала, сега той ще ме чака!!! Е няма що.... латиносериала е безумен.
Та така, извини ме, че се отклоних, но мисля че това е сценария и при теб. Просто се усмихни и се отвори за човек, който ще изтрие мъката в сърцето ти и се подготви да бършеш сълзите на БНД след това.   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 732
А БНД какво направи? Реши, че не може без мен, развежда се! Сега!!!!!! Защо????? За да направи нещастни и законните си деца. Дори и с цялата си наглост ме пита не искам ли да си ги гледаме и трите - неговите и нашето!!!!! И друго - щял да ме чака, досега аз съм го чакала, сега той ще ме чака!!! Е няма що.... латиносериала е безумен.

 #Crazy #Crazy #Crazy
Божееее, тези мъже са тотално изперкали.
Нямам думи  Tired

# 78
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Затова ти казвам - запази си психиката, защото нищо не е тотално и завинаги. Ти трябва да подредиш собствения си живот, за да можеш после само да гледаш "сериала" и да си казваш - и аз за какво толкова ревах??!!!
Запази си психиката и вярвай в живота и съдбата, защото всичко е предпоследно.
Той сега в момента е свикнал с мисълта и с енергията, която му даваш тормозейки себе си. В момента в който спреш да се занимаваш с него и с тях изобщо, на него ще почне нещо да му липсва в пейзажа. И пак ще иска да се набърка в живота ти. Но незнам дали за добро. За себе си също незнам.
Желая ти сила и късмет.  bouquet

# 79
  • Мнения: 920

Но не го оставяй на мира. Искай му пари. Ако има секретарка, обади се на нея.

Laughing хихи - ми да - що не - подкрепям с две ръце

 

Аз така практикувам от 1 момент, в който спряхме да си говорим с бившия. И да видиш как става на мига - няма закъснял, няма забравил.

# 80
  • Мнения: 920
А това за съпругата - въпрос на възпитание. Повечето знаят позицията ми, но не бих си позволила да крещя простотии, особено когато става дума за дете. Ще, не ще това дете го има. Да крещи на мъжа си.

Ми аз не съм очаквала да ни обсипе с любов...и двете...
Ама това бълване на грозни думи и обиди за детето  Tired
Може би, защото от опит знае, че най-боли за дете. Де да знам.
Или от безсилие и злоба.
Или пък просто, защото е разбрала, че нищо вече няма да е същото...

И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

# 81
  • Мнения: 1 732
И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

Мадам, ми явно може...По-лесно е да се правиш, че си забравила. Че няма такова дете.
Не знам вече. Дано да е за добро!

# 82
  • Мнения: 424
''По-лесно е да се правиш, че си забравила''

от това правене, мислиш ли , че има 1 спокойна нощ за психиката й  smile3508 bash box

# 83
  • Мнения: 1 732
''По-лесно е да се правиш, че си забравила''

от това правене, мислиш ли , че има 1 спокойна нощ за психиката й  smile3508 bash box

Абе не знам нейната психика каква е, но щом успя да износи и роди едно живо и здраво бебенце, си е добре жената...
А моето бебе се роди с хиляди проблеми...На косъм...
Та кой ли има проблеми с психиката?  Thinking
Има такива хора. С желязна психика.
Не реват, не се тръшкат, не вземат успокоителни и антидепресанти.
Кво пък?

А и честно казано не искам тя да страда.
Него да го гризе съвестта!
Него!  #Cussing out

# 84
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Остави го Него! Той си се вари в неговата си супа и така ще бъде.. Гледай себе си и детенцето си, защото бъди сигурна, че съдбата е приготвила за тебе нещо далеч по-добро, а за него се съмнявам!!
Теб няма за какво да те гризе съвестта и това е по-важно, ти си до детето ти. Пази нейното спокойствие, защото я си представи, че беше при вас и ви тормозеше денонощно, по-добре ли щеше да ви е?? Винаги мисли, че има и по-лошо. А по-доброто при тебе предстои, сигурна съм. Hug

# 85
  • Мнения: 424
''Гледай себе си и детенцето си, защото бъди сигурна, че съдбата е приготвила за тебе нещо далеч по-добро, а за него се съмнявам!!''

много хубаво казано  smile3521

# 86
  • Мнения: X
И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

Мадам, ми явно може...По-лесно е да се правиш, че си забравила. Че няма такова дете.
Не знам вече. Дано да е за добро!
Ами разбира се, че ще е за добро. Детето ще ти служи като цедка за идиоти. Помисли добре върху това. Поне първа цедка. Пак е улеснение някакво.  Thinking

# 87
  • Мнения: 1 732
И аз не очаквам да ви обсипе с любов. Но след като благородно е простила, трябва да приеме и фактът, че има дете. Не може така да зачеркнеш 1 дете. Особено когато си майка.

Мадам, ми явно може...По-лесно е да се правиш, че си забравила. Че няма такова дете.
Не знам вече. Дано да е за добро!
Ами разбира се, че ще е за добро. Детето ще ти служи като цедка за идиоти. Помисли добре върху това. Поне първа цедка. Пак е улеснение някакво.  Thinking

Ахам.  Mr. Green
Ма и тогава гаранции няма. То за нищо няма де...
Първата цедка е добро начало...Ама понеже кафето все още е с преобладаващ горчив вкус ("Арабика"), предпочитам засега студен чай!
Каси,  Hug

# 88
  • Мнения: 5 468
Няма защо да му звъниш на него. Иди при адвокат и заведете дело за издръжка. Той трябва да си поеме отговорността за детето, което е направил. А и парите няма да са ти излишни при отглеждането му. Да ти е живо и здраво.

# 89
  • Мнения: 5 468
Защо бе? Защо?
Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Може би просто иска да му вярва, защото има 3 деца с него... и са щастливи заедно.

# 90
  • София
  • Мнения: 4 493
Защо бе? Защо?
Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Може би просто иска да му вярва, защото има 3 деца с него... и са щастливи заедно.
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"

# 91
  • Мнения: 5 468
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не присъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 493
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не пресъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.
Явно не си много запозната със ситуацията  newsm78, изчети темите на Сабина и ще си говорим за "щастливите заедно" и "стабилният им брак" с "малките залитания"

# 93
  • Мнения: 1 732
Няма защо да му звъниш на него. Иди при адвокат и заведете дело за издръжка. Той трябва да си поеме отговорността за детето, което е направил. А и парите няма да са ти излишни при отглеждането му. Да ти е живо и здраво.
Да де...ама ако реши да ми прави мизерии за отмъщение... Rolling Eyes
От друга страна в момента съм на 180 лв. майчинство, за април ми ги платиха днес  #Crazy
Та ще мисля по въпроса.

Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не присъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.

И това добре. Ама две години "увличане", планове за дете, строеж на къща, обзавеждане, многократно гостуване на родителите ми...дрън-дрън...да не се повтарям...ефирна работа, ей!
Добре залитат някои мъже  Sick
Ама като съм патка и вярвам...те ти булка спасовден  ooooh!

Вампирия,  Wink

# 94
  • Мнения: 1 425
Явно не си много запозната със ситуацията  newsm78, изчети темите на Сабина и ще си говорим за "щастливите заедно" и "стабилният им брак" с "малките залитания"
А ти сигурна ли си, че си запозната със ситуацията? Само мненията на Сабина си чела. Знаеш ли мъжът какво мисли по въпроса, жена му какво мисли по въпроса?

# 95
  • Мнения: 424
''Ама две години "увличане", планове за дете, строеж на къща, обзавеждане, многократно гостуване на родителите ми...дрън-дрън...да не се повтарям...ефирна работа, ей!''

 bash bash bash #Sniper

p.s.''От друга страна в момента съм на 180 лв. майчинство, за април ми ги платиха днес''

ужас Sad толкова ли бавят майчинството от НОИ по принцип ( да се подготвя психически, че скоро пари няма да видя ?)

# 96
  • Мнения: 1 732
ужас Sad толкова ли бавят майчинството от НОИ по принцип ( да се подготвя психически, че скоро пари няма да видя ?)

Ми не, зависи от работодателя. Моите внасят осигуровките с голямо закъснение и затова не могат да ги изискват от НОИ веднага.
А от джоба си пък не искат да ги дават.

Пантер, честно да ти кажа, и на мен ми се ще да чуя какво мисли законната съпруга по въпроса.
Май-май не много...Дал`да не и хвърля един линк на пощата...тюх...аз пък не я знам даже... Thinking
Понеже тя искаше да и дам доказателства някакви...

Уф, айде стига вече!
Някой да има идеи как да превърна гарсониерата поне в двустаен. И без пари...ако може?  Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 4 493
Явно не си много запозната със ситуацията  newsm78, изчети темите на Сабина и ще си говорим за "щастливите заедно" и "стабилният им брак" с "малките залитания"
А ти сигурна ли си, че си запозната със ситуацията? Само мненията на Сабина си чела. Знаеш ли мъжът какво мисли по въпроса, жена му какво мисли по въпроса?
Знам само мненито на Сабино, но фактите са си факти  Naughty, двете години не са по-мннение, а са факт. Гостувания и т.н. - също. А жена му ако питаш - той мъжът й сигурно по телефона й е направил дете, даже не са се виждали.

# 98
  • Мнения: 1 425
Знам само мненито на Сабино, но фактите са си факти  Naughty, двете години не са по-мннение, а са факт. Гостувания и т.н. - също. А жена му ако питаш - той мъжът й сигурно по телефона й е направил дете, даже не са се виждали.
Много народ тук има навика да вижда само фактите които му харесват. А тези дето не му харесват някакси да ги пропуска. Това което се вижда е че мъжът е живял известно време със Сабина и и е направил дете. А какво е мислил, какво е смятал да прави, какви са му отношенията с жена му, какви са му чувствата към Сабина, какво ще му бъде отношението с детето - това само той си знае. А какво мисли жена му - силно се съмнявам че ти можеш да кажеш. Явно е спял и с нея и със Сабина щом има трето дете толкова скоро след Вяра.

# 99
  • Мнения: 5 468
Няма защо да му звъниш на него. Иди при адвокат и заведете дело за издръжка. Той трябва да си поеме отговорността за детето, което е направил. А и парите няма да са ти излишни при отглеждането му. Да ти е живо и здраво.
Да де...ама ако реши да ми прави мизерии за отмъщение... Rolling Eyes
Нищо не може да ти направи. Той съда да го осъди да си плаща издръжката, а нека да ти се кани. То от това по-лошо, накъде повече? Не иска да вижда детето си, прави се на луд, не иска да проведе нормален разговор с теб... накъде повече.
Ако не го съдиш за издръжка сега, някой ден, когато всичко е минало, ще съжаляваш за това и че си се мъчила, а не си го ангажирала по никакъв начин. Че няма да е добър баща, няма да е, но поне с пари да ви помага. Искай си това, което се полага на детето ти.

# 100
  • София
  • Мнения: 4 493
Знам само мненито на Сабино, но фактите са си факти  Naughty, двете години не са по-мннение, а са факт. Гостувания и т.н. - също. А жена му ако питаш - той мъжът й сигурно по телефона й е направил дете, даже не са се виждали.
Много народ тук има навика да вижда само фактите които му харесват. А тези дето не му харесват някакси да ги пропуска. Това което се вижда е че мъжът е живял известно време със Сабина и и е направил дете. А какво е мислил, какво е смятал да прави, какви са му отношенията с жена му, какви са му чувствата към Сабина, какво ще му бъде отношението с детето - това само той си знае. А какво мисли жена му - силно се съмнявам че ти можеш да кажеш. Явно е спял и с нея и със Сабина щом има трето дете толкова скоро след Вяра.
Точно това ти казвам - това са факти - живял с нея, дете от едната, веднага след това от другата и т.н. Няма какво да се съчинява или да има гледни точки - това са ФАКТИ

# 101
  • Мнения: 1 425
Точно това ти казвам - това са факти - живял с нея, дете от едната, веднага след това от другата и т.н. Няма какво да се съчинява или да има гледни точки - това са ФАКТИ
Ама от тези факти не можеш да си правиш изводи доколко брака му е щастлив и стабилен. Колкото до залитанията - аз не знам кое залитане е малко и кое голямо.

# 102
  • Мнения: 1 937
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

# 103
  • Мнения: 1 732
Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Не мисля, че нещо съм излъгала или съм преувеличила.
Нещо повече - спестила съм доста.
Няма от какво да ме е срам.
Имам си дъщеря и си я гледам.
Ей сега ми каза "мама, ама - ам-ам" и ми даде да пия от нейното мляко!  Mr. Green

Диони, ако четеш тук, пу за Вяра калинката от сайта на Комо!  Laughing

Всъщност, май моята лична драма приключи. Сърцебиенето ми също.
Дайте да пием по бира, а?  Wink

# 104
  • Мнения: 424
''Всъщност, май моята лична драма приключи. Сърцебиенето ми също.
Дайте да пием по бира, а? ''

това беше  Hug Hug и за Вяра  Hug Hug

# 105
  • Мнения: 2 863
Сабина, никога не забравяй, че простотията ходи по хората, не по гората.. като гушнеш тази идея света ще стане напълно разбираем.... Така те харесвам, вдигаш си главата и продължаваш напред- не си ти да срамуваш ил ида се притесняваш.... тая "чест" се пада на онзи щастливо женения. Hug

# 106
  • Мнения: 424
''щастливо женения''
 newsm62

той е и силно изнасилен ( по желание  newsm78) , и много изтормозен видиш ли от Сабина ( толкова изтормозен, че пече ту едната, ту другата кълка на почивката , докато тя опъва за детето му...) но- всякакви индивиди . #Crazy

мисля че и аз реших да се изплюя върху цялата гадория , която ме удави тука и поосвестиме ли се малко с бебото , него, чантата и дим да ме няма . и без това няма какво да правя тука,по-добре да си подредим живота някъде на чисто. newsm78дай боже  Praynig

# 107
  • Мнения: 920
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Това не го разбрах.

# 108
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Това не го разбрах.
Ами това да не е "щастливо омъжената"???  newsm78

# 109
  • Мнения: 1 732
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Това не го разбрах.
Ами това да не е "щастливо омъжената"???  newsm78

Ха-ха, не е... Mr. Green

# 110
  • Мнения: X
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не присъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.
ОК - ама да не лъже другата страна с дежурното "Ние с нея секс не правим от ... 2 години .. примерно" или "Заедно сме само заради децата" и ред други дежурни - ОК? Нека всичко е ясно и точно и без никакви бебеправения и аз се разделям с нея - събирам се с тебе - тормоз на нея и на тебе и ред други бляяяхххх

# 111
  • Мнения: 1 425
ОК - ама да не лъже другата страна с дежурното "Ние с нея секс не правим от ... 2 години .. примерно" или "Заедно сме само заради децата" и ред други дежурни - ОК?
Шараните на такава стръв се ловят - съответно такава се използва.

# 112
  • Мнения: 1 732
ОК - ама да не лъже другата страна с дежурното "Ние с нея секс не правим от ... 2 години .. примерно" или "Заедно сме само заради децата" и ред други дежурни - ОК?
Шараните на такава стръв се ловят - съответно такава се използва.

Аааааа, моля-моля!
Имам претенцията да съм поне това :



Езерна пъстърва/Ниагарски водопад  Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 4 493

Диони, ако четеш тук, пу за Вяра калинката от сайта на Комо!  Laughing

Всъщност, май моята лична драма приключи. Сърцебиенето ми също.
Дайте да пием по бира, а?  Wink

Не само калинката е за Вяра, ами и всичко което ти хареса  Wink
  bouquet, моята девойка направи коментар, че това били"супер бебешки неща", а пък тя нали е супер голяма  ..................   

Така вече ми харесваш Hug, начертай си план /в отношенията си с ония/ и строго го следвай - но без излишна гордост  Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 4 493
Сабина - това че първият път сме се вързали и сме лапнали като шаранчета не значи че все така ще е

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 14:42 от dioni

# 115
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Много ми е мъчно,че пак е събота и аз пак съм така самотна и тъжна!!! newsm45

# 116
  • Мнения: 424
Много ми е мъчно,че пак е събота и аз пак съм така самотна и тъжна!!! newsm45

не се отчайвай . 1 самотна майчица така е стояла самотна и се е чудела кой път да захване от отчаяние , докато не почнала да пише...разни измислици, за да отпуска съзнанието си , една невзрачна самотна майка. след време измислиците, наречени ''Хари Потър'' се превръщат в нечуван бестселър , а щастието меко казано се усмихва на жената  Grinning така че надежда винаги има, важното е да вярваме  Hug

# 117
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Благодаря ти Самодива,имах нужда точно от това  newsm51  А Хари Потър го гледам и чета заедно с моят син и съм му голям фен  smile3534 smile3529

# 118
  • Мнения: 424
ето, талантът на майката стига навсякъде  Party

# 119
  • Мнения: 1 732
Още ми е мъчно, момичета... Sad
Налага ми се септември-октомври да се върна на работа в София, а не мога да взема Вяра с мен.
Мисля, че все още дори не го осъзнавам напълно. Как ще си оставя детето? Как ще издържам да не я виждам по цяла седмица? Ще си справят ли родителите ми? Как ще и се отрази липсата ми?

# 120
  • Мнения: 2 863
Сабина  стегни се бе жена, не си оставяш детето, оставяш я на баба й и дядо й! Те ще се справят, тя също, хиляди пъти съм казавала, че децата са супер адаптивни, не я мисли нея, мисли за себе си- да се върнеш на работа, да се стабилизираш, да започнеш  си редиш сама живота и веднага щом можеш - ще си я  вземеш- ще я дадеш на ясла и готово.
Недей сега сама се навива пак, всичко си идва на мястото, ще се махнеш  по надалече, ще се върнеш към предишната си работа и среда,  малко ще си вземеш въздух, дори и да звучи гадно- нужно ти е това време без детето ти- Вервай ми както казва  Царя Mr. Green-  важно  е, за да си стъпиш на краката и наистина да започнеш да гледаш напред. Вяра ще е ОК, сигурна съм!

# 121
  • Мнения: 920
Сабина, това е най-доброто , което може да ти се случи.

# 122
  • Мнения: 1 732
Уф, знам, че така или иначе това време трябваше да дойде...
Ама защо по този начин...
Все пак утеха ми е мисълта, че до другото лято ще съм успяла да позакърпя софийската дупка, наречена панелна гарсониерка, та да си взема детето. На ясла май няма да я давам, щото милата е много слаба и злояда. Така че, ще си търся май детегледачка. Абе въобще сбъркана работа.
Като бях на 19 винаги упреквах родителите ми, че баба ми ме е отгледала.
На ми сега!  Mr. Green

# 123
  • Мнения: X
Като бях на 19 винаги упреквах родителите ми, че баба ми ме е отгледала.
На ми сега!  Mr. Green
аха
съвсем си права. и на мен ми на за много неща, за които съм ги упреквала, ама човек ги разбира нещата чак когато той стане родител, преди това нищо не просветва - то и няма как някак ....

Джали, съвсем нормално е да се чувства така. Аз чак сега - след близо 6 м. откак пуснах дребния на ясла, съумявам да оценя и да разбера ползите от всичко това - и то донякъде. Нормално е една майка да страда, когато се разделя с детето си. Откъсването на майката от бебето - да - защото те още са си бебета - нормално да е изключително тежък момент в животите и на двете. Добрата новина за Сабина е - да - с времето тъгата минава , виждаш за какво си го направил, виждаш, че усилията "донякъде" си заслужават... че вървиш напред, че отиваш към по-добро.. такива неща те чакат - но дотогава - няма да те лъжа - ще ти е тежко едно известно време.

А аз съм преживяла само част от това - все пак се разделих с него само за през работно време, а да го виждаш само събота и неделя - безспорно сигурно е по-трудно и мъчно, но - повярвай ми - период е и трябва всеки ден да си повтаряш , че го правиш за по-добро. Самонавиване му е майката - ама в обратната посока на твойта.  Laughing

По-ненормално би ми се видяло, ако една майка с лека ръка остави детето си на друг човек, пък било то и бабата и дядото.

# 124
  • Мнения: 2 863
Ама Каси, аз изобщо не обсъждам дали да й е мъчно, аз само я бутам в посока да не забравя за секунда, че така се налага и в крайна сметка детето е с  близки хора, не го оставя на улицата:)) А и след всичко, което преживя Сабина, с абсолютна сигурност твърдя, че малко време без детето нон стоп с нея  ще й се отрази добре. Идеално в живота няма... няма да бъде непрекъснаото с Вяра, но ще си оправи жилището, ще се стабилизира на работа и когато може ще си я вземе в едни по-подредени условия. Това е супер важно, за да не я изпере пак напрежението и всичко да се изсипе върху нея. А Вяра дори няма да го помни това след 2 години, та тя е още  на годинка....

# 125
  • Мнения: 920
И пак - моята меркантилност. Не се възгордявай, че можеш сама да се справиш- финансово, де. Искай му пари.

# 126
  • Мнения: X
Аха. Подкрепям естествено.
Ама мисля, че в това отношение Сабина няма проблеми с такива излишни чувства. Но все пак е добре да се напомни наистина.

# 127
  • Мнения: 1 732
И пак - моята меркантилност. Не се възгордявай, че можеш сама да се справиш- финансово, де. Искай му пари.
Оооо, не. Аз приключих с молбите...и за пари включително...
Те, копелетата, и с малко пари се отглеждат.

# 128
  • Мнения: 920
И пак - моята меркантилност. Не се възгордявай, че можеш сама да се справиш- финансово, де. Искай му пари.
Оооо, не. Аз приключих с молбите...и за пари включително...
Те, копелетата, и с малко пари се отглеждат.

Да не чувам тази дума! Не молби, а искане. Казах ти - обади се на секретарката.

# 129
  • Мнения: X
Абе той човека като иска - ще дава. Ако не иска - и с топ не можеш да го накараш. Малко напомняне е достатъчно, но то и това си е въпрос на нагласа - ако тя го възприема като "молба" - значи не й е навремило.

Аз лично за себе си смятам, че не бива да прехвърляме финансовата отговорност за детето върху следващото поколение - нашите родители. Щото в много случаи така се получава - вместо детето да бъде издържано от баща си, то бива издържано от баба си и дядо си - което си е чисто прехвърляне на задължения от единия към другия. И в тоя ред на мисли - не мисля, че трябва да освобождаваме мъжете от този ангажимент. Поне това могат да направят. Да обичат децата много от тях не могат, и на много от женените също им е трудно, не е въпрос на "жененост" това, а си е до човека. Незнам, аз поне така съм намерила решението за себе си - ще си го гоня онзи до дупка - иначе има вероятност да ми се наложи да гоня нашите, а те аджеба какво са ми виновни че некой си се празни без да мисли.
Така че - всеки да си поема отговорността кой как може - някой могат само с пари - друго не могат - Господ ги лишил ама този проблем си е изцяло техен - с пари- с пари.

# 130
  • Мнения: 1 732
И пак - моята меркантилност. Не се възгордявай, че можеш сама да се справиш- финансово, де. Искай му пари.
Оооо, не. Аз приключих с молбите...и за пари включително...
Те, копелетата, и с малко пари се отглеждат.

Да не чувам тази дума! Не молби, а искане. Казах ти - обади се на секретарката.

Виж сега, не знам телефона на секретарката. Знам неговия. А не искам да звъня, щот отсреща се крещи и не се слуша. Той каза да го съдя ако искам нещо. Аз обаче излишни пари и нерви нямам, та затова. Не е от гордост.

# 131
  • Мнения: 920
И пак - моята меркантилност. Не се възгордявай, че можеш сама да се справиш- финансово, де. Искай му пари.
Оооо, не. Аз приключих с молбите...и за пари включително...
Те, копелетата, и с малко пари се отглеждат.

Да не чувам тази дума! Не молби, а искане. Казах ти - обади се на секретарката.

Виж сега, не знам телефона на секретарката. Знам неговия. А не искам да звъня, щот отсреща се крещи и не се слуша. Той каза да го съдя ако искам нещо. Аз обаче излишни пари и нерви нямам, та затова. Не е от гордост.

Ами научи го. И просто кажи, че НЕГОВОТО дете има нужда от памперси. Доколкото си казвала, всички знаят за това дете. А гордостта - това е лукс.

# 132
  • Мнения: 2 863
Знаеш ли като те чета все се сещам за дъщерята на Йосиф Сърчаджиев- никога не е признал дъщеря си от Пепа Николова(лека й пръст) невероятно красива у умна дъщеря, гледах веднъж интервюс тях, имаше още много болка, макар момичето да беше голямо и много обида. Чела съм също много пъти една жена в дира, която се е разделила с мъжа си, когат осинът й  е бил бебе- споделяла е, че никога синът й не е расъл с липса, защото на нея не й е лиспвал този човек,  приели са че го няма, не са го споменавали, когато е питал - са му обяснявали, че разбира се има баща, но просто не  е с тях и няма и да бъде- има семейства от 2 души- майка и дете и те са много в това няма нищо чак толкова драматично и толкова.  
Децата наистина възприемат нещата, каквито им ги показваш ти.
Вярвай ми, знаеш, че моите две деца растат в сложни отношения между възрастните, но слава богу справят се идеално.  Наистина зависи от теб и аз вярвам, че с времето ще го разбереш Hug Hug

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 16:10 от Jaly

# 133
  • Мнения: 920
Знаеш ли като те чета все се сещам за дъщерята на Йосиф Сърчаджиев- никога не е признал дъщеря си от Пепа Николова(лека й пръст) невероятно красива у умна дъщеря, гледах веднъж интервюс тях, имаше още много болка, макар момичето да беше голямо и много обида. Чела съм също много пъти една жена в дира, която се е разделила с мъжа си, когат осинът й  е бил бебе- споделяла е, че никога синът й не е расъл с лиспа, защото на нея не й е лиспвал този човек,  приели са че го няма, не са го споменавали, когато е питал са му обяснявали, че разбира се има баща, но просто не  е с тях и няма и да бъде- има семейства от 2 души- майка и дете и те са много в това няма нищо чак толкова драматчино и толкова.  
Децата наистина възприемат нещата, каквито им ги показваш ти.
Вярвай ми, знаеш, че моите две деца растат в сложни отношения между възрастните, но слава богу справят се идеално.  Наистина зависи от теб и аз вярвам, че с времето ще го разбереш Hug Hug


Много болка имаше в тази дъщеря - известна е вече. Беше принудена да търси баща си, за да я приемат в Еврейско у-ще.

# 134
  • Мнения: 1 732
Ако се стигне дотам да нямам пари за памперси, сигурно бих спала пред входната им врата.
Друг е въпросът, че щом става въпрос за моето дете, само санитарният минимум не ме удовлетворява. Мисля поне ход напред. Ще видим.
Александра Сърчаджиева - мда. Страхотно момиче.
Сигурно и тежи. Особено след като остана сама.

# 135
  • Мнения: 2 863
Да, Александра, но значи ли че той я признал сега, че я споменаваш  с неговата фамилия???

# 136
  • Мнения: 1 732
Да, Александра, но значи ли че той я признал сега, че я споменаваш  с неговата фамилия???
Тя носи неговата фамилия. Факт. Не знам от кога обаче.
Знам, че той я е виждал само веднъж като дете и е изчезнал от живота и.

# 137
  • Мнения: 5 468
Той каза да го съдя ако искам нещо. Аз обаче излишни пари и нерви нямам, та затова.
Съди го, щом иска. Пари ти трябват за отглеждането на детето. Да кажат адвокатите, но мисля, че такива дела не са скъпи, дори не ги плаща майката... така ли е newsm78?
Нека си поеме отговорността за детето, поне финансово... крещял, псувал..., ама че пръч! Close

# 138
  • Мнения: 1 732
До този момент си е поемал финансовия ангажимент. Нека да е ясно.
Но тепърва ще ме наказва за смелостта ми да му се обаждам.
Та затова сме умрели ние двете.
Подозирам аз, че чака да минат трите години, та да ни отсвири окончателно.

# 139
  • Мнения: 920
До този момент си е поемал финансовия ангажимент. Нека да е ясно.
Но тепърва ще ме наказва за смелостта ми да му се обаждам.
Та затова сме умрели ние двете.
Подозирам аз, че чака да минат трите години, та да ни отсвири окончателно.


Какви 3 години! Задълженията са до 18 + до 25 , ако учи.

# 140
  • Мнения: 1 732
Гледай сега, Мадам, накратко.
Той се надява да не го съдя, защото знае, че със смешната издръжка, която ще постанови съда няма да си отгледам детето.
От друга страна той обещал нещо си вкъщи, което аз няма как да го знам.
И с това телефонно обаждане аз прецаквам нещата. Идилията се разпада.
Любовницата е отдавна забравена уж, ама има дете. А тя това не го приема и няма да го приеме. И затова човекът е бесен...че ни има...

Всъщност просто исках да споделя, че заради някой, който не знае какво иска, съм поставена в ситуацията да живея отделно от дъщеря ми...за неопределен период от време. Толкова.

# 141
  • Мнения: 2 863
Не е така, той не я е признал Вяра, до 3-та  година имаше нещо с воденето на дело за бащинство май....
Ама при висчки случаи това е  таква противня всичкото, че не знам как се гледа в огледалото, искрено се надявам някой ден дъщеря му да му го изкара през носа Mr. Green

# 142
  • Мнения: 1 732
...искрено се надявам някой ден дъщеря му да му го изкара през носа Mr. Green
И аз  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 920
Амчи, аз затуй ти казвам - че ви има. Много е гот да кажеш - вие за мен не съществувате. И ти да се покриеш. Ама после може да се сети и да иска родителски права.

# 144
  • Мнения: 15
...искрено се надявам някой ден дъщеря му да му го изкара през носа Mr. Green
И аз  Mr. Green
Съдбата е неподкупна, вярвай. Моята дъщеря беше на 1 година, когато се разведохме. 21 година баща й никога не я потърси, никога. Живеем през 2 автобусни спирки. За да не плаща издръжки, си продаде фиктивно на жената, с която живееше преди години, огромния апартамент за 60 лв.(тогава 60000). Конкубинката  след време го продаде и "гушна" парите. Заряза го. Сега  той живее в някакво забутано село в недоимък, болен, с  80 лв. пенсия. Дъщеря ми порасна, учи, работи и е един прекрасен млад човек. Преди 2 седмици съдбата срещнала дъщеря ми с "баща й". Плакал, като разказвала за себе си и сестра си. Удовлетворена съм и съм горда с децата си, въпреки лишенията си на младини. Кураж ! Мобилизирай се и мисли позитивно. Него го забрави !

# 145
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина, като дойдеш в София ще се обадиш и ще се запознаем .Мисли си ,че се налага да дойдеш тук за да има парички за вас двете и така ще ти е по- лесно.А за малката не се тревожи баба и и дядо и ще се справят ,а тя ще чака с нетърпение мама да си дойде и да получи една голяма прегръдка ,целувка,  подаръче.......
А ние ще чакаме мама пък в София за да я водим накафе:)

# 146
  • Мнения: 424
''Всъщност просто исках да споделя, че заради някой, който не знае какво иска, съм поставена в ситуацията да живея отделно от дъщеря ми...за неопределен период от време. Толкова.''

не е да кажеш първата гадост , която трябва да преминеш заради оня таралясник , вече имаш опит  Tired
знаеш ли кое е хубавото- че имаш на кого да разчиташ за отглеждането на малката- и майка и баща в комплект. слава богу. можеше да се налага да си я мъкнеш и нея заедно с багажите и документите тука насам-натам и стреса -тройно по голям, отколкото да знаеш, че закусва добре, разхождат я, вечеря, гледа си детските с баба и дядо . много ти завиждам благородно за тия двама човека.
ако знаеш как си мечтая да имах сега майка до себе си, на която да знам, че ще мога да разчитам по женски за всичко като се появи бебето  Confusedдоста липсва  Tired

# 147
  • Мнения: 420
Cабинче, преди около 15 години една приятелка на майка ми си беше дошла в България от САЩ, за първи път от 70та, когато избягала. Разведена, сама, с нейните деца и сина на сестра си, а вече е имала условна присъда за бягство. Дори майка и не е знаела какви ги кадри, баща и е бил преследван от комунистите, та и без нейните бягства са били на прицел.Възхищавам и се как е стискала заби с 3 хлапенца, м-дю 3 и 7 годишни. Та тогава една нейна реплика ме потресе, тогава, сега я разбирам. Жената ми каза, че при полет, ако стане нещо, кислородната маска с първите глътки въздух са за майката, кой иначе ще се погрижи и детето и да диша.Майката да е добре, за да може и детенцето да е добре. Не мисли, че си си зарязала дъщеричката, нали го правиш за да е по-хубаво и на двете ви после! А и детенцето е с твоите родители, не с кой да е!
И не забравяй, всичко се връща на този свят, вече започвам да виждам как децата ми открито се подиграват на баща си, застават на моя страна и колкото и да са малки, е, не много де, си дават сметка за много неща.
Някои хора си мислят, че са щастливи, други просто го знаят и усещат.

# 148
  • Мнения: 2 327
Сабина, може би знаеш, че моето дете го гледа баба му в Бургас, а аз работя в София. Тъй като е доста далече не мога да пътувам всяка седмица и го виждам дори през седмица. Но пък дните в които съм с него съм само с него. Не се занимавам с нищо друго. Занимаваме се, ходим по разходки, гушкаме се.
Аз го оставих там когато беше на 3 месеца. Мислех, че няма да ме познава като порасне, като ме вижда толквоа рядко.
Не ми беше леко да го направя и до ден днешен ме боли, че не сме заедно. Но знам, че това беше най-доброто за момента. Понякога плача като видя малко дете, защото ми липсва дребосъка...
И правя всичко възможно да уредя нещата да си го прибера...

# 149
  • Мнения: 1 732
Стънче, не знаех...
Хич не ти е леко на теб  Sad
Ами нямам особено голям избор. Да остана в Тетевен, означава да се погубя психически  ooooh!
Да работя (евентуално) за смешни пари и да нямам никаква самостоятелност.
С родителите ми се разбирам прекрасно, те ми дадоха за една година толкова, колкото един мъж не би дал за цял живот, но времето си казва думата...Различни поколения, сблъсъци...
Не искам да се караме за глупости.
Така, че ще се стягам (себе си и багаж) и на есен с песен.
Пък каквото-такова  Mr. Green
Благодаря на всички за подкрепата!   bouquet



# 150
  • Мнения: 1 425
Решението не е лесно, но и според мен е по-добре така - Вяра да е известно време при родителите ти. Много деца са изгледани с помощта на баби и дядовци в по-голяма или по-малка степен. А особено като нямаш помощта на мъж - според мен е разумно да използваш помощта и подкрепата на родителите и приятели. Особено когато те я дават с желание.
Ще имаш повече време да си подредиш квартира/жилище, да намериш работа и да се утвърдиш там.
Като се стабилизираш в София - можеш да си я прибереш. Мен също са ме гледали 2-те ми баби, когато майка ми е била бременна с по-малкия ми брат (бил съм около 2 годишен някъде), ама честно казано имам съвсем бледи спомени за тоя период (макар че имам). Така че не е нищо страшно и необичайно, макар че за майка сигурно е кофти да вижда детето си рядко (доколкото аз като мъж мога да си го представя).
Успех и късмет. Peace

# 151
  • Мнения: 239
Момичета, аз явно наистина съм ГБП, та очаквам човешко отношение от другата страна  Sad

Ясно е, че Вяра няма и няма да има баща.
Поне това стана ясно.
Ама ми е мъчно, че една майка нарича детето на друга майка копеле.
Какво им е виновно детенцето?  Cry
Сабинче,чета и си мисля: 1. не е трябвало да се доверяваш на БНД. Мъжете по принцип не са същества,на които човек може да се довери,да не говорим за мъж,който не е женен за теб, а освен това е женен за друга. На този човек му хлопа дъската щом така лекомислено прави деца и после ги зарязва. 2.Жена му явно също не е наред щом ги говори такива - Извънбрачните деца по нищо не се различават от брачните! Но пък я разбирам-ако ти беше на нейно място какво щеше да правиш и как щеше да се държиш с тази,която иска да те остави сама с три деца? 3.Защо въобще си се захванала с женен мъж с три деца??? ooooh!

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 20:27 от White Magic

# 152
  • Мнения: 1 732
Стига бе! Shocked
Това моята тема ли беше?

Децата бяха две, White magic, сега са три...и едно копеле... Sick

Майко мила, колко време е минало от пускането на темата, а аз се чувствам все по същия отвратителен начин. ooooh!

# 153
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина,гуш Hug

# 154
  • Мнения: 2 863
ох, като изрови някой  тема от преди 5 месеца и Rolling Eyes.......аз тъкмо реших, че имаме отговор от бабата и дядото на Вяра....Sad(

Сещам се сега, как преди време някой изровил една от първите ми теми във форума, още не бях регистрирана писала съм анонимно, та не само дето не си познах темата, ами тръгнах да отговарям Joy

# 155
  • Мнения: 911
......та не само дето не си познах темата, ами тръгнах да отговарям Joy

ох, Джали, накара ме да се усмихна в тази тъжна тема.  Wink

Дано всички един ден не си познаваме темите тук, а на систър пожелавам да дойде по-скоро мигът, в който сама ще си отговаря на постингите с вдигната глава и без никак да й пука!!!!!
 Peace

П.С. и аз се засилих да чета с мисълта, че имаме ответна реакция от баба и дедо  Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 1 732
Момичета, бъдете сигурни, че скоро реакция ще има...
Дори мълчанието ще бъде отговор. Някакъв.
Длъжна съм да кажа истината. За да не го прави после Вяра.

Jaly, а за другото ако се случи, да не си позная темата, ще викам и ропам от радост, че все пак нещо е останало цяло в осакатената ми душица! Rolling Eyes Wink

# 157
  • София
  • Мнения: 17 259
Сабинче, а ти изпрати ли вече писмото със снимките?

# 158
  • Мнения: 1 732
Сабинче, а ти изпрати ли вече писмото със снимките?
Тц. Не мога да открия адреса им.  Sad
Ама съм в пълна готовност.

# 159
  • Мнения: 911
подсказка:

аз моето писъмце го изпратих на служебния адрес на дЕдо, щото им нямах домашния, а да тръгна пък да разпитвам за адреса...спестих си поне това унижение

а и за да съм сигурна, че няма да бъде скатано от някой "добронамерен" роднина

препоръчано!

и запазих бележката и копие от писмото...ако някой ден дъщеря ми ме попита  newsm78

# 160
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Траяна,кефя ти се,за това ,което си направила Peace

# 161
  • Мнения: 194
охх,аз пак не схванах...Сабинка иска да праща нещо на БНД-ли?и мисли да му иска издръжка...?!М/у другото,какво найстина мислите за издръжките,заслужава ли си...(като сума знам,че не)но..като си представя как ще го заболи сърцето бащата на БНД-то и,..ми става готино,той и за 5 лв,ако трябва да се дават на моето дете..сигурно ше пукне...   Mr. Green

# 162
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Петенце,тъй като Митко не е припознат ще трябва първо дело за бащинство да заведеш и после за издръжка.

Общи условия

Активация на акаунт