Хубав плаж на Слънчев бряг или около

  • 8 356
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Събирам инфо за хубави плажове около Слънчев бряг.
Един приятел препоръчва някакъв Какаов плаж, който бил най-хубавия за района. Но хора разни и вкусове-също. За това ще се радвам на включвания от ваша страна.

# 1
  • Мнения: 1 893
В Слънчев бряг плажът по принцип си е хубав...и пренаселен.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Плажът на Какао е бившия т.нар. пред Министерски съвет.

# 3
  • Мнения: 1 299
За семейство с деца не препоръчвам плажа на Какао - много силна музика, претупкан, лудница.
За мен плажовете на Слънчев бряг са екстра - големи, морето е супер, абе харесвам ги мног, но са адски пренаселени и това вече взе да ми писва... А Какаото и Елефант с тия заведения и силната музика не са за всеки
Ако не забравя, довечера ще приложа снимка на плажа на Какао (той е м/у Слънчев бряг и Несебър)

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 14:00 от Ланфеар

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
Слънчев бряг през последните години не е нищо повече от "Китен" за хора с много пари.
Какво разбираш по "хубав плаж"?

# 5
  • Мнения: 128
Леле, а нашият човек как го прехвали.
Под хубав плаж разбирам точно спокоен и непренаселен,чист.
А да ми дъни някакава музика на главата-това е по принцип непоносимо за мен. 
 

# 6
  • Мнения: 1 299
Леле, а нашият човек как го прехвали.
Под хубав плаж разбирам точно спокоен и непренаселен,чист.
А да ми дъни някакава музика на главата-това е по принцип непоносимо за мен. 
 


Ооооо, Какао е точно това, което НЕ искаш.

# 7
  • Мнения: 86
Така, ако искаш да си в час с тенденциите в прическите и грима, отиди на КАКАО бийч..........няма толкова позьорско място, на което поне 70 % от хората отиват, за да ги видят другите или да кажат, че са били на такова "фйешън" място и т.н. Там НЯМА да си починеш със сигурност...............но ако си намериш място за кърпата поради липса на свободни шезлонги, можеш да се позабавляваш как момиченцата с порядъчно количество фон дьо тен и издухани косички (когато го видях, не можех да повярвам на очите си как е възможно да ходиш в най-голямата жега гримиран до ушите) се пазят случайно да не ги намокри водичката.................а пък мъжете демонстрират..........кой каквото има........мускули, ланци...........
Elephant Beach е много по-добрия вариант или ако можеш да си платиш за шезлонг и чадър пред OASIS VIP HOMES, това също е вариант.

Аз лично предпочитам да няма толкова навалица около мен и затова ходя на плаж пред Хелена и Виктория и там определено си почивам. Peace

# 8
  • Мнения: 1 299
Elephant Beach е точно до Сасао, така че най-добре бягай към Хелената.... Elephant Beach и Сасао често вечер са място за плажни партита  Laughing

# 9
  • Мнения: 124
АЗ съм за плажа на Свети влас.Има много плитчини в морето,чисто е и спокойно.Тази година заради малкия  особено  го предпочитаме  Peace

# 10
  • Мнения: 265
плажът до "ред бул".вече няколко години ходим само там и много ни харесва.

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
АЗ съм за плажа на Свети влас.Има много плитчини в морето,чисто е и спокойно.Тази година заради малкия  особено  го предпочитаме  Peace

 Peace
подкрепям - аз особено харесвам този до Парадайз, много е спокойно, а колкото до Какао Биич.....лелеее там се е събрала цялата снобария на София и все едно съм тука в центъра Sick отишла съм на почивка, не искам пак познатите мутри Tired

Общи условия

Активация на акаунт