За рекламата на ОВ Pro Comfort и ползвате ли тампони нощем?

  • 2 602
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 563
Имам питане за тези тампони - били нощни... а уж не можеше да се държи тампон повече от 3-4 часа - на листовките едно време пишеше до 6, но на мен ми се струва безумно толкова много .. И ако спим примерно 8-10-12 часа как ще ни се отрази това на здравето? Всички знаем за СТШ - Синдром на Токсичния Шок ?
Мнения по въпроса ?

Аз спя с тампон втората нощ, когато ми е най-силно. Нямам проблеми.

# 16
  • Мнения: 1 775
Имам питане за тези тампони - били нощни... а уж не можеше да се държи тампон повече от 3-4 часа - на листовките едно време пишеше до 6, но на мен ми се струва безумно толкова много .. И ако спим примерно 8-10-12 часа как ще ни се отрази това на здравето? Всички знаем за СТШ - Синдром на Токсичния Шок ?
Мнения по въпроса ?

Аз спя с тампон втората нощ, когато ми е най-силно. Нямам проблеми.

Аз също. Не ползвам превръзки от години - не ги понасям, само няколко пъти съм слагала ежедневни.

# 17
  • Мнения: 843
Ползвам и точно тези, нека не е реклама.
   лятото - за  цяла нощ... рискувам и го зная.  Но ползвам след 2-рия ден на цикъла. Не мога да се будя за това... не мога...аааа
  Иначе - непрекъснато   от първи  - до  четвърти ден.  защото съм на работа и е лято.
  и зимата   - тоже.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Не ползвам тампони, при мен е кръвопролитие. Но това, което пишете - за несъответствието между рекламата и реалната опасност - наистина ме шокира много.

# 19
  • София
  • Мнения: 397
спала съм с тампон много пъти и никакъв шок не съм получила,най-много да пропусне малко,ако се улея със спането Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
От години ползвам само и единствено тампони ОВ, а от както има Prо Comfort - само тях. Сутрин, обед, вечер...през ноща също.    Peace Другите 'хигиенни средства' са ми гадни.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
тампони ползвам понякога, но само денем
нощем- превръзки

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
а ако имаш кондиломи ?
Ако въпроса е към мен, то отговорът ми е следният:До сега не съм имала такива животни или други отклонения в репродуктивните си органи (чук-чук на дърво, де).Правя си профилактични прегледи регулярно.А ако усетя нещо нередно, пак бягам при чичо ДоФтор. Laughing

Зарежи доФторите - искаха да ме горят и да ме мажат с някакви гадни парещи пасти ....  ooooh! Излекувах се за седмица и нещо с едно-единствено топченце хомеопатия - ходих и на лекар - той беше потресен горкия  #Crazy Както и да е - и аз ползвах преди много тампони, но никога през нощта, а откакто ме оперираха - не ползвам. Впрочем единият лекар намекна, че проблемите ми може да са били от тях - имах ужасно възпаление и сраствания и ми отстраниха ляв яйчник и тръба... Затова ми беше питанката - как ги ползвате и оттам да си направя изводите може ли сама да съм си напакостила с тампоните

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
И да е от тампоните, не можеш да знаеш със сигурност, а и не мисля, че трябва да се затормозяваш с такива мисли. Каквото било - било. Важното е да не се случва пак, да се преглеждаш често и ти пожелавам да няма повече такива гадни работи. Peace

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Много рядко ползвам тампони ,не ми се вижда редно да се държат толкова дълго нито тампоните ,нито пък превръзките. Peace

# 25
  • Мнения: 126
   Ами тия тампони ,за които става въпрос не съм ги ползвала,но  определено използвам тампони!!!Превръзка ползвам в краен случай и то при обилна менструация
 има много приятелки, които от страх не смеят да си слагат тампони и са свикнали единствено и само на превръзки!!
За мен всичко е въпрос на предпочетание и на гледна точка HugОсобено лятото никога не ползвам превръзки!!!!!
А за рекламата .....това наистина е ужасно така да заблуждават хората
Хммммм..абе то да ви кажа вече измислят абсолютно всичко ..какво ли още ни чака newsm78

# 26
  • Мнения: 524
Що се отнася до рекламите, то децата не трябва да ядат шоколад, но ние гледаме в рекламите, как малки дечица "нагъват" шоколад и това е представено, като някакво геройство. Е, как да обясня на моите деца, че не е полезно за тях да ядат шоколад? Извинявам се, че се изместих от темата.

# 27
  • Мнения: 126
  Извинявай tsetsi защо да не е полезно децата да ядат шоколад??? newsm78 newsm78
Според мен няма нищо лошо в това  Hug
Е ...стига естествено всичко да е в рамките на допустимото!!!аз на моето дете ще му давам и шоколад и сладолед...и т.н..смятам ,че детето нетрябва да се лишава от нищо!!!дори и от такова елементарно нещо-шоколада!!!!Дали ти няма да му дадеш сега или то само ще се налапа като порасне!!!!по добре да яде ,но по малко ....,но все пак да яде!!!!! Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 846
От години ползвам само и единствено тампони ОВ, а от както има Prо Comfort - само тях. Сутрин, обед, вечер...през ноща също.    Peace Другите 'хигиенни средства' са ми гадни.

и аз така, направо ставам за рекламно лице на ОВ Crazy

# 29
  • Мнения: 524
Аз много обичам шоколад, голямото ми дете е на шест години и ядеше по 1 малък шоколад на ден. На 2 год. се наложи да го заведем на невролог (няма неврологично заболяване), като и казах, че му даваме шоколад ни каза вече да не го правим, само по едно парченце на ден. Не можах да го науча на 1 парченце, затова го отказах от шоколада. Не трябва да се дава по същата причина, по която не трябва да се дава какао, кафе, кока-кола и т.н. Пак се извинявам, че навлизам в друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт