Пирогов - драйфа ми се вече

  • 3 721
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
А, и да добавя ...понеже очаквам всички да ми скочите сега -  нямам намерение да влизам в спорове.

драйфай си на спокойствие, само гледай да не се задавиш, че пироговци стачкуват

hahaha И аз така си помислих

# 16
  • Мнения: 2 401
Ха да видим колко уфси ще се хванат на просташката реплика.  Wink

# 17
  • Мнения: 2 657
сега пък какво искашмвси4ки да са на твоето мнение ли newsm78Не вси4ки мислим еднакво Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 5 531
Аз мисля че в Пирогов лекарите заслужават уважение и адекватно възнаграждение за труда си. Естествено че има изключение, както навсякъде, но повечето се трудят наистина много и неуморно, ежедневно спасяват човешки живот, и аз им се възхищавам. Ние сме редовни пациенти на Пирогов, видяла съм и добро и лошо отношение там. Благодаря на тези лекари които са помагали на децата ми( за другите ще си спестя коментара).

# 19
  • Мнения: 2 657
Аз мисля че в Пирогов лекарите заслужават уважение и адекватно възнаграждение за труда си. Естествено че има изключение, както навсякъде, но повечето се трудят наистина много и неуморно, ежедневно спасяват човешки живот, и аз им се възхищавам. Ние сме редовни пациенти на Пирогов, видяла съм и добро и лошо отношение там. Благодаря на тези лекари които са помагали на децата ми( за другите ще си спестя коментара).

много то4но казано,тъй като и аз ходя на няколко месеца,затова и ги подкрепям....
А на Минзухар ще кажа,ако не е ходила,да се радва,4е не е опирала до там.... Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз мисля че в Пирогов лекарите заслужават уважение и адекватно възнаграждение за труда си. Естествено че има изключение, както навсякъде, но повечето се трудят наистина много и неуморно, ежедневно спасяват човешки живот, и аз им се възхищавам. Ние сме редовни пациенти на Пирогов, видяла съм и добро и лошо отношение там. Благодаря на тези лекари които са помагали на децата ми( за другите ще си спестя коментара).

много то4но казано,тъй като и аз ходя на няколко месеца,затова и ги подкрепям....
А на Минзухар ще кажа,ако не е ходила,да се радва,4е не е опирала до там.... Peace
Подкрепям напълно лекарите!
А на авторката ще кажа-внимавай с драйфането,че наистина можеш да стигнеш до Пирогов!Драйфайки! hahaha

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 20:58 от Ники.

# 21
  • София
  • Мнения: 205
Преди време доц. Бранков (д-р Оги) беше пуснал темата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196976.msg4155598;topicseen#msg4155598
Който иска - да ги подкрепи..

# 22
  • Мнения: 8 460
Темата БУНТ В ПИРОГОВ повече ми харесва от темата за драйфането по повод Пирогов.Минавам на нея.

# 23
  • София
  • Мнения: 558
А, и да добавя ...понеже очаквам всички да ми скочите сега -  нямам намерение да влизам в спорове.

 Може би търсиш други с гадене и повръщане по този повод  Rolling Eyes Не се притеснявай, ще намериш, има мно-о-о-го такива, за съжаление .... Наистина за съжаление... Weary

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
А, и да добавя ...понеже очаквам всички да ми скочите сега -  нямам намерение да влизам в спорове.
В спорове се влиза, когато имаш какво да кажеш. Аргументи. В случая само мирише на повръщано.

# 25
  • Мнения: 3 146
Не мога само да разбера защо пускаш линка в този форум, щом си убедена, че "всички ще ти скочат"... Да не би да караш автибус????

# 26
  • Мнения: 6 315
Ха да видим колко уфси ще се хванат на просташката реплика.  Wink

май ти си уфсата в случая. нека искат хората - спасяват човешки живот там. професията им е по-тежка от всяка друга.

# 27
  • Мнения: 2 673
Веднага като "проста уфса" и сестра\но не от Пирогов\ мога да ти препоръчам да друснеш един Деган против повръщането, или си бръкни в гърлото за да повърнеш спонтанно. Ако не си бръкнеш сама, ще се намерят доста доброволци да ...ти бръкнат.. Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
 Joy Joy Joy що ти трябваше да й издаваш за Деган-а...

# 29
  • Мнения: 2 673
Joy Joy Joy що ти трябваше да й издаваш за Деган-а...
...как що..белким като дам съвет заслужа сестринската си заплата от 300 лв Embarassed

аз сестра ли съм или...лукова глАва  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт