Тийнейджърите - II

  • 27 420
  • 388
  •   1
Отговори
# 15
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
О честито Heart EyesДа е жива здрава и разумна Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 205
Момичета черпя ви виртуално  моята тинейджърка става на 16


Да жива и здрава и ...най-щурият купон (нали не е в къщи  Wink) newsm67

# 17
  • Мнения: 3 537
Да ти е жива и здрава!  bouquet

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит  Рожден Ден на порасналото момиче!
Да ти е жива и здрава !
Весел празник!

# 19
  • Мнения: 2 724
Честит празник, майче   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet!
Нека всички нейни мечти се превърнат в реалност ,а ти да си жива и здрава ,да се радваш на детето си  Hug.
 

# 20
  • БГ
  • Мнения: 350
Много благодаря за пожеланията.
Сега проблема ни е, че и синът ми който е на 7 иска с кака на дискотека и ме увешават да го пусна, даже му е направена прическа с гела на кака и се чудя какжо да правя newsm78

# 21
  • Мнения: 7 263
Честит празник!!!
Много късмет на девойката и много радост за вас!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 724
 А вие там ли ще бъдете, защото ако са сами ,според мен не е за предпочитане да присъства седем годишно дете .

# 23
  • Мнения: 448
Аз докато видя новата тема,вие сте изписали 2 страници. Laughing
De4i,да ти е жива и здрава щерката и да ти носи само радост!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 900
Да ти е жива и здрава младата дама Wink

КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ!!!

Винаги да се гордееш с нея!!!

Весел празник и ............ без "ремаркето"  Wink  Hug Hug Hug
Шегувам се за малкия  Hug Hug Hug
Де4и, ако каката иска - пусни го!
  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 829
Да ти е жива и здрава дъщеричката!!
Само хубави неща да и се случват и много късмет да има  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 25 571
Честито и от мен!   bouquet
Жива, здрава и много щастлива!  Hug

# 27
  • БГ
  • Мнения: 350
Момичета благодаря ви за милите думи.
И да дам отчет.Купона е минал добре, не е имало никакви инциденти.Май децата могат да бъдат и по отговорни ако им  се гласува доверие.Е аз се опитвам, но ми трудно.Все пак си заслужаваше будуването цяла нощ, детето се прибра и разправя как са изкарали,какви подаръцие получилаи т.н., а това рядко се случва да споделя.

# 28
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Запис в новата темичка!
De4i ,малко със закъснение, да Ви е жива и здрава младата госпожица! Много щастие й желая и късмет в живота!   bouquet
А иначе на въпроса Миракъл гъръл:
Аз съм мама на момче. Първо казвам ,че много се надявам да не ми се случват такива неща.Ама ако се случат, мисля че всяко дете заслужава да се роди.Ще помагаме с каквото може.Пак повтарям, че на 15 г. е сина ми и не ми се става баба на 35г,че то съвсем като на ромите ще заприличаме.Аз се боря за второ и ако се случи подобно нещо, да не се окаже ,че чичото/лелята да е по-малък/ка от племенникът. Но случи ли се ,ще подкрепя децата, зависи и от тяхното мнение по въпроса.
И понеже още няма гадже, но скоро сигурно ще се случи, засега наблягам на разговори за предпазване и сексуална култура.
А иначе аз забременях на 19г.,майка ми и баща ми са били на 18 г. и 19 г.  когато съм се родила, тоест на 38 и 39 г.,когато станаха баба и дядо. Чак сега разбирам, как са се чувствали тогава, когато неомъжената им дъщеря се оказа бременна на 19 г.Добре че приятеля ми , се оказа човекът, който винаги съм чакала и за мой късмет - страхотен съпруг и баща. 

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 17:42 от silvi 35

# 29
  • Мнения: 901
Само не скачайте да ми разказвате за откритото говорене за секса, след като прочетете въпроса ми.  Wink Wink Wink
Тази тема не е табу вкъщи, но смятам, че в технически подробности трябва да се навлиза при проявен интерес от страна на детето, ако може на 16 години.
Та, чели ли сте "Дервишово семе" на Хайтов и мислите ли, че това е най-подходящият негов разказ за програмата по литература за 8ми клас?
Много ще оценя и разкази на майки за реакциите на децата им при прочитането на разказа.

Общи условия

Активация на акаунт