"Гоблени " - 8

  • 38 486
  • 507
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 803
хахахах верно напоследък съм на вълна кокошки, калинки ................ ама сменям темата. почнах една роза  Flutter

# 496
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Е дай да ти видим розичката де... Joy

# 497
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ама вие не се траете все нещо ново показвате, все нещо завършено, а аз таа гейша не мога да я скопосам.

Скоро почнах пак да шия, но пък от 3 дена не съм, че детенце ми е болничко и нямам сили за нищо друго  Sick

# 498
  • Мнения: 7 803
marulka_s, дано скоро оздравее детенце  Praynig

# 499
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Марулич ,от какво е болно детенце ,не е нещо сериозни нали.. Hug,гейшата ще почака детето е важно.

# 500
  • Мнения: 6 015
Мили мами, следя с интерес вашите постове, преди малко разглеждах едит сайт за гоблени и много ми хареса този, аз винаги съм шила гоблени на фирма Милена стил, а сега много ми хареса този, но пък и конци намам,панама и схема даже, помогнети. Какво да правя?

Благодаря предварително на отзоварли се на молбата ми   bouquet

# 501
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Кетри, претоплихме го май на плажа и е лепнала вирусче, та повръща и има разстройство, отказва да се храни, абе стопи се направо. Единствено суче и нищо друго не иска  Sad, ама като се оправи и започвам гейшата, сега ще я снимам и ще ви пусна и аз до къде съм я докарала.

# 502
  • Мнения: 7 803
SlaDk0_i_SoLeNo, не го откривам. успех  Peace
marulka_s, щом суче добре е, внимавай само да не се обезводни. после ще си навакса килцата. скорошно оздравяване

# 503
# 504
  • Мнения: 6 015
ОооОо Мерси много много съм ти благодарна  bouquet

# 505
# 506
  • Мнения: 2 910
Такава засилка сте взели,че направо се засрамвам Blush Джъмперче, много бързо напредваш с гоблена Peace Ние бяхме 1 седмица на море и, откакто сме се върнали нямам никаква възможност за шиене,а пък си имам и за гости свекърва, та поне 1 седмица сигурно няма да шия още, а ръцете вече ме сърбят Simple Smile
Марулка, дано детенце се оправи по- бързо Praynig Моите най- голями опасения бяха и Марти да не прихване летния вирус на морето,че щяха да се провалят плановете за почивка.

# 507
  • Мнения: 2 116
Хайдееее СКОК!  Party


Блонди

Всичко най-най....   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт