Имам кофти косъм покрай устните

  • 3 204
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 196
  Какво бихте ме посъветвали? Да го режа или да го скубя? Имам леля, която казва, че на младини също имала едно косъмче. Започнала да го скубе и сега на старини вече си прави епилация на цялото лице. Не искам и аз да заприличам на нея

# 1
  • Варна
  • Мнения: 563
  Какво бихте ме посъветвали? Да го режа или да го скубя? Имам леля, която казва, че на младини също имала едно косъмче. Започнала да го скубе и сега на старини вече си прави епилация на цялото лице. Не искам и аз да заприличам на нея

еее чак пък епилация заради един косъм... доста странно ми се струва  newsm78 ама пък знам ли...  и все пак мисля,че не е проблем да го оскубеш (но си е лично мое мнение)  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 835
Това, че на старини е получила по-силно окосмяване, едва ли се дължи на отскубнатото някога косъмче, а по-скоро на хормоналните промени, които настъпват след определена възраст.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 563
Това, че на старини е получила по-силно окосмяване, едва ли се дължи на отскубнатото някога косъмче, а по-скоро на хормоналните промени, които настъпват след определена възраст.

точно  Peace и аз така мисля

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Абе незнам,ама аз имах едно косъмче на брадичката,и естествено че понах да го махам с пинсетка ,та са се появили още няколко ,те като мъх де ,ама след скубането почнаха.
Ужасно е ooooh!

Така,че не зная какво да те посъветвам.
Във всеки случай най-красиво ще е да е гладко и да няма нищо.
Пък ако трябва и на старини ще скубеш повече! Mr. Green

# 5
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Цитат
Абе незнам,ама аз имах едно косъмче на брадичката,и естествено че понах да го махам с пинсетка ,та са се появили още няколко ,те като мъх де ,ама след скубането почнаха.
Ужасно е

същата работа съм и аз,от едно косъмче та до....доста...
Молят съвет е да пробваш да го резнаш дамо с ножичка,а не да го отскубваш
  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 616
Абе незнам,ама аз имах едно косъмче на брадичката,и естествено че понах да го махам с пинсетка ,та са се появили още няколко ,те като мъх де ,ама след скубането почнаха.
Ужасно е ooooh!


И аз така, от едно черно косъмче на брадичката, което скубех за няколко години го докарах до лазерна епилация.  Confused Много неприятно. Според мен не го скуби.

# 7
  • Мнения: 196
Благодаря ви за отговорите. Досега си го подрязвам с ножичка и така ще продължавам   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 941
Не мога да повярвам, че от 1 отскубнат косъм се окосмява цялата брадичка!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Според мен е строго индивидуално. Аз също имам косъм на брадичката, махам го с пинсета и не са се появили други, отскубвам го като стане по-голям и готово. Нямам проблеми.

# 10
  • Мнения: 696
бих дръпнала с пенсетата, не вярвам да брадясаш

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 85
Според мен е строго индивидуално. Аз също имам косъм на брадичката, махам го с пинсета и не са се появили други, отскубвам го като стане по-голям и готово. Нямам проблеми.
yes thumbsup

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Според мен е строго индивидуално. Аз също имам косъм на брадичката, махам го с пинсета и не са се появили други, отскубвам го като стане по-голям и готово. Нямам проблеми.

 Peace и аз съм така. Това са бабини деветини, че като откъснеш един косъм ще ти поникне брада. Няма как да стане. Това е луковичка - ти дърпаш от нея. Айде обяснете ми как ще стане по-голямото окосмяване - ще се мултиплицира луковичката ли, какво?
Я смело го отскубвай с пинсета   bouquet

# 13
  • DE
  • Мнения: 967
zvezdi4kata, извинявай, че ти ползвам темата, но искам да ви се оплача. Преди известно време, както си стоим с приятеля ми, той се просяга, да ми махне косата от лицето, НО се оказва, че това не е коса, а бял косъм. Излизащ от бузата ми и дълъг около 2-3 см.
Не съм го видяла изобщо. Ужасих се, сигурно мутирам!!!!! Embarassed

# 14
  • Мнения: 393
Аз имам един косъм на бузата, но си го скубя от години с пинцета и досега не са се появили други. Мимоза едва ли мутираш по - спокойно може да е на хормонална основа нещо и аз не знам какво да те посъветвам ама съм далеч от мисълта че е нещо кой знае колко страшно. Наистина не е приятно, но измисли начин да го махаш и дано не се появят други, а сега се сетих за една позната която и изникнаха мустаци от неправилно изписани противозачатъчни така че ако се притесняваш и имаш съмнения за някакво заболяване или нещо подобно отиди на лекар. Успех

# 15
  • Мнения: 1 299
Отиди на козметик - с електрическа епилация  Peace Няма да заприличаш на леля си  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 299
Благодаря ви за отговорите. Досега си го подрязвам с ножичка и така ще продължавам   bouquet

В никакъв случай подрязване - отиди на козметик!!!

# 17
  • Мнения: 1 733
Аз имам един дебел черен косъм на бузата и един на брадичката. От години ги махам с пинсети и нямам други наоколо, така че...действай смело! Но не и с ножичка... Naughty

# 18
  • Мнения: 1 942
Върви тоя косъм да го фотат с фото или лазерна епилация /5-10 лв/ едно фотане за месец/ След 4 месеца няма да се сещаш, че въобще нявгаш си имала косъм.

# 19
  • Мнения: 696
Върви тоя косъм да го фотат с фото или лазерна епилация /5-10 лв/ едно фотане за месец/ След 4 месеца няма да се сещаш, че въобще нявгаш си имала косъм.

Стига, бе, за 1 косъм ли?

# 20
  • Мнения: 1 942
Върви тоя косъм да го фотат с фото или лазерна епилация /5-10 лв/ едно фотане за месец/ След 4 месеца няма да се сещаш, че въобще нявгаш си имала косъм.

Стига, бе, за 1 косъм ли?

Щом е кофти да му обяви тотална война!

# 21
  • Мнения: 696
хихих, че не може пинсетата да играе...

# 22
  • Мнения: 5 299
Ти още ли го умуваш тоя косъм? Grinning Да го беше дръпнала вече...

# 23
  • Мнения: 1 299
Върви тоя косъм да го фотат с фото или лазерна епилация /5-10 лв/ едно фотане за месец/ След 4 месеца няма да се сещаш, че въобще нявгаш си имала косъм.

Стига, бе, за 1 косъм ли?

Щом е кофти да му обяви тотална война!

Еее, няма да се вдигне само за един косъм, но просто когато отива за почистване на лицето...или масаж...козметичката може да му види сметката  newsm65

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 225
Махни го тоя косъм с пинсета.Ако ходиш на козметик помоли да то махнат с електрическа пинсета(по трайно е).И хич не се притеснявай че ще ти се появят други-причината няма да е в отскубнатия косъм а в това което е довело до появата на първия!

# 25
  • Мнения: 255
Аз преди 5 години имах също такъв косъм и отидох на козметик и тя с незнам точно с  какво ,мисля че с лазер беше ми го премахна ,и от тогава не се е появявал.Така ,че отиди на козметик и ще си решиш проблема.А преди да отида на козметик също го отскубвах с пинсета и след това пак се появяваше.

# 26
  • Мнения: X
Бих отишла на козметик. Вече има доста интелигентни и трайни решения на козметичните проблеми от този вид, който по-скоро е свързан с неудобство , отколкото наистина с проблем. Аз не бих го " подстригвала". Предполагам, че се напипва.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
За един косъм... Crazy

# 28
  • Мнения: 4 392
...цяла тема!! ooooh!

Хора, вие сериозно си нямате друга работа! Joy


  Какво бихте ме посъветвали? Да го режа или да го скубя? Имам леля, която казва, че на младини също имала едно косъмче. Започнала да го скубе и сега на старини вече си прави епилация на цялото лице. Не искам и аз да заприличам на нея
Не може от един корен да порастнат 100 косъма.
След една определена възраст, "жените Господ ги позабравя малко " , както каза един съфорумец..Затова се е случило това с леля ти.. Peace

Анкета, анкета! Peace

# 29
  • Мнения: 216
  Какво бихте ме посъветвали? Да го режа или да го скубя? Имам леля, която казва, че на младини също имала едно косъмче. Започнала да го скубе и сега на старини вече си прави епилация на цялото лице. Не искам и аз да заприличам на нея
къдри го- сори ама наистина цяла тема за един косъм, сега сериозно, аз бих го скубала Laughing

Общи условия

Активация на акаунт