Помогнете ми за име

  • 5 001
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви за мненията дотук. Продължавам да събирам гласове. Кой е вашият фаворит за мъжко име от избраните от мен три имена : Кристиан? Виктор? Мартин?

# 16
  • Мнения: 2 657
За моми4е предпо4итам Вероника-Рони или Вери.
А за мом4е-Кристиян Grinning

# 17
  • Мнения: 101
Василена е чудесно и оригинално име.
Виктор много ми харесва, но в класа му ще има поне още един с това име, следователно Мартин.

Когато детето се роди, допитай се за името до някой, който разбира от нумерология.

# 18
  • Мнения: 404
На мен повече ми харесва Вероника.На галено Рони.

# 19
  • Мнения: 1 567
Цитат на: mimi_82
Знам ,че е още доста рано,но с моя мъж започнахме да мислим  име на нашата беба.Тъй като сме решили да я кръстим на свекървата, а тя се казва Василка сме се спряли се на две имена-ВАСИЛЕНА И ВЕРОНИКА.


Хихи, аз се казвам Веселина и съм кръстена на дядо ми Васил. Викат ми Веси. Може и Лина.

Като фаворит за женско и мъжко име : Йоанна и съответно Йоаннис.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: dumba
И двете имена са много хубави. Бабата би се радвала повече ако я кръстите Василена. А вие бихте ли ми казали кое от трите имена за момче ви харесва повече: Кристиан, Виктор или Мартин ?


Виктор - значи победител. И Мартин ми харесва много също, но е доста популярно напоследък...

# 21
  • Мнения: 2 755
Василена е по-рядко срещано от Вероника, но и двете са хубави.Аз бих избрала Василена, на галено Лени, защото ще си има имен ден. Вероника незнам да има имен ден  Thinking
За момче от трите предложени избирам Мартин, макар, че е доста срещано напоследък.

# 22
  • Мнения: 1 283
Василена-страхотно име и не е 4есто срещано

# 23
  • Мнения: 1 798
Цитат на: dumba
Благодаря ви за мненията дотук. Продължавам да събирам гласове. Кой е вашият фаворит за мъжко име от избраните от мен три имена : Кристиан? Виктор? Мартин?

Мартин - Марти Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 938
И аз съм за Василена....Чудесно име е. За мъжко си бях подготвила Даниел (с ударение на а-то) и Кристиян...Мартин също ми харесва, както и Михаел, но любимият е Мартин Михаел и дума не можеше да става.
За женско с В ти предлагам нашият вариант също - щерката се казва Ванеса Клара. Ти можеш Клара-та да я пропуснеш. Laughing

# 25
  • Мнения: 5 468
На мен и двете имена много ми харесват. Вероника се казваше бившата ми шефка Twisted Evil и оттам правя кофти асоциации с името, но иначе си е много хубаво. Василена - супер. Което и да изберете накрая, няма да сбъркате Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 468
Цитат на: delicate
Цитат на: dumba
Благодаря ви за мненията дотук. Продължавам да събирам гласове. Кой е вашият фаворит за мъжко име от избраните от мен три имена : Кристиан? Виктор? Мартин?

Мартин - Марти Wink

Един глас за Кристиан! Що не пусна анкета направо? Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
От имената които ти си посочила определено Василена, но ако сте решили да запазите само първата буква на бабата защо не помислите над Виктория - все пак означава победа/победителка и ще е хубаво начало, пък и на галено звучи добре - Вики.
А от мъжките и трите са хубави, но Кристиян май най - много ми допада, а на галено ще му викате Крис.

# 28
  • Мнения: 554
Определено Вероника ми харесва повече!
За умалително се сещам Рони Simple Smile .

# 29
  • Мнения: 554
За момче и Кристиян и Мартин са много хубави имена!
Което и да изберете няма да сгрешите Laughing !

Общи условия

Активация на акаунт