Без заглавие...

  • 5 459
  • 81
  •   1
Отговори
Нямах си работа тази вечер и  се зачетох  във форума.. И попаднах на темата за изморените мъже която ме накара горчиво да се усмихна като я прочетох.. кой какви проблеми има.Аз какво да кажа като за 15 г. брак не съм правила повече от 100 пъти секс..и от 9 г. не правим въобще .. за любопитните - на 35 съм той на 46 и няма любовница и няма напрегната работа..Не правим просто защото той не иска.Не ме желаел вече понеже съм си развалила  доста фигурата това се оправдаваше  след като родих , после каза ,че нямал желание въобще.. после друго и така безброй оправдания докато накрая престанахме съвсем да правим секс..  Със седмици спи в другата стая като му скимне,ако случайно е в спалнята то винаги спи на края на леглото по далеч от мен. Молих го, карах се ,заплашвах го съблазнявах го- неуспешно, отблъсква ме във всеки смисъл..,опитвах се да говорим какво ли не, нищо не помогна.. и.. примирих се. Поне така изглежда.. но вътрешно ми ври и кипи -мисля за секс много често,  но не искам да изневерявам и така си живеем- като съквартиранти ... Напоследък започнах да се чудя нормална ли съм, че търпя това положение ... и не мога да си отговоря а липсата на секс все повече ме затормозява..  дали да го зарежа, дали да продължа тоя живот .. незнам.. вие бихте ли?!

# 1
  • Мнения: 4 380
 Shocked ShockedНормална ли си да търпиш това положение, бе жена?
Я си намери любовник и да ти мирне главата! Това си е съсипия на здраве и нерви. Той като не може, ти какво си виновна да страдаш? Защо една темпераментна жена трябва да си обрича младите години за един немощен мъж? Като държиш на него като на приятел и дружинка, не се развеждай, но не може да си зарязваш и сексуалността заради едно подобно положение. ooooh!

# 2
  • France
  • Мнения: 726
В подобна ситуация бих се замислила дали съм финансово независима. Ако ДА, то бих изчезнала на първата година!!!!! Камо ли да търпя 9г _г #Crazy.
Аз съм във форума от скоро, но за първи път чувам за 9 годишно "съпружеско мълчание"!

# 3
  • Мнения: 100
Извинете?Вие наистина  сте прекалено примирена!!!!!!!Вземете се в ръце по-скоро,докато сте само на 35!!!Особено щом ви се иска,а ви отказват категорично не един и два пъти-яхайте коня на тагадък и смело след някой по-обаятелен и нормален мъж!(само да не е  Winkмоя,де)

# 4
  • Мнения: 4 380
Е хайде сега пък "яхай". Shocked По-леко, младите мацки! Не всичко що хвърчи се яде. Може да си е нормален, работлив стопанин на дом, обичлив и грижовен баща, храни и издържа добре семейството, не пие, по жени не ходи, на комар не играе, копае си градинката, строи си къщата....със златни ръце може да е човека, може да и е отличен приятел и на ръце да я носи за добро или лошо...Защо да го оставя? За единия к*р? Laughing Хайде сега, че такива не се намират под път и над път? Е, може и по-дефицитни да стават след определена годинка, но се намират... newsm78 Пък ако някога някъде намери ОНЗИ, който да е достойна замяна във всичко....тя няма да дойде във форума да ви пита, убедена съм.

# 5
  • Мнения: 185
 ooooh! ooooh! :ooooh:A аз мислех,че веднъж-два пъти в седмицата е малко.
Защо търпиш това положение,не вярвам че си щастлива с него newsm78

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Това или е поредната псевдотема, или авторката не казва цялата истина.
 newsm78Не може 9г да си на сухо? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 380
Това или е поредната псевдотема, или авторката не казва цялата истина.
 newsm78Не може 9г да си на сухо? newsm78

Ехей, блаженни са вярващите! Laughing И още как може! Все от по-възрастни приятелки съм била заобиколена. 90% след 30-те са на сухо мила. Като ви казвам че българския мъж вече не става в леглото, не ви се вярва, но бай бабо да те не срещне! Wink

И като ви казва дърто, че има оправдана изневяра, слушайте и не се дърпайте за да не си ходите и вие 9 години мислейки че това е норма. Wink

# 8
  • Мнения: 46 504
Всеки разбира семейните отношения по различен начин, явно това те удовлетворява, щом все още се чудиш.

# 9
  • Мнения: 1 771
Не мисля, че изневярата е начина, а и доста себецентриско и егоистично ми звучи.
Аз да се задоволя, а пък той как ще се чувства, ако разбере, какво ми пука, . . .
Мое мнение е, че трябва да поговорите спокойно и може би . . .е нужна лекарска намеса.
Може да промениш някои неща по себе си, за да го предизвикаш към интим и да подсилиш любопитството му, а и на теб ще се отрази добре.
Монотонността в брака понякога е пагубна и за двамата.
Това от мен.
Дано съм била полезна.

# 10
  • Мнения: 2 336
Само липсата на секс ли е проблемът? Или има и още?
Съвети за действия спрямо него май са излишни.
Просто ти изпращам една виртуална подкрепа, ако наистина продължиш с този човек!   bouquet

# 11
  • Мнения: 7 186
Ако нищо не помага, а същевременно не искаш да приключваш брака, потърси странична връзка. Ти си млада жена, имаш нужда от секс и това не е егоизъм.
Доколкото разбрах, вината е в мъжа ти- той те отблъсква и не желае да направи нищо по въпроса, така че за мен егоистът е той.

# 12
  • Мнения: 884
Това не може да е истина! Такива мъже няма-9 години да не е правил секс! Как може да си толкова сигурна, че няма любовница?

# 13
  • Мнения: 953
не че е невъзможно,но ще откачите от нерви и двамата.организма си го иска и неможете да вървите срещу природата и двамата.ако той си ползва ръцете и се облекчава по някакъв начин,то няма право на теб да ти причинява това.
намери някой за секс,ако не искаш да си разваляш семейството.иначе по секс шоповете има и други устройства ,но си само на 35,лудост е да прибягваш до тях.
Вземи си полагащото се от живота,не се лишавай в името на никого.
още повече на човек ,който ти казва че не го привличаш.Майната му.Леле,как ме дразнят такива мъже,дето са неспособни да правят секс,а искат да изкарат жената виновна и й смазват самочувствието.

# 14
  • Мнения: 1 080
Може да е асексуален ,това е новия трети вид сексуалност .Т.е. да не изпитва удоволствие от полов контакт ,да се страхува по някакъв начин и тнт..

Общи условия

Активация на акаунт