Пъзел

  • 93 219
  • 924
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Ох, голям съм им фен на пъзелите, но за съжаление моя "помощник" малкия много обича да си хапва частиците и за това така и не съм си редила пъзелите от години. При последното им докопване от децата ми загубиха и части. Cry Абе деца и пъзел мисия невъзможна, поне докато не минат първите 5, че даже и 7 години.

# 16
  • Мнения: 507
И аз много обичам пъзели, последния ми обаче е от преди да се роди дребния. С картинка от снимките на Ан Гедис - едни бебета в лалета. И е само от хиляда части, а го редих цели два дена, щото дебнех каката да е на градина  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 546
аз много обичам, но ми трябав много място и време. затова отдавна не съм го правила. иначе е го ляма краста  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 716
Ние имаме и детски. От по 12, 40, 100 части. Децата си ги редят сами. Само аз съм краставата  Crazy Не обичам залепени пъзели. Някак тъжни са ми.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Момичета, а знаете ли места в нета, където да има пъзели за редене. То се е видяло, че с тия дечурлига до реално редене няма да го докарам, поне виртуално да се пробвам. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 065
Гюлфия, това табло ни остана от едно изложение и всъщност не сме го купували, а и точно в този вид не съм виждала. Представлява нещо като фибран, облепен с корк от двете страни и е доста голямо.
Despina, ето къде съм редила аз http://bezumie.com/

# 21
  • Мнения: 393
Много обичам пъзели, но от години не ми е оставало време да редя, но сега исках нещо голямо да сложа на едната стена в спалнята и вече реших че ще е някой голям пъзел, който ще наредим заедно с милото  Heart Eyes

  bouquet

# 22
  • Мнения: 189
Много обичам, имам два вкъщи от по 2000 части, чакат...

# 23
  • Мнения: 2 085
И аз съм голяма фенка на пъзелите Simple SmileНо сега, с почти две годишен разбойник, не си и помислям да ги извадя ooooh!

# 24
  • Мнения: 929
Обожавам да редя пъзели, но нямам време Sad

# 25
  • Мнения: 963
Ох, пъзелите са ми страст откак се помня.  Crazy  Имам от детските ми години още от тези на Уницеф, разни детски смешни, разни други с чавдарчета и пионерчета  Laughing  . Последната придобивка е от тази зима - на Едука, едно като сандъче с подправки, 1500 части... няма такъв разкош просто... А сега съм се влюбила и в още един техен - на една маса наслагани купчини различни видове паста...   Heart Eyes  Ама само 1000 части... скоро го замислям...
Инак едно време редях на "специална" дъска (която седеше вкъщи само за такива цели)... Напоследък като ми щукне да редя и пак така си издирвам дъски подходящи, които да разнасям между маси и легла всеки ден  Mr. Green .
А да питам... Едука или Равенсбургер?... Или някои други може би предпочитате?

# 26
  • Мнения: 1 449
А да питам... Едука или Равенсбургер?... Или някои други може би предпочитате?
Равенсбургер

# 27
  • Мнения: 963
Ъх! Аз последния Равенсбургер, който редих много ме измъчи... самите парчета хич не ми харесаха... Ама кой знае...

# 28
  • София
  • Мнения: 177
И аз имам един "Равенсбургер", чиито парчета не са добре направени - по няколко стават на едно и също място. Затова и се отказах да го редя, иначе е с много хубав пейзаж, а и ми е подарък от любимия Sad

# 29
  • Мнения: 1 065
Едука  Peace. Купихме си  Равенсбургер от Метро, щото беше 2 в 1 и сравнително евтин, но явно е имало защо. Много калпави части, халтави са някак. Пък по рамката поне няма шанс да се обърка нещо.

Общи условия

Активация на акаунт