Бижута от перли

  • 16 825
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
Момичета, за един по-специален повод искам да си купя колие от розови перли.

Къде в София продават хубави перлени бижута и наясно ли сте какви са цените?

Примерно колко биха стрували подобни на тези гердани:








Нямам никакво понятие какви са цените на тези бижута...

Примерно ако харесам гердан за 50 лв. дали ще е истински или има шанс да попадна на пластмасови топчета  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 782
Аз се записвам да следя тази тема, голямо желание имам за перли, но доколтото знам са много скъпи. Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Едно ориентировъчно сайтче: http://concord.bg/

Още едно: http://www.pacific-pearl.net/index.php?cPath=28&osCsid=22ee4 … 662bccc3942af4f13

# 3
  • Мнения: 5 539
Имам перли на YUNO, истински са. Не са и чак толкова скъпи, до 100-ина лева има чудни нещица. Нямам представа къде в София се предлагат, но със сигурност ги има някъде.
Май в Бонжур съм мяркала, ако се не лъжа...

# 4
Има магазин YUNO в Sky city. Наистина са сравнително по-евтини и са истински и много красиви!

# 5
  • Мнения: 526
Внимавай като ги купуваш,защото аз се сдобих с пръстен с...боядисано пластмасово топче Mr. Green
Но имам и сребърна висулка с 1 перла и тя си е истинска.Купувах я от Бургас,струваше ми около 40лв,гривнички имаше за около стотина лева,а герданите не ги гледах.
Като купуваш,разглеждай много внимателно,трябва да имат лек седефен отблясък,не знам и аз как да го обясня.

# 6
# 7
  • Мнения: 526
О,тия японските перли вече яко бият през джоба WhistlingНе видях цени,но си представям какви цифри са.

# 8
  • Мнения: 4 202
Има магазин YUNO в Sky city. Наистина са сравнително по-евтини и са истински и много красиви!

Къде точно?
На кой етаж?

# 9
  • Мнения: 3 782
Единственото,което знам е, че истинските перли се познават по това, че една с една не си приличат, всяка ес различна форма.
Аз съм срещала уж  перлени бижута,но ми се струват много скъпи - 4-50лв. за гривна.

# 10

Къде точно?
На кой етаж?
[/quote]


Ами от входа като тръгнеш направо, зад магазина на Swarovski...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 383
http://www.velmarperla.com/new/

Има 4 каталога тук. Подариха ми колие, от типа на показаните в Колекция "Перли за теб" - с корда и известно разстояние между перлите. Не знам колко струва обаче.  newsm78 В единия от каталозите имаше и цени, но не си спомням в кой точно.

# 12
И аз имам перлена гривна и си я пора4ах по каталог , но това бе отдавна преди 2год и ми излезе 60 лв но стои перфектно на ръката и знам 4е отвреме на време е добре да се намокря така ми казаха Rolling Eyes понеже са оби4али вода , но това един път в месеца например незнам колко е вярно, за каталога не мога да помогна хи4 не си спомням каква марка са били просто една позната ми помогна по това време да си поръ4ам. Друго какво да ти кажа а една подробност за да е поевтинко излиза ако са зака4ени на корда (въженце от въдица) понеже ако е злато или сребро зна4ително нарства и цената , ама те са си красиви сякак и кордата не се къса много е пояко от синджир например. Айде успех с избора Simple Smile

# 13
а сега се сетих горе са споменали марката велмар да и мойта гривна е от там страхотни са бижутата..

# 14
  • Мнения: 4 202
Ами от входа като тръгнеш направо, зад магазина на Swarovski...
Мерси, ще намина тези дни   bouquet


И аз рагледах нещата на Веламр, много са красиви, но не знам къде ги продават, има координати само на офиса им, но може да им звънна да ги питам.

Общи условия

Активация на акаунт