АВГУСТ месец не дочака на 07.07.07 то изплака

  • 10 206
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
 newsm51Честито и от мен на Ди83-първата мама от нашия отбор.Да ви е жив и здрав малкият мъж и много да ви радва!
Сега се хванах да доизгладя пелените за болницата и да си пробвам стерилизатора със шишетата и бибата.В сряда ще ходя да се видя с акушерката която ще ме изражда,че то с тия контракции все си мисля че бебка ще излезе по-рано!А за козметиката първо бях купила бебшко олио но ми казаха че лятните бебета е по-добре да се мажат с мляко та взех и него.

# 16
  • Мнения: 1 554
мацки ето ги и мойто големи покупки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130130&photo=194

# 17
  • Мнения: 4 546
теди, и аз съм сама днес. мъжо го изгоних, защото излизах с една приятелка и да не стои сам в къщи, че хич не обича. но взех, че се прибрах много рано и сега съм самичка
козметика съм взела на бюбхен. и сапун взех, нещо дребно, ако трябва да се изпере на ръка, че с прах на ръка не мога да пера  Embarassed
олио взех за болницата на мостра, че там искат олио

и нещо да питам - зимата с какво се завива бебето като спи? ако се ползва спално чувалче, ползва ли се и одеало или олекотена завивка? че ме питат вече аккив подаръци да купуват, които да се ползвали по-дълго време и аз се чудя какво да отговоря

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 20:14 от herelina

# 18
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Да се разпиша и аз в новата тема  Flutter

и нещо да питам - зимата с какво се завива бебето като спи? ако се ползва спално чувалче, ползва ли се и одеало или олекотена завивка? че ме питат вече аккив подаръци да купуват, които да се ползвали по-дълго време и аз се чудя какво да отговоря

Ползвах олекотена завивка или чаршафосано одеало. Имахме и спален чувал - когато ползвах него, не съм завивала с нищо допълнително.

Франи, много хубаво си наредила леглото на бебчо. И количката е супер  Peace
Аз все още не съм постелила кошарката, обаче като ви гледам всичките как хубаво сте подредили се замислям  Thinking
Гита днес май не е влизала в темичката ни  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 5 706
Франи много са хубави покупките мила! Simple Smile
Аз също не съм сложила чершафки и завивки за да не се прашат Simple Smile иначе всичко е изпрано и  изгладено и чака рвд за да бъде поставено Heart Eyes
За козметиката и аз съм на Бюбхен! Гел от глава до пети+ сапун+ мляко+ крем за подсичане и крвм отделно на Бочко смрадлика! Simple Smile
Аз до сега полежах малко но ме заболя кръсчето и станах! Имах пак 3 часа близо контракцийки през 30 мин обаче  Rolling Eyes

# 20
Di83, честито бебе! Да е живо и здраво и много много да ви радва!    bouquet  Hug

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Божкееее, влизам да се отчета и какво да видя......БЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...........

Ди83, не знам какво да ви пожелая, освен да е все така бърз и оправен в живота мачугана ви.



Тъкмо днес бяхме на гости на едни приятели, които също на 07.07.07 станаха родители. И вече съвсем нямам търпение, като я гледах малката мишка как блажено спинка..........

Ето, че който най-малко очаквахме, той ни откри сезона..... Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 82
Франи,покупките са ви страхотни и кошарата и количката,хайде със здраве да си ги ползвате!Изобщо цялата ви спалня е суперска!Ха честито!

# 23
  • Мнения: 24
Ди83 честита радост и от мен! желая Ви много здраве, любов и късмет в бъдеще.Много целувки на малкия мъж и бързо да наддава, че ще е батко на още доста "Августовски" бебока.

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Франи, стаята е просто прекрасна Peace! А пък сините завивки в креватчето...нямам думи Crazy!
А и ние имаме точно същото таралежче - купихме го на Калоян от първия панаир на село - беше на 7 мес и като го сграбчеше с мъничките пръстенца за гъбката Grinning...

# 25
  • Мнения: 829
Брей, Димияни, с тези контракции всеки ден, може и ти скоро да се наредиш с бебенце  Grinning май е добре да си стегнеш все пак чантата за болницата.

аз съм подготвила преварен зехтин за началото, иначе Бочко п/в подсичане и бебешки сапун Джонсън (но то в началото само с вода се къпе бебето). Ако потрябва друго, в крачка ще вземаме.

Теди Енева, това сигурно е от хормоните, не се притеснявай! Аз онзи ден ревах, ей така, от нищо - загоря ми кашата на детето на котлона - и аз се тръшнах как няма да се справя като мама на две малки деца! ама голям плач стана... и после ми олекна   Wink

# 26
  • Мнения: 1 554
благодаря моми4ета
таралеж4ето ми е любимо аз с него си спинкам  Blush казва се ежко ама от тая ве4ер щее в кошарата комплекта съм го сложила нее испран по нататък ще го испера можеби евентуално когато вляза в болницата теди ще го пусне да се изпере нее 4ак толкова сложно  Mr. Green охх място немога да си намеря от радост за ди83 и за мойте големи покупки а колко още неща имам да копувам то сега се запо4на ве4е Crazy

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Стоя си ту се смея ту рева-толкава се радвам на първото ни авгусувско бебе.Немога да повярвам че се почна...
Ди83 Честито!!!  bouquetда ти е жив и здрав юнака и много радост да ви носи!

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Франи, страшно ми хареса спалния комплект. На коя фирма е и какви пари? Има ли го в по-женски вариант.

# 29
  • Мнения: 1 554
Франи, страшно ми хареса спалния комплект. На коя фирма е и какви пари? Има ли го в по-женски вариант.
Гита комплекта го взехме от дибо 90лв имаго в розаво,жълто,зелено,синьо и бежаво фирмата била пловдивска шиелиги за белгия и само в дибо ги предлагали а тези същите в друг магазин ги гледах едно към едно питах какви са и те белгийтски 150лв Joy казах благодаря и излязох Joy

Общи условия

Активация на акаунт