хапче за аборт?!?

  • 55 168
  • 24
  •   1
Отговори
преди се пиеха постинор дуо но разбрах че вече не ги произвеждали,скоро не ми се е налагало да пия и дано не ми се налага,но ако случайно ми се наложи какви хапчета заместват постинор дуо и на какви цени са???

# 1
# 2
  • Мнения: 372
Ескапел е новият продукт, но и Постинора още го има... Но те НЕ са за предизвикване на аборт (!), а се стремят да не допускат оплождане на яйцеклетката - затова се пият максимално скоро след рискования полов акт  Peace  Ако обаче вече си бременна, постинора не може да помогне  Wink

# 3
  • Мнения: 1 335
Хапче за аборт няма

# 4
  • Мнения: 4 700
arcana , хапчета или по точно медикаменти zа предиzвикване на абост има. Поне тук, в Германия. Тоzи метод zа прекъсване на бременност се прилага само до 7 г.с. Има и много голям риск да се наложи кюртаж след приема им. Освен това водят до хормонален дисбаланс. Затова не ги препоръчват много. Поне така е в Германия. А zнам, че някой "лекари" дават едни други хапчета (нарочно нма да напиШа името) в много големи доzи, zа да предиzвикат аборт. Моя приятелка направи тоzи експеримент 3 пъти (много голяма глупост) преди години и сега не може да zабременее.  Така че на авторката моге да кажа само да не си прави такива експерименти, много Ще съжалява.  Peace

# 5
  • Мнения: 393
Хапчета за аборт няма, а Постинора е толкова вреден един от страничните ефекти му е извънматочна бременност моя позната го изпита, а при този вид бременност аборта е по сложен така че колкото по рядко се ползват подобни медикаменти толкова по добре

# 6
  • Мнения: 1 335
arcana , хапчета или по точно медикаменти zа предиzвикване на абост има. Поне тук, в Германия. Тоzи метод zа прекъсване на бременност се прилага само до 7 г.с.
В България медикаменти (хапчета или друго) доколкото знам има, но и пак доколкото знам е противозаконно. В болниците мисля, че само кюретират

# 7
  • Мнения: 4 700
arcana , хапчета или по точно медикаменти zа предиzвикване на абост има. Поне тук, в Германия. Тоzи метод zа прекъсване на бременност се прилага само до 7 г.с.
В България медикаменти (хапчета или друго) доколкото знам има, но и пак доколкото знам е противозаконно. В болниците мисля, че само кюретират

Така е. А и смятам, че това е най доброто. Предпочитам кюртаж, отколкото хапчета, кръвоиzлив и пак кюртаж. За съжаление обаче има лекари в БГ, които прилагат абсолютно противоzаконно подобни методи zа прекъсване на бременност.   bouquet

# 8
има ли хапчета за премахване на бременост има ли ги дават ли се от лекарите с рецепта или нещо подобно и дали са доста скъпички

# 9
  • Мнения: 1 820
Хапче за аборт найстина няма!Или поне няма такова след което да не е нужен кюртаж! Naughty
има ли хапчета за премахване на бременост има ли ги дават ли се от лекарите с рецепта или нещо подобно и дали са доста скъпички

TAYNA
elicaaaaa струва ми се че сега ти е наложително щом питаш и за цени,ако не е ,какво значение имат в същност щом недай боже ти стане нужно такова хапче същите такива ще се изменят 10000000пъти докато ти се наложи например.Защо е нужно да влизаш като гост и на всичкото отгоре да лъжеш?И да ни качваш на черешата? Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 4 570
има ли хапчета за премахване на бременост има ли ги дават ли се от лекарите с рецепта или нещо подобно и дали са доста скъпички

Има два варианта - или има, или няма хапчета; или се дават, или не - от лекари; или с рецепта, или - без.   Joy
Защо? Какво очакваш? Имена, цени и лекари, които ги продават?  Shocked

# 11
да налага ми се и то спешно но ме е страх да го направя по традиционния начин а с хапчета не се страхувам чак толкова
моля някой ако знае нека ми каже наистина е спешно а с нищо никого не съм излъгала това е доста сериозно нещо

# 12
  • Мнения: 4 700
Дори и да го направиШ с хапчетата няма гаранция, че няма да се наложи кюретаж. Освен това с хапчета се прави до най късно 7 г.с. Да не говорим колко се обърква хормоналната ти система. Аборт при добър лекар, който си раzбира от работата не би трябвало да те притеснява.

# 13
  • Мнения: 4 753
Дори и да го направиШ с хапчетата няма гаранция, че няма да се наложи кюретаж. Освен това с хапчета се прави до най късно 7 г.с. Да не говорим колко се обърква хормоналната ти система. Аборт при добър лекар, който си раzбира от работата не би трябвало да те притеснява.

 Peace

Според мен те притеснява факта, че си непълнолетна, а вашите не трябва да разберат... Може и да греша, но е глупаво пълнолетна жена (може и да си мъж) да разсъждава толкова наивно, без да мисли за последствията, които съфорумките вече са описали...  Peace

# 14
  • Мнения: 4 700
Искам само да допълня, че имам приятелка, която прави 3 аборта с хапчета, zаЩЧото беШе непълнолетна и я беШе страх от нормален аборт. В момента е с диагноzа вторичен стерилитет и не може да zабременее. Ходи в клиники по стерилитет и прави какви ли не процедури вече.
Така че си помисли и zа предпаzване от бременност.

Желая ти успех и дано иzбереШ по добрия начин.

Общи условия

Активация на акаунт