Апел за помощ

  • 1 146
  • 13
  •   1
Отговори
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Обръщам се за към всички с молба за помощ.Търся пациентка на д-р Владимиров,която да е на около 25 години и и предстои INVITRO\ICSI м.септември за донорска яйцеклетка.Могат да ми помогнат двойки с мъжки фактор или добре поддаваща се на стимулация пациентка.Плащам целият опит на двойката.
Ако някой е съгласен моля да ми пише на лични за да уточним посещенията при д-р Владимиров с оглед клаузата за анонимност.
Пускам темата сега за да има време да си помислите.

# 1
  • Мнения: 4 324
mamichon похвална постъпка Simple Smile
Пожелавам ти, някое момиче да откликне на молбата ти.

Успех и късмет!

# 2
  • Мнения: 939
Темата е сериозна, но на мен ми направи впечатление нещо:
Цитат
около 25 години
На това му викам дискриминация  Wink

# 3
  • Мнения: 646
Дам..до 25 год. това са условия , на които трябва да отговарят жените според наличните донорски програми. Не е дискриминация..и аз съм доста извън класацията

# 4
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Mi6inkata това е условие на донорските програми ,което не е строго фиксирано.Предполага се ,че жената тогава е в най- доброто репродуктивно здраве.Но в крайна сметка ,мисля че зависи от общото здравословно състояние на жената.Отделно от това,с увеличаването на възрастта е по-голяма вероятността за хромозомно изменение на яйцеклетките,което се явява нелоялно към рецепиента от правна гледна точка,тъй като ,донорството има много силен правен аспект.
Katalina_rus  мисля, че 4 год не са толкова голяма разлика и ако твоят лекар прецени че можеш аз съм насреща.Благодаря ви момичета.

# 5
  • Мнения: 939
Аз съм на 30. От миналата година имам уговорка с една моя позната, ако стигна до ин-витро да й даря. И никой лекар не ме е питал на колко години съм. Затова ме учуди тази диксриминация. А объркване в хромозомите може да стане и на 25 години  от прекалено здрава майка (зная го от собствен опит).

# 6
  • Мнения: 2 422
mamichon УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ Praynig а Владимиров не предлагат ли яйцеклетка Embarassed Embarassed Embarassed

# 7
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Ако не си намеря сама трябва да чакам повече от 1 година,а нямам време,затова реших да взема нещата в свои ръце.

# 8
  • Мнения: 2 422
Цялаааааааааааа година ооооо............  много ми се вижда  Embarassed  Confusedаз има вероятност Embarassed Embarassed Embarassed да правя през септември икси но не при Владимиров ако има някаква възможност ще помогна Hug /ще говоря с доктора си/ Wink  bouquet smile3521

# 9
  • plovdiv
  • Мнения: 519
maiapetrova много ще се радвам.Говори с доктора си когато отидеш и ако няма проблеми.....Ти при кой лекар си?

# 10
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Пиша ,защото напоследък установявам че има много жени ,които също търсят яйцеклетки.Явно проблема е доста по голям отколкото си мислех, а аз..... ще продължавам да се надявам.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мамишон,успех,миличка!

# 12
  • Мнения: 1 209
mamichon успех и от мен  Praynig

Не може ли момичето да е пациентка на някоя друга клиника в София? Оффф не са ми много ясни тези донорски програми, ама да си попитам...  Thinking

# 13
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Дано скоро да намериш  Praynig!

А не може ли да не е до 25 г.? Ако увеличиш границата, дали няма да имаш повече предложения?

Дано всичко се нареди за теб  Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт