следродилни петна

  • 1 456
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Моля ви, споделете личния си опит! След като родих, над горната ми устна се появи голямо кафяво петно, което лятото потъмнява, въпреки слънце защитните кремове, които използвам!! Изпробвала съм всякакви мазила, избелващи и какви  ли не... Без резултат! В козметичните салони в които съм ходила, не ми помогнаха особено. Излишно е да споделям, че самочувствието ми сериозно пострада! Помогнете, ако имате опит с подобни проблеми!

# 1
  • Мнения: 27 524
И аз съм така, имам едно голямо точно на средата на челото. Мазах с Мела Д на Ла Рош, сега мажа с някакъв френски серум и после с избелващ на Виши, но засега резултат няма, а вече две години се боря с него  Confused

# 2
  • Мнения: 197
Блонди, твоето е на челото, а я си представи какъв е ефекта от моето #Crazy., все едно съм с мустаци!!! Шегувам се с приятелки, че като се разхождам на слънце, трябва да цедя лиги та да изгоря на катинарче! Joy Обаче само аз си знам какво ми е!  Confused Хлапето на снимката е много сладко Wink

# 3
  • Мнения: 4 076
А на мене ми казаха :"Я,къде си се навирала,та си се изцапала със сажди под носа" Sad Разбирам те и ти съчувствам!
През лятото не е добре да ползваш избелващи препарати или процедури,изчакай до есента.До тогава мажи с лимон,оцет,кисело мляко(не заедно),краставица колкото пъти се сетиш.Чувала съм(но не съм пробвала)за мазане с 3%кислородна вода.През есента започвай избелващите кремове и лосиони.Моето лично мнение е,че от скъпите и от евтините(БГ)препарати ефектът е един и същ-има го,но е минимален,иска се много търпение и постоянство.С времето петната намаляват от само себе си,дори и нищо да не предприемеш,но по-добре действай.Моят"мустак" избеля и май само аз си го виждам,но истината е,че започнеш ли веднъж да се пигментираш,кожата никога не се връща в състоянието си преди раждането.Не знам защо,но е така-дори и при жени,които са били на химичен и билков пилинг,микродермабразио,фотолечение-винаги успехът е временен.Което не значи,че трябва да се отказваш,защото каква е ползата от стегната кожа без бръчки,грим,прическа,като си с хайдушки мустак?!Та моят мустак поизчезна,за да се появят хоризонтални кафеви линии под очите и леки петънца над веждите,но това вече е малък проблем,сравнен с ненавистния мустак,заради който не смеех да изляза от къщи.И още един съвет-имаш ли склонна към пигментации кожа,се въздържай от изстискване на комедони или пъпчици,особено през лятото.Такова петно можеш да си разлееш,че да се намразиш.Успех!

# 4
  • Мнения: 558
И аз имам огромно петно на челото заради anti-baby-хапчетата.. по принцип трябваше да се махне,като спра хапчетата,ама не...SadМиналата есен като бях в БГ,козметичката ми препоръча Clairial на SVR Laboratoires,продавал се в аптеките и струвал към 35 лв...аз забравих тогава да си го купя и тъй-като тук го няма се мажа с Mela D на La Roche,обаче няма полза...тая година обаче ще си го купя,да го пробвам...едно от момичетата в салона твърдеше,че нейното петно с тоя крем изчезнало...

# 5
  • Мнения: 27 524
трябва да цедя лиги та да изгоря на катинарче!

 Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 4 665
Ще си ходите с петната, не е болка за умиране. Малко коректор и няма да е кой знае какъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт