КОПРИНКАААА.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 3 794
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 792
ето ги снимките на Галя.за жалост има някой които са прекалено големи и немога да ги кача а са доста готини,но гледайте сегатези.колкото толкова
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153967

# 31
  • Мнения: 2 309
Ко викаш!?Балет Резил сме билЕ Crossing Armsхм Crossing Arms
Еййййй,ама никой се не сети да ме похвали,колко чайчета и водички изпих Joy

# 32
  • Мнения: 1 209
Ко викаш!?Балет Резил сме билЕ Crossing Armsхм Crossing Arms
Еййййй,ама никой се не сети да ме похвали,колко чайчета и водички изпих Joy
Не се брои, не се брои... В Русия си, в Русия си...  smile3534 newsm62

# 33
  • Мнения: 2 309
Ко викаш!?Балет Резил сме билЕ Crossing Armsхм Crossing Arms
Еййййй,ама никой се не сети да ме похвали,колко чайчета и водички изпих Joy
Не се брои, не се брои... В Русия си, в Русия си...  smile3534 newsm62
Whistling Ох,само веднъж да изтрезнея,как шъ съ напияяяя... beer Drunk Wine Glass

# 34
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ко викаш!?Балет Резил сме билЕ Crossing Armsхм Crossing Arms
Еййййй,ама никой се не сети да ме похвали,колко чайчета и водички изпих Joy
Не се брои, не се брои... В Русия си, в Русия си...  smile3534 newsm62
Whistling Ох,само веднъж да изтрезнея,как шъ съ напияяяя... beer Drunk Wine Glass

Малее, дано съм там да го видя  newsm19 newsm19 newsm19 Hands Clap

# 35
  • Мнения: 2 309
Следващата среща ще бъде в Русия!Ще бъде само на БМВ Бутилки Минерални Води,никакви цигари,никакви танци по столове,само слушане на Моцарт и ШОпен,в тих тон и то изФиринИ на пианУ,щото ще сме на Пиано-бар.Сигарения дим,вреди на младата ни кожа,повече натурален мехлем - след вечеринката Mr. GreenТова е единственото мърсуване,което позволява сбирката Crossing Arms
Който е против...ДА идва bowuu

# 36
  • Мнения: 1 792
оо приготвих ветрилото и балната рокля за русия.мен ме пишете против начи идем 2бр Mr. Green.кога къде???? Crazy

# 37
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Следващата среща ще бъде в Русия!Ще бъде само на БМВ Бутилки Минерални Води,никакви цигари,никакви танци по столове,само слушане на Моцарт и ШОпен,в тих тон и то изФиринИ на пианУ,щото ще сме на Пиано-бар.Сигарения дим,вреди на младата ни кожа,повече натурален мехлем - след вечеринката Mr. GreenТова е единственото мърсуване,което позволява сбирката Crossing Arms
Който е против...ДА идва bowuu


Против съм, против съъъм ... yesyes yesyes yesyes

# 38
  • Мнения: 851
Ах, че сте сладурани всичките  Hug Иска ми се до една да ви нагушкам  Hug Hug Hug Много ви се радвам  Heart Eyes И да знаете, че следващия път отърване от мен НЯМА  Joy Joy Joy

# 39
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Следващата среща ще бъде в Русия!Ще бъде само на БМВ Бутилки Минерални Води,никакви цигари,никакви танци по столове,само слушане на Моцарт и ШОпен,в тих тон и то изФиринИ на пианУ,щото ще сме на Пиано-бар.Сигарения дим,вреди на младата ни кожа,повече натурален мехлем - след вечеринката Mr. GreenТова е единственото мърсуване,което позволява сбирката Crossing Arms
Който е против...ДА идва bowuu

Вижте кво, аз имам друго предложение! Дайте да решим на пиано бар ли ще ходим или пияни на бар!!! В Русия съм, в Русия съм... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 792
май по-добре пияни на бар Mr. Greenняма кво да се заблуждаваме тва е за нас  Crazy Hug

# 41
  • Мнения: 1 209
Хайдееееее на Бургаска срещааааа... Кой разбира тук се спира... 

# 42
  • Мнения: 2 422
Браво бе мацки Вие сте отрепали рибата Hug smile3501 smile3501 smile3501  bigdance2 як купон сте си направили

# 43
  • Мнения: 1 446
Щъ ожуля аз Mr. Green В момента качвам снимките Laughing За среща в Бургас съм зааааааааааааа, а Голдин вече я чака с нетърпение Sunglasses Само на 10-ти август сме на рожден ден на малката, всички останали дни сме свободни Hug

Такааааа, ето линк към снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146913&photo=7 Хайде, гледайте кви сме хубавиииииии Flutter

Супе купонче е било!

Голди, блузата ти е много красива и секси - останаха ми очите в нея.

Общи условия

Активация на акаунт