ЗА и ПРОТИВ дългият маникюр

  • 7 451
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Какво препочитате вие,какви ръце ви харесват,какви грижи полагате за ръцете си?
Аз предпочитам дългите пръсти на ръцете с голяма нокетна плочка,с дължина на нокета не повече от 2 мм,така че да покрива пръста без да стърчи извън него(от типа на снимките).Покрити с безцветен лак или с прозрачен лак с млечен ефект,тип френски маникюр.Но задължително къс!Любим крем за ръце:Калодерма и Неутроджена.Не пиля,изолзвам единствено ножичка за маникюр.Вие как се справяте?Какво предпочитате?




# 1
  • Мнения: 2 047
  В последните години ми харесват нокти като на първата снимка или малко по-дълги. Прекалено дългите ми изглеждат демоде.
Цветовете - хубаво ми изглеждат в светъл лак, но да не е седефен. Също в тъмно червено, но без розов оттенък.

# 2
  • Мнения: 1 234
ЗА съм за дългия маникюр.
Харесвам дълги пръсти и голяма нокътна плочка,с дълги,оформени правоъгълно,а не заоблени нокти.
Обичам лакове с пастелни цветове,перлените (седефени) не ми харесват.
Харесвам всякакъв вид маникюр-и едноцветен,и с декорации,но най-ми допада френския.
Пиля си ноктите със стъклена пила,с кожичките нямам проблем.
Винаги преди да се лалирам си слагам заздравител.В момента използвам маслото за нокти на Икаров-мажа се всеки ден,тъй като ноктите ми се цепят.
Въобще ноктите са едно от нещата за който полагам най-много грижи.

# 3
  • Мнения: 720
Какво препочитате вие,какви ръце ви харесват,какви грижи полагате за ръцете си?
Аз предпочитам дългите пръсти на ръцете с голяма нокетна плочка,с дължина на нокета не повече от 2 мм,така че да покрива пръста без да стърчи извън него(от типа на снимките).Покрити с безцветен лак или с прозрачен лак с млечен ефект,тип френски маникюр.Но задължително къс!Любим крем за ръце:Калодерма и Неутроджена.Не пиля,изолзвам единствено ножичка за маникюр.Вие как се справяте?Какво предпочитате?











еми явно и този път мисля като тебе Wink.Аз съм дълги пръсти/художни4ески Wink/и никога не съм имала дълги нокти...лично за мен така е по стилно с по късички.....но има и друго,не всеки може да си го позволи май.А и  някой жени харесват да са по хищни Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 164
Аз не обичам много дълги нокти. На твоето мнение съм. И моите ги пиля до такава дължина, едно че не ми харесват много дълги, второ хич не ми е удобно. Не знам защо, но по-къс нокът винаги ми е изглеждало по-чистоплътно. Но зависи и от пръстите - на къси, кебапчести, по-добре е по-дългия нокът.

# 5
  • Мнения: 2 427
Ники,нали?И на мен ми е много хищно това с орловия нокет.И аз съм с що годе издължени пръсти и големи плочки и адски се кефя на къси нокти.Харесва ми за по такива случаи кърваво червен лак или тъмно пурпурен.На къс нокет е просто хит.
Не смятам че жени с по-къси нокти и пръсти,пускайки маникюр прикриват недостатъците и компенсират.Напротив,дълъг нокет на подобна ръка само утежнява положението.Направо набива на пръв поглед недостатъците на ръката.Дългият маникюр и за мен е отдавна отшумял.
Ръцете са едно от първите неща които забелязвам в един човек.Мога да кажа че издават много от човешкият характер Peace Peace Peace.Любимките ми,на чиито ръце се възхищавам са Ума Търман,Бриджет Фонда,естествено на моята абсолютна любимка Кармен Каас и тези на Дария Вербови.
В рекламата на Диорския Ж'адор например ми направи много добро впечатление и ръката на Чарлиз Терон,която с маникюр е пълна трагедия.В момента в който хваща деколтето на роклята и дърпа,ръката и' е много красива.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 383
Маникюрът на ръцете ми е дълъг около 3 - 4 мм. По-дълги нокти ми пречат. Френски маникюр не си правя. Използвам най-различни цветове лак. Зависи от сезона, от дрехите, с които ще съм, дали съм в отпуск или трябва да ходя на работа и т.н.  Crazy

# 7
  • Мнения: 4 358
Харесвам се с къс маникюр.
Виждала съм добре оформен дълъг, който в никакъв случай не стои като орлови нокти... но просто не е за мен.

От 3-4 седмици сама си оформям ноктите, преди това ходех при маникюристка.
Лак - предпочитам светли цветове или безцветен. Много рядко слагам нещо по-ярко. Френски маникюр не мога да си правя сама... за сега  Wink

# 8
  • Мнения: 401
на мен ми харесват всякаква дължина нокти-стига да са равни и добре оформени-каквито и да са-само да са поддържани

# 9
  • Варна
  • Мнения: 563
аз съм ЗА дългите нокти,но не 4ак толкова като орлови... мисля че всеки има различно разбиране за дълги нокти-за някои хора и 2-3мм са дълги. аз винаги съм била с дълги нокти,обожавам всякакви видове декорации и също обожавам винени лакове,незнам и аз колко вече имам вкъщи newsm78 ина4е си ги пиля с картонена пила и ползвам заздравител на Perfect, от който съм мн доволна  Peace

# 10
  • Мнения: 1 384
на мен ми харесват всякаква дължина нокти-стига да са равни и добре оформени-каквито и да са-само да са поддържани
Подкрепям  Peace

Мойте бяха дълги, но вчера се счупи един и съответно всички заминаха под ножа  Joy

Не харесвам адски дългите нокти( такива, на които нокътят е по-дълъг вече от самата плочка.. не знам как да се изразя, но се надявам, че сте ме разбрали  Embarassed Embarassed Embarassed), или пък такива, които почват да се кривят  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 526
За себе си предпочитам и харесвам късо оформените нокти,лакирам се в перлени тонове или просто слагам само безцветен лак.Заздравители не ползвам-нямам нужда по принцип.Пиленето го избягвам.
Дългия маникюр винаги ми е пречил в ежедневието а и пръстити ми са тънки и издължени и някакси не се и възприемам с много пораснали нокти.

# 12
  • Мнения: 6 155
Харесвам дълга нокътна плочка с дълъг или среден маникюр. Използвам стъклена пила, заздравител на Перфект.
Цветове - НЕ обичам пастелни и бледи тонове. Предпочитам перлени, тъмни или ярки цветове.
Ето такава дължина Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 563

и аз харесвам такава дължина  Peace

# 14
  • Мнения: 22 341
Харесвам поддържани ръце и нокти. Това означава да са чисти, без олющен лак и т.н.
Е, определено не харесвам маникюр тип орлови нокти.
По принцип оставям ноктите си по-дълги, като напоследък се лакирам с Лореал, Пастело. Почти не се забелязва, но дава страхотен блясък на ноктите.

Общи условия

Активация на акаунт