Издирваме една мечка, помагайте :)

  • 1 503
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте мами и татковци,
моята дъщеря е на 1г и 3м и има една играчка меченце и с него не се разделя. Тъй като вече е на скъсване, а тя на други не обръща внимание, реших да и взема друго. НО, тук идва проблема, обърнах всички известни ми магазини за детски играчки в Пловдив и не мога да го намиря.
Молбата ми е, който го е виждал и знае къде да го купя да казва, че времето ми изтича - на 17 август летим, а без мечката ще е лошо.
Благодаря на всички откликнали
Ето и снимка на меченцето

# 1
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здравейте мами и татковци,
моята дъщеря е на 1г и 3м и има една играчка меченце и с него не се разделя. Тъй като вече е на скъсване, а тя на други не обръща внимание, реших да и взема друго. НО, тук идва проблема, обърнах всички известни ми магазини за детски играчки в Пловдив и не мога да го намиря.
Молбата ми е, който го е виждал и знае къде да го купя да казва, че времето ми изтича - на 17 август летим, а без мечката ще е лошо.
Благодаря на всички откликнали
Ето и снимка на меченцето
Утре ще ти пусна бележка ако този мечок е още в магазина ми.

# 2
  • Мнения: 57
Дано да ти стои в магазина - стискам палци и чакам да пишеш Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Забавих се малко с отговора но за съжаление мецата е продадена. Разгледах сайта и на вносителя но и там я няма вече newsm78 newsm78 newsm78. Някъде по детските магазини няма ли? Търсиш играчки на фирма Чипо/Латоя

# 4
  • Мнения: 57
mama_mima много ти благодаря за съдействието.   bouquet

# 5
  • Мнения: 339
има такова мече в един магазин на нашата улица ( във Виена съм) аз го гледах тези дни и се чудех от къде ми е познато , но май дрешката е друг цвят ако искаш ще видя утре  колко струва и дали е съвсем същата и ще ти пиша. Аз се прибирам на 5 август и може да измислим нещо как да ти я донеса.
Като се сетя аз каква бях като малка на тема играчки  ooooh! баща ми е обръщал колата след един час път  за да си взема любимата "Криси" топка беше съвсем обикновенна ама аз спях с нея докато си взех първото куче и й я подарих Joy та много добре си представям какво и е на дъщеричката ти

# 6
  • Мнения: 57
Супер - става. Тъкмо се бях отчаяла, че няма да я намеря.
С нетърпение очаквам да ми пишеш за цена за да се потготвя за плащане.
Пиши и как да се намерим за да се разплатим.
Аз съм от Пловдив и имам e-mail - divazero@abv.bg

П.С.Можеш ли да ми я снимаш - не е задължително, само ако не ти представлява трудност


# 7
  • Мнения: 339
и аз се позабавих, но мечката не е същата Sick снимах я все пак да си предцениш ти , не мога да копирам адреса и ще ти я пратя като картичка в пощата
ама вашата е къде къде по хубава Confused май само дадох напразни надежди, но ако знаеш марката мога да потърся  тук по магазините и без друго тази седмица се очертава обикаляне
 а пиша и тук не само на имайла за да бутна темата, току виж някоя мама да знае къде може да я има Peace

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 13:23 от Roroana

# 8
  • Мнения: 57
Благодаря ти много Roroana, но наистина има само лека прилика.
За фирмата, да ти кажа разбрах, че ги произвеждала някаква фирма Чипо/Латоя или нещо такова, една мама ме светна по-нагоре, но в нейния магазин е свършила. Ако намериш нещо приличащо на нашата мечка ... ще изхвърча в космоса от радост.

Благодаря ти много на теб и всички съпричастни майки  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 457
по нет магазините провери ли?

# 10
  • Мнения: 57
Проверих, но я няма. Има подобни Cry Cry

# 11
  • Мнения: 3 457
Проверих в 2 магазина,но няма  Sad Но има още доста за проверяване  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 57
много, ама много ме трогвате
аз съм проверила повечето магазини в Пловдив, Велинград, Батак и Бургас-частично
незная какво ще правя без вас Hug  bouquet  bouquet Grinning

# 13
  • Мнения: 57
Намерих повече инфо за мечката, само че няма наличност, а и нашата е синя
ето адреса: http://tweety-bg.com/product_info.php?cPath=14_21&products_i … 88fbbb8c6bf41ef66

Дано не ми се скарат от форума, че пиша адреси

# 14
  • Мнения: 57
Драмата и търсенето приключиха най-накрая.
Днес съвсем случайно попаднах на нашата мечка в един много забит магазин. Човека каза, че никой не я е харесал за година и половина.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАЙКИ, КОИТО БЯХА СЪПРИЧАСТНИ И ТЪРСЕЩИ
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт