За или против ефирни завеси и пердета по прозорците в дома ви?

  • 8 093
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 160
Щом е да убедиш мъжа си - веднага гласувам "за"!  Laughing
Но и иначе - много по-уютно е и с пердета, иначе все едно си в офис.

 Peace

# 16
  • Мнения: 100
Завеси или пердета трябва да има!По уютно и красиво е с тях,дори поставени само като акцент. bowuu
Благодаря ,Бодливка!Това е истината.
Дано мъжлето като види мненията ви, малко да поомекне и да склони да приеме идеята ми.

# 17
  • Мнения: 1 187
Дано,наистина!И ние започваме ремонт. Wink Моя мъж ми каза,че за неща които не разбира няма да спорим.. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 546
ЗА пердета съм!В спалнята и кухнята сме с щори и пердета и по-скоро бих махнала щорите отколкото пердетата.

# 19
  • Мнения: 100
Дано,наистина!И ние започваме ремонт. Wink Моя мъж ми каза,че за неща които не разбира няма да спорим.. Mr. Green
[/quotе]
Това означава ли,че спокойно ще си сложиш най-най-сладките пердета по свой вкус???Направо ти завиждам за разбирането на мъжа ти,ако е така!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Завеси имаме на прозорците с пердета. Там където са щорите не бих сложила завеси. Някак си не мога да си го представя. Може ли да снимате и да покажете ?

У дома имахме същия спор, само че въпросът бе: щори и ефирни пердета или плътни завеси и ефирни пердета. За кухня не мога да приема мисълта за плътни завеси, затова обещах на съпружието, че когато си направим спалнята ще му сложа наааай-дебелите завеси! Ето резултата за кухнята-щори и пердета:

# 21
# 22
  • Мнения: 2 534
Вече няколко дни имах размисли върху точно този въпрос  newsm78
sea woman , благодаря ти за снимката , все си мислех , че подобно комбинация ще е отвратителна , ама не било  Hug
Определено няма да имам тежки завеси , защото в апартамента наследявам щорите , така че ще поставя само пердета

# 23
  • Мнения: 4 358
Твърдо ЗА  Peace

С ефирни пердета е по-завършено и уютно. Поддръжката е елементарна - една пералня и ги закачам още мокри.

# 24
  • Мнения: 1 313
Ние имаме и щори и тънки пердета. Много време избирах пердета - определено след като ги сложихме е по-красиво и ми е по приятно в къщи. Вярно е, че събират прах, но нали пералнята ги пере. Wink

# 25
  • Мнения: 1 341
Може да ми се смеете, но за мен пердетата са един от най-важния акцент в едно жилище. Обожавам хубави ефирни пердета
а то какво не събира прах? Това, което не е сложено. Щорите също  събират, но те са хамалогия за чистене. Да не говоря, че има и такива,които е невъзможно да изчистиш
А варианта, който е дала sea woman   на мен лично не ми допада,защото става много сумрачно впомещението. Знам гоотличен опит. У майками бяха така години наред и като ги махнахме всички до един многосе кефихме  насветлината
 
 

# 26
  • Мнения: 1 558
За пердетата! Peace Peace Peace

# 27
  • Мнения: 3 360
"ЗА" съм-пердетата  внасят топлина и уют в дома-не бих се лишила от тях Wink

# 28
  • Мнения: 2 700
Помещение без перде стои офисно или болнично.
Твърдо за пердета!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
Дори съм си сложила - по-уютно ми е с пердета.

Общи условия

Активация на акаунт