ТРЕТИ КОНКУРС ЭА ГРИМ-ГЛАСУВАЙТЕ!

  • 6 459
  • 193
  •   1
Отговори

Анкета

Имате право да гласувате эа три участнички!!!Ето линк към снимките от конкурса-  http://bgmama.multiply.com/photos/album/8

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 19 юли 2007, 02:12
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 180
  • Мнения: 264
Идета ми толкова ли е лоша, или трябва да имам поне 10 мнения, за да я прочете някой? Все си мисля, че би било интересно...

# 181
  • Мнения: 1 941
Не е лоша, но момента не е подходящ за отговори, суетнята около конкурса е голяма  Hug Joy

# 182
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Идета ми толкова ли е лоша, или трябва да имам поне 10 мнения, за да я прочете някой? Все си мисля, че би било интересно...

Ми аз като съм с китайски сенки чак ме е срам да спомена Blush Оначе ако на някой му е интересно даден участник каква марка грим е използвал спокойно може да пита Peace

# 183
  • Мнения: 1 668
Абе гласуването вече е много вяло, а в момента четири кандидатки имат приблизително еднакви гласове. Джесмин и Кармен по 58 и Карчева и Валката по 56. Давайте да правим нова анкета между четирите!!! Айде без скандали ....

Е то май все същото ? Дали ще е нова или тая ще продължи ?

ако продалжи тая гласовете се раэмиват все още между всички участнички в конкурса!!!

# 184
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Идета ми толкова ли е лоша, или трябва да имам поне 10 мнения, за да я прочете някой? Все си мисля, че би било интересно...

  Hug Ама моля ти се, няма интрига в предложението ти. Виж, ако се беше се включила по темата кой кога да спре анкетата, друго щеше да е ... Simple Smile Е това вече е идея!!!  Нищо не разбираш от изкуство.  Mr. Green

# 185
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ами след като ще пускате нова анкета, какво има за чудене дали тая да се спира или не ?
С опция за 1 избор ли ? Пускай и това е.

# 186
  • Мнения: 1 941
БАЛОТАЖ
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207623.0
дръндрън , извинявай, но коментарите ти са твърде заядливи. Ако не ти харесва, просто не гласувай!

# 187
  • Мнения: 264
Само да кажа Simple Smile Сенките нямат значение от къде са - Корея, Китай-Митай или зад тях. На пример I love just you са сенки за 1,8лв., но са страхотни. Целта е да разменим опит и идеи  Peace
Успех на участващите в конкурса  Hug

# 188
  • Мнения: 1 941
Sourire , тези детайли обикновено коментираме в самите теми за грим. Но,ако нечии грим ти харесва, просто попитай мацката с какво се е гримирала .....  Peace
 

# 189
  • Мнения: 19 271
И аз гласувах  Peace
Имам едно малко предложение. Според мен ще е много полесно, ако когато някой слага снимка с грим ( независимо дали за конкурс или просто така ) да показва и с какво го е постигнал. Тоест да снимка или поне напише с какви продукти на коя марка  Peace
newsm10

# 190
Малииии на балотаж.Супер!

# 191
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
БАЛОТАЖ
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207623.0
дръндрън , извинявай, но коментарите ти са твърде заядливи. Ако не ти харесва, просто не гласувай!

С никой не се заяждам. Изказвам мнение Simple Smile На теб пък като не ти харесва, не ги чети  Grinning

# 192
  • София
  • Мнения: 5 289
Идета ми толкова ли е лоша, или трябва да имам поне 10 мнения, за да я прочете някой? Все си мисля, че би било интересно...
Напротив никак не е лоша и аз съм го обмисляла този вариант,мисля че ще ни е от полза. Grinning

# 193
  • Мнения: 10 758
Грешка Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт