Детска стая-мнение

  • 3 081
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
За Лабиринт - не всичко, продавано там е толкова качествено. Аз имам горчив опит със столове на достатъчно прилична цена, които се скапаха за нула време.

За избора на мебели за детска стая - трябва да обърнеш внимание на окантването. При по-евтините мебели първо се прецаква (олющва) канта и стават като "назъбени".
Друг момент при избора на обзавеждане за детска стая е положението на бюрото спрямо прозореца. Аз лично не бих сложила бюро, вградено в секция, т.к. при всички положения детето ще задгърбва светлината от прозореца Cry
Peace Абсолютно вярно, особено за бюрото.

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212


тази е от ЕНИКОМ-М аз съм доволна от техните мебели, както и от тези на Айко Peace
като гледам при тази бюрото не е вградено и можеш да си го поставиш там където ти прецениш

# 17
  • Мнения: 3 211
вторият цветови вариант по-ми харесва, но на друг цвят стени, така е ужасно
ако е на жълти или прасковени стени
а иначе мебелите са абсолютно еднакви, само цветово се различават

# 18
На мен ми се виждат недодялани!
Виж това и открий разликите!
http://www.carlodanielli.com/products.php?category=3
Успех в избора!

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря на всички за мненията!  bouquetУтре ще обикалям по магазините да разглеждам.
RS ,благодаря ти за инфото,доста интересни неща видях на сайта им.Утре ще отида и до ЕНИКОМ М . Hug
titkom,благодаря и на теб,но за съжаление са ми малко скъпички,в момента не разполагам с по-голяма сума. Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 3 816


тази е от ЕНИКОМ-М аз съм доволна от техните мебели, както и от тези на Айко Peace
като гледам при тази бюрото не е вградено и можеш да си го поставиш там където ти прецениш

RS ,определено ми харесаха мебелите на Еником-м повече, отколкото в Лабиринт.В събота ще отидем с мъжа ми да поръчаме.Само искам да те питам,дали са коректни и спазват ли срока за изработка от 30 календарни дни. Rolling Eyes
Благодаря.  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Поръчахме си тази детска от Еником М ,избрахме си цветове,матрак и с доставката ни излезе 618 лева(отказахме нощното шкафче).
За същата детска, в Лабиринт ми обявиха цена от 2000 лева без матрак и доставка. Shocked
Ето давам линковете за сравнение : http://www.labirint.bg//index.php?option=com_content&task=vi … 416&Itemid=73
http://www.enikom-m.com/
Така че мамчета, информирайте се, четете, питайте,защото разликите в цените, понякога са невероятни и шокиращи. #Crazy

# 23
  • Мнения: 545
Само два въпроса за леглото - с повдигащ механизъм ли е? Има ли чекмедже/та/?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Това,което е показано на снимката е без механизъм и без чекмеджета,но казаха,че имало място под матрака.По желание могат да го направят с повдигащ механизъм,като разликата в цената е минимална.

# 25
  • Мнения: 156
Само два въпроса за леглото - с повдигащ механизъм ли е?
Разкажете нещо повече за повдигащия механизъм, защо е преимущество?

# 26
  • София
  • Мнения: 3 816
Само два въпроса за леглото - с повдигащ механизъм ли е?
Разкажете нещо повече за повдигащия механизъм, защо е преимущество?


Защото е по-лесно да повдигнеш матрака и да сложиш нещо отдолу.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Само два въпроса за леглото - с повдигащ механизъм ли е?
Разкажете нещо повече за повдигащия механизъм, защо е преимущество?

Повдигащия механизъм е страшно удобно нещо.Това са всъщност два газови амортисьора и можеш да повдигнеш леглото буквално с една ръка.Мястото отдолу е 100% използваемо.Там съм си подредила всички неизползваеми одеала,спални комплекти,хавлии и доста обемни неща,които биха ми заели всички шкафове иначе.За мен това е едно от най-удачните ни решения вкъщи.На спалнята сложихме чекмеджета-голяма грешка и загуба на много пространство под леглото.

Общи условия

Активация на акаунт