изумително

  • 3 443
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Да не би случайно да е умишлена грешката? Ако е така сорри, но лично на мен не ми прилича на такава  newsm78
М даа, Мадам си говори така - по народному, съвсем умишлено Peace

# 76
  • Мнения: 920
Благодаря Ви, Госпожо Топ,
за защитата. Имате моята най-искрена признателност. Към Вас ще полетят кервани със злато, слонова кост и скъпи подправки.

А на Госпожа .... и Косева ще пратя утринния си дъх в кутийка.

# 77
ГОСПОДИ
Извинявам се ,но аз исках да напиша за доброто отношение което получих ,а какво стана................ Sad
Сега ще обясня:
-не не съм се покрила , както беше написал някой , просто не седя дя следя цял ден каква забележка някой ще направи
-искрено благодаря на малката госпожица мърморана, diana,borisfx,apv извинявам се ако съм пропуснала някой. Мили дами, както някои не схванаха смисъла на това което написах , така не са успели да разберат какво вие сте искали да им обясните.БЛАГОДАРЯ
-извинявам се , че пуснах така темата , но проблема е в това , че винаги пиша текста и след това добавям знаците, дълго е за обяснение и сутринта в бързината....... Embarassed, както и да е
Искам да обясня и на ambar, че не смятам ни наи-малко ,че съм се изложила като съм се обадила в редакцията ще обясна защо.
Съпругът ми има фирма за производство на ....... не искам да казвам ,за да не кажете че си правя реклама.Постоянно правим някакви промоции или така наречените "подаръци' с продуктите ни.Знаете ли колко е неприятно когато когато отида в обект който зареждаме и видя, че продукта не се продава във вид , който ние го предлагаме.
Някоя друга се беше подиграла , че аз съм пътят към европа.На нея аз ще кажа, че нямам нищо против да ви лъжат щом така ви харесва , но аз смятам че човек уважаващ себе си трябва да си търси правата.
На мен не ми е проблем пакетчето с прах , а това че са ме излъгали.
Ще напиша и няколко реда за мадам тоца.Госпожо жалко е , че има хора като вас и за съжаление не са малко. Сгрешила съм ,признавам,но вие не сте вникнали в смисъла на това което съм написала, а това което сте написала не ви прави с нищо по-грамотна, НАПРОТИВ.
Вероятно пак ще предизвикам много коментари, но бих посъветвала всички вас търсете същественото , не че умаловажавам правописа , но смятам че повечето написани коментари са напълно безмислени.
Аз също постоянно виждам правописни грешки , но не мислите ли че е банално да се повтаря едно и също.Всеки си има различно виждане за всичко.
Пожелавам повече усмивки на всички  Hug

# 78
  • Мнения: 920
Мариела,
както на тебе ти е неприятно да видиш вашия продукт в недобър вид, така и на мен ми е неприятно да видя тази хубава случка в толкова грозна опаковка. 

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Благодаря Ви, Госпожо Топ,
за защитата. Имате моята най-искрена признателност. Към Вас ще полетят кервани със злато, слонова кост и скъпи подправки.

А на Госпожа .... и Косева ще пратя утринния си дъх в кутийка.

Благодаря, много си любезна!  Twisted Evil

ГОСПОДИ
Извинявам се ,но аз исках да напиша за доброто отношение което получих ,а какво стана................ Sad
Сега ще обясня:
-не не съм се покрила , както беше написал някой , просто не седя дя следя цял ден каква забележка някой ще направи
-искрено благодаря на малката госпожица мърморана, diana,borisfx,apv извинявам се ако съм пропуснала някой. Мили дами, както някои не схванаха смисъла на това което написах , така не са успели да разберат какво вие сте искали да им обясните.БЛАГОДАРЯ
-извинявам се , че пуснах така темата , но проблема е в това , че винаги пиша текста и след това добавям знаците, дълго е за обяснение и сутринта в бързината....... Embarassed, както и да е
Искам да обясня и на ambar, че не смятам ни наи-малко ,че съм се изложила като съм се обадила в редакцията ще обясна защо.
Съпругът ми има фирма за производство на ....... не искам да казвам ,за да не кажете че си правя реклама.Постоянно правим някакви промоции или така наречените "подаръци' с продуктите ни.Знаете ли колко е неприятно когато когато отида в обект който зареждаме и видя, че продукта не се продава във вид , който ние го предлагаме.
Някоя друга се беше подиграла , че аз съм пътят към европа.На нея аз ще кажа, че нямам нищо против да ви лъжат щом така ви харесва , но аз смятам че човек уважаващ себе си трябва да си търси правата.
На мен не ми е проблем пакетчето с прах , а това че са ме излъгали.
Ще напиша и няколко реда за мадам тоца.Госпожо жалко е , че има хора като вас и за съжаление не са малко. Сгрешила съм ,признавам,но вие не сте вникнали в смисъла на това което съм написала, а това което сте написала не ви прави с нищо по-грамотна, НАПРОТИВ.
Вероятно пак ще предизвикам много коментари, но бих посъветвала всички вас търсете същественото , не че умаловажавам правописа , но смятам че повечето написани коментари са напълно безмислени.
Аз също постоянно виждам правописни грешки , но не мислите ли че е банално да се повтаря едно и също.Всеки си има различно виждане за всичко.
Пожелавам повече усмивки на всички  Hug


newsm10

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 21:10 от ikoseva

# 80
  • Мнения: 227
Искам да чета на разбираем български език без да се припотявам докато прочета даден пост? Crazy

И ти не си много грамотна.Бургас не се пише с малка буква.Направо се препотявам като го прочета под името ти.
WinkИх,значи.......Не казвам,че съм много грамотна.Казвам,че съм грамотна. Crazy

Грамотна друг път!Собствено име написано с малка буква си е направо престъпление!Така,че,нека спрем да ръфаме авторката и да я поздравим за добрата новина.
Знаеш ли,не ми се занимаваше повече,но лееееееекинко ме засегна! Wink А да ти е минавало през ум,че е написано така-умишлено?Нарочно не го написах първият път,да не си го помислиш като извинение.Чувствам се като в детската градина,но ме предизвикваш!

Да,новината е хубава!Дано все четем такива хубави новини без МНОГО правописни грешки!

# 81
  • Мнения: 750
 dohУжас..... CrazyКо става тука бре хора,ко сте го задъвкали моми4ето!Брех,4е грамотни излязоха вси4ки бе!
То в тоз морум 4удесен,освен злоба и хапливи подмятания друго мяй няма да се види!
Ай оставете моми4ето на спокойствие!
Отвратена съм колко български майки бълват неимоверна злоба към 4овек който не познават....а камо ли към семейството и децата си! newsm78
   

 Към авторката-хубаво е 4е си се обадила....и аз бих постъпила така....не е въпроса за пакет4е прах....,ясно е! Wink
Браво на издателите!
 
Ох,.....и моля да ме извините ако съм пропуснала някоя запетая или заглавна буква...но не ми е призвание машинописа!

# 82
  • France
  • Мнения: 726
По едно време си помислих, че съм в пенсионерски форум (ама май няма такъв).
Уважаеми Дами, съгласна съм, че не е приятно (за мен смешно) да се четат неточно написани постинги. Но Вашето (нашето) премина границата на нормалното.
Тук сме, за да се утешаваме, споделяме и подкрепяме. Не всички владеят "писмо и четмо", но притежават женската чувствителност и елегантност.
Нека се постараем да бъдем ЕЛЕГАНТНИ!

# 83
  • Мнения: 2 829
Не изумително, а направо удивително!!  #Crazy


даааааааа Shocked #Crazy

# 84
  • Мнения: 920
Аз пък не мога да разбера защо всяка забележка за правопис се приема като повод за война.
Радвам се, че в този форум се държи на грамотността, което ме кара да не се отпускам.

Оказва се, че Мариела си е напълно грамотна и можеше да отдели 5 мин да сложи точките и запетаите. И да ни съобщи новината, която е хубава, но не чак толкова спешна, в приличен вид.

Общи условия

Активация на акаунт