Бързо дайте идея....

  • 884
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета моя приятелка роди тази сутрин, в началото на 8-ми месец, много трудно и дълго раждане е било, с големи притеснения и страхове! Преди малко се чух с нея и с майка и ( бабата на бебчо) и двете звучаха весели и спокойни...доколкото може да е......бебчо е 1кг и 520 гр и за сега всичко е наред, поздравих ги и двете по телефона, но искам да ми дадете някаква идея за ориганално поздравление, ако може на смс да се побере.....и за майката и за бабата някое ако знаете.Искам да ги трогна и развълнувам, същевременно да им дам кураж, защото все още има известни рискове. Ако някой знае нещо подобно, дори и малко стихче да е, ще ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 111
Аз бих отишла при приятелката си, а не да и пиша смс-и.
Не се сещам какъв ще е този смс, който ще ме трогне и развълнува в такъв момент, още повече да ми даде кураж. Присъствието ти там, до нея, може да и помогне повече, отколкото мислиш.

# 2
  • Мнения: 4 195
иди и я виж Peace
а за смс - поне мен, само факта, че получавах смс-и "Честито майче" ме раплакваха - хората се обръщаха към мен вече като майка, разбираш ли Hug

# 3
  • Мнения: 80
Прати й букет цветя по куриер . Напиши й картичка с пожелания,   с  думи , които да вдъхват кураж и подкрепа! Hug Аз бих се изненадала много приятно!!!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 492
иди и я виж Peace
а за смс - поне мен, само факта, че получавах смс-и "Честито майче" ме раплакваха - хората се обръщаха към мен вече като майка, разбираш ли Hug
Да и мен ме разплакваха такива простички думи Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 294
Отиди при нея с букет цветя и шарени балони....изпитана рецепта...повдигат настроението  bouquetА какъвто и да е смс  не може да замени топла приятелска прегръдка  Hug

# 6
  • Мнения: X
Немога да ида при нея момичета поради ред причини.....една от които е , че тя роди в друг град, друга е, че не пусат при нея никого, дори и родителите и и т.н........

# 7
  • Мнения: 4 406
не пиши смс, обади й се, кажи й всичко, което искаш да й кажеш, предполагам на нея й е тежко и напрегнато от ранното раждане, ако поговори, ще й дадеш кураж! а весела снимка можеш ли да й пратиш?
сложи си някаква любима за нея песен на изчакванeто на телефона. пусни й смс "Обади ми се сега!" и като те набере, не вдигай- нека слуша песничката

# 8
  • Мнения: 4 111
Предложението на Penelopa.san е добро за цветята и куриера. Можеш да им издиктуваш текст, който да напишат върху картичката. Куриерът ще намери начин да предаде букета. За текста - нещо мило, от сърце, ще свърши работа. 

Общи условия

Активация на акаунт