Правен ли е ремонт скоро в Шейново?

  • 690
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Въпросът ми е провокиран от тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162648.0
която досега четох и меко казано се шокирах. Shocked Наскоро обаче дочух, че прословутия първи етаж бил ремонтиран. Така ли е наистина или продължава да е такава мизерия? Моля мами родили след март, април да споделят впечатленията си  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 5 718
Дано, защото има нужда.  Praynig Peace
Аз съм от мамите били на прословутия първи етаж, преживява се и така, но все пак...

# 2
Миналата седмица бях в Шейново - Ден на отворените врати - ст.акушерка те разхожда и ти показва къде оставят децата, къде е родилна зала, но до стаите нямахме достъп, изглеждаше чисто, но незнам за този "първи етаж", най-добре отиди и виж сама, всеки месец се организира, повече информация им в списанието "9 месеца". Интересно е  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 244
Явно ако отидеш да раждаш в шейново трябва да стискаш палци да си на 3 етаж  Praynig аз щях да раждам там но ..свекър ми има частна клиника и ни уреди среща със шефа на шейново единственото ми условие беше да имам отделна (vip) стая той каза че не може да го гарантира имаше и грипна епидемия и нямаше да пуснат никой при нас а и щяха да ме карат да раждам нормално  Confused (моят таз е  тесен през бременноста не се разшири   изобщо) затова отидох в частна болница( след два дена контракции прокървих и като се реших да отида в болницата бях само с 1 см разкритие и затова раждах секио ) и слава богу бях като принцеса детето го изписах и без жълтеница(физиологична)изобщо нищо общо със прословутото Шейново така че аз лично бих ти казала ако имаш парична възможност по-добре раждай в частното .. все пак успаех  bouquet

# 4
  • Мнения: 256
maya_24 Аз засега съм се спряла да раждам в Шейново заради лекаря, но всичко останало ми се вижда доста неприемливо Rolling Eyes
ruska_vel току що се записах за посещение на болницата-благодаря ти, че ми напомни. Да видим с какви лични впечатления ще остана  ooooh!

# 5
  • Мнения: 244
добри лекари има навсяъд особено като си плащаш  Wink но ти си преценявап най-добре все пак много мами са оволни от шейново  Peace

# 6
  • Мнения: 75
Мили мами, и аз сам се насочила за раждане в Шейново. Искам да знам как става записването за посещение на тези т.нар. отворени врати, където ти показват и обесняват? Има ли телефон или на място става записването?
предварително ви благодаря.

# 7
Има график в списание 9 месеца, и за други болници, има и тел. но в момента не е в мен, по-късно ще пиша.

# 8
  • Мнения: 256
steliuha писах ти на лични телефона.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
Родих в Шейново през май тази година.
Бех със секцио и ме настаниха на прослoвутия първи етаж - не беше ремонтирам, но и не беше чак толкова отвратително, както е описан във въпросната тема. Има какво да се иска още, но се издържа за няколко дена. Пък и аз бях в такава еуфория, че не ми правеше никакво впечатление. Simple Smile
Общо взето съм много доволна от Шейново и имам  хубави спомени оттам. Laughing

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 23:44 от passion

# 10
  • Мнения: 520
Родих в Шейново декември06, ремонт на първия етаж не беше правен. Аз бях няколко дни на първия етаж и след това ме преместиха на третия.. разликата е огромна, а и отношението на персонала  е по-друго.

# 11
  • Мнения: 125
 Родих в Шейново в края на юни. За една вечер се наложи да ме настанят на първия етаж. Бяхме 6 жени в стая с почернели и олющени стени, с мръсна и стара дограма на прозорците. На етажа имаше само една баня с тоалетна, пред която вечно се виеше опашка. За три дни се издържа, но защо изобщо човек трябва да си причинява това.
 След това ме преместиха във вип стая и разликата беше огромна... Преди раждането ме приеха за една вечер в Патологията, където е правен ремонт и условията са добри.
 Всъщност, за ремонт са останали само няколко стаи на първия етаж, където обикновено настаняват нормално родили жени (това е по мои лични наблюдения). Не разбирам защо още не са направили този ремонт!

# 12
  • Мнения: 256
мда, явно ми е грешна информацията за ремонта Sad и си е мизерийка като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт