Бихтели купили на 7г МР3

  • 2 497
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Докато схвана какво е МРЗ.......

И големият иска, но за сега си остава само с искането.....

# 16
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
А какво е мнението ви за слушането на музика със слушалки от малки деца? Не е ли то вредно и опасно за слуха? Аз самата ако слушам 30 мин каквото и да е със слушалки, ушите ми след това дават заето.
Аз лично мисля, че е вредно, но в най - добрият случай непрепоръчително!
Не бих купила на сина ми преди да стане поне на 10 години, а може би и по - късно!
Не мисля, че е кой знае колко ли необходимо, а смятам, че може да се окаже дори рисково - достатъчно е едно дори не съвсем малко дете да със слушалки на връщане от училище или от детска площадка и тн., и да се случи един луд на пътя!Освен това аз самата обожавам музиката и почти постоянно слушам и дори вкъщи когато съм зациклила на някъква музика и съм с понижена концентрация, върху нещата, та да не говорим за едно дете на улицата.
Така че това ми е мнението!Не бих купила Peace

# 17
  • Мнения: 1 674
И ние имаме вече. Баткото го получи, когато беше на 8г. Сега го зачисли на брат си и му купихме Самсунг с по-голяма памет. Слуша много музика, но е на периоди. В момента е захвърлил МР3то в шкафа и не се сеща. Пред мен не стоеше въпроса дали да му купя подобно нещо, защото той се занимава с пеене и смятам, че му е от полза.
Изобщо съм положително настроена към  подобна покупка. Ако детето има интерес, не виждам причина да не му се купи.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Орхидейке, купи на детето. Щом толкова иска. Ама или вземи куча марка, за да го прежалиш по-лесно после. Или някое по-така, за да г оползваш ти после.  Peace Знам те аз, че си мека Мария и накрая ще вземеш на момчето... Party

Моят не проявява интерес към този уред. Към музиката като такава голям, но засега се въздържам от покупка на това чудо на техниката.

# 19
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
А какво е мнението ви за слушането на музика със слушалки от малки деца? Не е ли то вредно и опасно за слуха? Аз самата ако слушам 30 мин каквото и да е със слушалки, ушите ми след това дават заето.
...

Мисля, че Svetla1 имаше предвид влиянието на музиката със слушалки върху слуховия апарат на децата. А относно слушането на музика по улиците, не са много 7-8 годишните, които се разхождат сами, камо ли пък бучнали слушалки в ушите.
На този уред аз лично гледам като на нещо, което ще ми спести (поне) половин раница багаж ( дискмен  в калъф + калъфище с дискове) и горещо го приветствам Joy.

# 20
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
 
А какво е мнението ви за слушането на музика със слушалки от малки деца? Не е ли то вредно и опасно за слуха? Аз самата ако слушам 30 мин каквото и да е със слушалки, ушите ми след това дават заето.
...

Мисля, че Svetla1 имаше предвид влиянието на музиката със слушалки върху слуховия апарат на децата.
Ами и аз това имах в предвид още в първото си изречение от поста.След това обясних и другите неща, които ме притесняват Wink

# 21
# 22
  • Мнения: 1 225
Ние купихме плеър на сина ни като беше на 6 - за рожденния ден. Беше китайски - умишлено, за да не ни е яд като се развали.
После му купихме MP4 - ка - има и видео - от Техномаркет. Още го ползва - не беше скъм към 150 лв.

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да и приказки и песни всичко човек може да запише на тях.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ние купихме на Елина миналата година (на 4 г.) МП4.
Страхотна работа върши, особено по време на дълъг път.

# 25
  • Мнения: 3 886
Орхидейке, купи на детето. Щом толкова иска. Ама или вземи куча марка, за да го прежалиш по-лесно после. Или някое по-така, за да г оползваш ти после.  Peace Знам те аз, че си мека Мария и накрая ще вземеш на момчето... Party

Моят не проявява интерес към този уред. Към музиката като такава голям, но засега се въздържам от покупка на това чудо на техниката.
Наистина мила  ще му взема друг е въпроса дали да чакам до нова година което май няма да издържа.Днес ги гледах и харесахме за 129 с памет 2 гигабаита newsm78

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За цена макс нашите са до 60 лв мр4 . Голямия преди месец спечели на състезание Краун мр3. Пада голяма експлоятация.  Аз съм на мнение, че още не са научени да пазят, затова трябва да са по-евтини. Уатсон е на малкия и там пада експлоатация.

# 27
  • Мнения: 3 886
За цена макс нашите са до 60 лв мр4 . Голямия преди месец спечели на състезание Краун мр3. Пада голяма експлоятация.  Аз съм на мнение, че още не са научени да пазят, затова трябва да са по-евтини. Уатсон е на малкия и там пада експлоатация.
От къде толко евтинко.И каква марка е.Какво е това състезание по емпе3???

# 28
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На едно състезание и Зора бяха спонсори и им подариха МР3. Марката е Crown.


А МП4 е Нео - от Техномаркет промоция около Нова година.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Естествено, че бих.

Дъщеря ми е на 3 и вече слуша моя. Тайно ми се прокрадва през съзнанието да й запиша на него детските песни и приказки, за да мога в колата да си слушам моите песни, а не цял ден в главата ми да звучи: "Хей ръчички"  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт