Непроходима тръба

  • 726
  • 7
  •   1
Отговори
ЗДравейте от скоро се опитвам да намеря повече инфо за непроходими тръби и това какъв е шанса за забременяване, момичета аз съм с непроходима тръба моля всички които имаме такъв проблем да споделим опит наистина ли шанса ни да имаме дете е много по малък, вие как мислите.

# 1
  • Мнения: 4 324
Съжалявам миличка Sad
Но с непроходими тръби шанса не само намалява, ами е равен и на нула Sad Ако тръбите ти не са проходими няма как яйцеклетката да слезне по тях до матката Sad
Как установихте непроходимостта на тръбите?

# 2
  • Мнения: 1 950
Ами чисто математически погледнато, да шанса ви е по-малък точно наполовина, защото все пак 1 е по-малко от 2 Wink.
Но ако всичко с тази тръба е наред и ако има редовна овулация от яйчника от страна на тази тръба, то тогава не би трябвало да е проблем за нормална бременност.
Успех и късмет  bouquet

Верити, момичето има една тръба, явно просто в поста си не е формулирала правилно въпроса си.

# 3
  • Мнения: 4 324
Опс, ама и аз не чета достатъчно добре ...
Да с една тръба шанса е по-малък, но го има! Можеш да забременееш и с една тръба, а ако имаш късмет може и по-бързо отколкото с две Simple Smile Wink Успех!

# 4
Момичета, да само едната ми тръба е запушена дясната, а доктора от фертилити клиниката ми каза след 100 прегледа че нямам проблем да забременея но аз съм си такава веднага почнах да си мисля че това е край няма да мога да забременея пък и една приятелка ми каза че шанса ми е много малък а доктора е на друго мнение и аз незнам какво да мисля затова мислех че тук ще открия приятели които да споделят опит и да ми дадат кураж.

# 5
  • Мнения: 1 950
cameron , слушай доктора си, а не приятелките.
Моят съвет е да ходиш на фоликуметрия и когато овулираш от страната на здравата тръба да правите таймиран секс.
Още веднъж късмет и успех  bouquet

# 6
Zvetuncho благодаря ти много за съвета, най накрая някой да ме успокои малко че какво ли не почнах да си миля вече.

Нека скоро всички да сменим подфорума с другия за бебoците

# 7
  • Мнения: 1 053
можеш разбира се,не се шашкай ще си имаш бебче,спазвай стриктно какво ти казва д-ра и всичко ще е ок,просто трябва повече търпение и оптимизъм това е.късме от сърце

Общи условия

Активация на акаунт