Аплодисменти моля, ЮЛСКИ бебета в главната роля!

  • 13 621
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • USA
  • Мнения: 559
И на мен ми беше странно, но му вярвам. Не е необходимо продукта да се маркетира специално за бебета, за да е подходящ за тях. Всъщност има доста продукти, които въпреки че са "за бебета" са доста алергизиращи. Специално този се води "тестван и препоръчван от педиатри", което тук има значение (не е само маркетингов изказ).

# 286
  • Мнения: 22 865
Здравейте,момичета!!!  bouquetНамесвам се в темата ви,за да ви кажа,че borianna преди час роди живо и здраво момченце.Още не съм говорила с нея и не знам подробности,но тя и бебето са добре.Раждането е било спонтанно и нормално.Поздрави на всички юлски майки. Simple Smile

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 09:24 от ДесиХ2

# 287
  • sf
  • Мнения: 10 143
честито на боряна!    да са живи и здрави!

# 288
  • София
  • Мнения: 3 414
Добро утро!
Аз спах 6часа тази нощ мъжо ме отмени Mr. Green
Вики,може мрънкането да е наследствена черта баща-син Laughing
Ние чакаме МБ на Ники да излезна дано всичко да е наред,стискайте палци.Ради продължава да има пъпчици.Педито е на почивка,платената педиатърка си е изключила телефона,събота е.Тея деца ще ме довършат,казват хората че били радост и най-голямото щастие,май за мен е най голямото претеснение.Оплаках се,мерси за търпението ви.

# 289
  • sf
  • Мнения: 10 143
Цитат
Вики,може мрънкането да е наследствена черта баща-син
  Peace  баш тъй

ох, жерно са притеснение тия деца, и цял живот ше е така, ама поне като пораснат ше си казват кво им е и ше може да ги поступаш -ахгхагха  тва на майтап

аре ша ходя да повися в парка с кафе и вестник, па барем поспи тоз маймун

# 290

Общи условия

Активация на акаунт