ТАТУИРОВКИТЕ?

  • 31 231
  • 224
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 952
Да, имам и на тези, които нямат, но искат да имат, им препърчвам да не си правят.

# 16
  • Мнения: 3 622
Имам, но не мога да я видя без огледало, затова и не ми писва.


И аз така  Peace

# 17
  • Мнения: 3 042
Нямам, но и не искам да имам. Naughty

Не е нужно да викаш, ако искаш да питаш нещо. Peace

# 18
  • Мнения: 2 070
Мислех и аз за такава тема от онези - Да си покажем...
Обаче моята не си я харесвам, цветовете са готини, но на форма не са ми я докарали. Слънце и луна е, тип знака на ТВ България, но по-различна малко, на кръста отзад, но не където трябва, прекалено е високо, точно на кръста...
Аз съм тая дето е отговорила Да, но ми писна. Бих я махнала и бих си направила пак с такава картинка, но по-добро изпълнение и на по-различно място.  Peace

Иначе историята и е забавна. Един приятел намери на земята едни 10 лева, дадохме още пет и отидохме да си я направя. С него се запознахме покрай разделите ни с бивши гаджета и взаимно си изплаквахме мъката по това време. Той имаше много готино тату. Имаше символика тогава в татуировката ми, преминавах от един етап на живота си в друг, разделях се с разни илюзии, приеха ме да уча това, което искам, разни такива, трябваше да има нещо, което да ми напомня за разни неща и реших, че ще е татуировката. При предната такава промяна, около година преди татуировката пък си обръснах главата, пак имаше някакви символики тогава...Детски му работи.

# 19
  • Мнения: 1 732


Вижда ли се?  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 237
Имам татуировка и много си я харесвам, въобще не ми е писнала, щото рядко си я виждам.
Ще ви я покажа ама трябва да намеря, някой да ме снима, че сама на мога. Wink
И аз така Peace

# 21
  • Мнения: 534
Засега нямам  Wink

# 22
  • Мнения: 4 678
Жената има 3(на двете рамене+една кобра на скрито място)
А аз съм от главата до петите Peace

# 23
  • Мнения: 417
Имам една мъничка(аз много си е харесвам) отзад на кръста.По принцип се води,че е морско конче,но на мен ми прилича повече на дракон.Нарочно си е направих там,за да не я виждам и да не ми писне.

# 24
  • Мнения: 5 299
Да, имам и на тези, които нямат, но искат да имат, им препърчвам да не си правят.
Ще ми я платиш ли? Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 1 002
имам две , искам още една ..засега ...

# 27
  • Мнения: 219
Аз имам една отзад на кръста,змия увита около меч.Много исках втора на рамото но ще го отложа за след раждането.

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имам, но няма как да я снимам сама- на дясната ми плешка е.

# 29
  • Мнения: 803
На гърба, м/у плешките:


Първото ми тату:


което после стана:


Кофти е снимката, обаче Confused

Имам още две, но не съм ги снимала.

Общи условия

Активация на акаунт