1 месец за безплатно изследване за СПИН за Албена, Златни пясъци, Варна, ...

  • 1 795
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
...но....тя почна точно така да постъпва.  Да спи със случайни партньори, ей така, от злоба...... ooooh!
                   Two Hearts Two Hearts Two Hearts
                   Не знам, като се замисля, и аз ако знам, че ще умра след година-две, сигурно бих спала с всички, с които мога (а съм супер моногамна, на принципа 'по-добре сама с години, отколкото с неподходящ') - човек си променя мисленето в такива случаи. Но никога не бих заразила никого  Naughty. Никога и при никакви обстоятелства.. Малко на библейския принцип 'Не прави другиму това, което не искаш да направят на теб или на детето ти'. Предвид и че всичко се връща... Не мога да си представя психиката на тези хора... И не искам...

# 16
# 17
  • Мнения: 2 759
"Според официалната статистика серопозитивните българи са 791, но реалният им брой е поне 10 000, съобщиха експерти."  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 838
Запознати ли сте с теорията на професор Питър Дюсбърг и негови съмишленици, според която СПИН не е заразна болест и няма никакви доказателства, че съществува връзка между ХИВ-вируса и СПИН (теорията на т.нар. СПИН-дисиденти, някои от които са и нобелови лауреати)? И че въпросните тестове за ХИВ-вируса, които се правят, не са меродавни по отношение на СПИН в никакъв случай, нещо повече - не са признати са такива? И че съществуват над 60 състояния и болести на човека, при които е вероятно да се отчете положителна проба за наличие на ХИВ, без всъщност да е така?
Моля ви, потърсете информация в интернет, има достатъчно, и ще забележите лесно как на доста места конвенционалната теория за вирусния произход на СПИН се пропуква на доста места.
Големите фармацевтични компании бълват скъпи медикаменти като за световно (и силно токсични естествено). В техен интерес е хората с диагноза ХИВ-позитивен да са повече. Това е индустрия за милиарди.

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 15:29 от Serpentine

# 19
  • Мнения: 5 370
Ами, Серпантин, запозната съм с тая теория и доста съм чела по въпроса. Звучи ми някак доста ревоционно, да ти кажа. Дори съм чела и още по-смели неща-че  на практика и самият вирус не съществувал или нещо подобно.
Не мога да кажа кой крив, кой прав. Не мога и току-така да отсека "такова жУотно нема".

Общи условия

Активация на акаунт