Детските целувки

  • 3 481
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Аз не бих се притеснявала. Ми кат се обичат младите, да са земат  Wink.

Моя приятелка  ми разказва, че била привикана на сериозен разговор от г-жата в детската, защото дъщеря и се целувала и натискала по ъглите с някакво момченце. Не мисля, че в тези си целувки влагат смисъла, който възрастните им вменяват. По-скоро е любопитство и закачка.  А и не вярвам да се изчерпят емоционално на тази крехка възраст.
То и аз си спомням, че имах гадже в ДГ, но това не ми попречи  по-късничко да се влюбя още 4 пъти  Sunglasses.

Относно свалянето на гащичките, не знам в ДГ как е, но понеже в къщи са 4 деца на възраст между 3 и 7 г. непрекъснато ставам свидетел на демонстрации кой какво има в гащите. Не обръщам внимание, не правя забележки, мисля че е нормално за възрастта.

Друг е въпроса, че когато детският им басейн пълен и всички са голи,  изобщо не обръщат внимание на различията помежду си.

# 16
  • Мнения: 8 769
Вампирия, в момента децата просто подражават. Когато се влюбят, хормоните ще си окажат влиянието и тогава нещата ще са съвсем различни.  Peace
Дъщеря ми също се опитва да ме целува така, както е виждала, чеправи татко й. Аз започвам да се хиля, и й обяснявам, че мама и детенце се целуват по друг начин.
В интерес на истината не съм я виждала да се целува така с други деца. Тя и не е много по милувките, доколкото съм я забелязала.
А свалянето на гащичките....май е незибежно. МАкар че сега моята дъщеря не проявава интерес-виждала е баща си, брат си, обяснява ми колко много чури има в детската градина. Не знам докога ще си спомня тези неща, за да не прояви допълнително любопитство след някоя и друга година.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Не ми е за друго, но какви романтики ще изпитат някога децата ни, когато се мляскат от яслата, бе хора? И никой не ги спира....

Ти пък! Не ми казвай, че в ДГ не си си имала гадже.  WinkДори и по наше време всички си имаха "гадже" в градината или в блока.... и щяха да се женят за него Sunglasses
И по мои наблюдения на никой това не му попречи на 14-15, по-рано или пък по-късно да изпита трепетите на първата любов Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 5 468
Ти пък! Не ми казвай, че в ДГ не си си имала гадже.  Wink
Нямах бе Rolling Eyes... аз не ходех на градина Laughing.
И гадже за пръв път имах в 5 клас, моля, моля... И не се целувахме.

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аууууууууууууу,що така бе сватя правите,що изневерявате на нашият ерген ааааааааааа................................... Mr. Green
Това в кръга на майтапа.
 Twisted Evil

Аз лично не съм виждала,Боби да раздава подобни целувки,но детето преди два-три месеца,само ми се похвали,че искал Галенка от домчето за гадже и ей така се целували и почна да демонстрира на една плюшена играчка как точно става тая работа.Точно и ти както го описваш то беше въртяне на устата,то беше чудо.Аз лично в първият момент аха да ме изпуши на смях,ама взех,че се спрях и почнах тактично да обяснявам,че малките деца не се целуват така а като приятелчета по бузките.Е да ама боби устат(също като майка си и той Mr. Green)почна да ми обяснява,че и той така казал на едно момченце в дома но въпросното момченце,почнало да обяснява,че целувките по бузата не били гаджешки, а бебешки. Shocked
И той затова целунал Галенка,с тъй наречената гаджешка целувка а не като бебе със бебешка. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
Хихихихих. И Александра така прави! Да не говорим, че един младеж от групата й в градината я караше да му обещае, че щели да се съблекат голи и да си легнат  Shocked Shocked Shocked Аз бях неволен свидетел на разгороа проведен през оградата на градината. Младежа я беше прегърнал и накрая я целуна по бузата...

Като потеглихме я питах какво я е накарал да обещае.. тя ми обясни, че искал на обед да си легнели в градината  Rolling Eyes Тя блейката дори не беше разбрала какво я пита. Аз й казах "А трябва ли да обещаваш такива неща?" И тя вика "Не" Laughing
После изкопчих, че се били целували.. ей така.... и ми показа точно това дето ти описа. Аз кротко й обясних, че така не се целуват приятели, щото за нея младежа й е приятел.. Казах й, че така се целуват възрастните мъже и жени когато се обичат.

Тя дори и мен се е опитвала да целува така.. и то пред майка ми  Rolling Eyes Аз я бутам и викам "не", тя се хили и налита. Ужас!

Всичко аз го отдавам на нещата дето виждат по телевизията. А те са достатъчно... дори вече мисля, че и ние не ги забелязваме. Аз съм си правила експеримента да загледам по-внимателно предавания, филми и реклами и неща дето ги подминаваме по инерция хич не са за гледане от децата.

За показването на туй онуй по тоалетните.. Това са си нормални неща. Не се стряскай. На тази възраст децата не са полово узряли. Те се изучават. За тях половите органи са точно такива каквито са пръстите, носовете, ръцете...

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
а моя синковец, като се мляска с г-жата от ДГ по устата  ooooh! А? Аз какво да кажа...?  Crossing Arms

Отива при нея и й казва: дай да те целуна. Отдавна не съм те целувал...  Whistling

 Joy Joy Joy Ах тези момчета... все каки са им в главите  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Е, аз днес тръгнах да й обяснявам, че е още малка да се целува по този начин, както снощи с Димо и може да се целуват, но по бузата, а не като гаджета. И тя каза, че иска да се целуват, като гаджета Sad.
Не ми е за друго, но какви романтики ще изпитат някога децата ни, когато се мляскат от яслата, бе хора? И никой не ги спира. Нито ние-родителите, нито учителките... всички се хилим. Че те като станат на 14-15 год., точно когато трябва да се влюбват и обичат, ще са се целували, целували... и никаква тръпка няма да усетят от истинското целуване ooooh!.
Що не ги е срам тези дечурлига, както ние се червяхме едно време newsm78. На нас какво ни правеха, та бяхме по-сдържани?

Ама не им говорете за гаджета бе хора! Аз на моята много мразя да й задават въпроса има ли си гадже.. Какво гадже, какво чудо... newsm78 Моята си има приятели. Е, усеща се че има харесване м/у момчета и момичета, ама не е същото като при 10-12 годишните. А Гери ти вика, че иска да се целува с Димо като с гадже, щото ти й викаш да не го прави  Laughing Кажи й, че с Димо са приятели, обичат се, но така се целуват големите хора

# 23
  • София
  • Мнения: 1 877
Аууу убихте ме Shocked. Тя Йоанна щото не ходи на детска, сигурно затова така опулено гледам...

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Аууу убихте ме Shocked. Тя Йоанна щото не ходи на детска, сигурно затова така опулено гледам...

Ми Гери също не ходи... Wink Казвам ви аз от ТВ-то и от околните възрастни ги учат тия неща ..  Grinning

# 25
  • Мнения: 223
Не ми е за друго, но какви романтики ще изпитат някога децата ни, когато се мляскат от яслата, бе хора? И никой не ги спира....

Ти пък! Не ми казвай, че в ДГ не си си имала гадже.  WinkДори и по наше време всички си имаха "гадже" в градината или в блока.... и щяха да се женят за него Sunglasses
И по мои наблюдения на никой това не му попречи на 14-15, по-рано или пък по-късно да изпита трепетите на първата любов Heart Eyes
напълно съм съгласна Peaceи моето дете си има гадже,казва се Бети и често си се целуват..по детски де Hug

# 26
  • Мнения: 239
Вие пък - целувки, гаджета - моята хубавица (4 год.) вече от 1 година е женена за един младеж от групата, а с един друг (само приятел) всеки път като се видят се прегръщат и целуват. не намирам нищо вредно и нередно.
 Подражават децата от най-ранна възраст - не го вземайте толкова насериозно. По-добре да се обичат, отколкото да се бият.
Ама гледах малко на х, като ми каза, че искала ходи да спи у съпруга си или у приятеля си. Казах, че не са я поканили и тя не може да се самопоканва...

# 27
  • Мнения: 1 555
Момичета, ако можете да дойдете да видите синът ми и едно момиченце, с което са близки и всеки ден са заедно а още нямат 2 годинки, то са едни целувки по устата, то е едно прегръщане, то са едни пози и то доста неприлични / слагат си главите между краката, застават един зад друг - това го прави моят де и какви ли не още щуротии ! Ние с майка и отначало се смеехме, но като започнаха да зачестяват "хватките" като видим че се зацелуват им отвличаме вниманието ! Повярвай те, не ми се мисли ако след една година започнат да се оглеждат ! А най-интересното е че синът ни никога не ни е виждал да правим секс с мъжа ми, за да бъде провокиран от нещо !

# 28
  • Мнения: 5 468
Ама не им говорете за гаджета бе хора!
Ами стъписах се бе. Въобще не съм подготвена за такава ситуация. Тя за мен е още бебе, изведнъж я гледам - награбила се с момче и си въртят главите страстно Crazy. И първата ми дума - гадже. Нито съм го обмисляла този вариант, нито съм си го представяла...
Сега вече ще тръгна да й обяснявам, че така се целуват само големите, а децата се целуват по бузите... щом е настъпил момента Whistling Thinking.

Вие пък - целувки, гаджета - моята хубавица (4 год.) вече от 1 година е женена за един младеж от групата, а с един друг (само приятел) всеки път като се видят се прегръщат и целуват. не намирам нищо вредно и нередно.
Ами какво нередно има, след като са женени? Mr. Green И аз не виждам нищо нередно в тази ситуация.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Ми и аз се стъписах като видях моята.. пък и чух неприличното предложение, което ме потресе много повече... #Crazy
Мани, мани.. с тия моми.. к'во ще правим Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт