Началото на края?

  • 1 139
  • 10
  •   1
Отговори
Кога и как го усетихте вие?Влизам анонимно, понеже ме следят Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 196
Щом те и следят, отдавна вече е краят...

# 2
  • Мнения: 515
Усетих го,физически и психически и просто го попитах "друга ли има",поговорихме нормално,човешки,дадохме си време за трезво решение,болеше ме много ,но запазих достойнство и до  сега се разбираме добре и си помагаме.Реших кое е по добро за децата и предприех да скоча отколкото да се примиря с изневярата му.Сега 2 г след развода съм самостоятелна,независима ,умна жена....гледам си децата и съм подредила живота си, а той продължава да се лута,но ми се иска да е щастлив въпреки всичко което ни се случи. Thinking

# 3
  • Мнения: 1 426
Ох, ако знаеш колко пъти съм го усещала... ама не е бил край...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Когато ти решиш, че искаш да е краят - тогава се оглеждаш и виждаш всичките му признаци. Вглеждаш се в миналото и осъзнаваш че тези признаци ги е имало и преди това, но ти просто не си ги виждала и докато се усетиш и етооо го края - слагаш точката и продължаваш да вървиш напред, като извесно време главата ти е обърната назад към миналото, но след това като пигтледнеш напред виждаш многоооооо слънце  Wink

# 5
  • Мнения: 193
Щом те и следят, отдавна вече е краят...
И аз така мисля! Но пък всеки край е едно ново начало...

# 6
  • Мнения: X
Когато ти решиш, че искаш да е краят - тогава се оглеждаш и виждаш всичките му признаци.

# 7
  • София
  • Мнения: 171
Когато ти решиш, че искаш да е краят - тогава се оглеждаш и виждаш всичките му признаци. Вглеждаш се в миналото и осъзнаваш че тези признаци ги е имало и преди това, но ти просто не си ги виждала и докато се усетиш и етооо го края - слагаш точката и продължаваш да вървиш напред, като извесно време главата ти е обърната назад към миналото, но след това като пигтледнеш напред виждаш многоооооо слънце  Wink
Толкова добре си го казала   bouquet

# 8
  • Мнения: 189
за мен беше осъзнаването на факта, че когато излиза се радвам и чакам с нетърпение вечерите, в които е на работа и няма да го има вкъщи.

# 9
  • Мнения: 2 723
Ох, ако знаеш колко пъти съм го усещала... ама не е бил край...

и аз така, явно не ме бива много в тия преценки

# 10
  • Мнения: 515
Знаеш ли,има една мисъл:"По добре ужасен край ,отколкото ужас без край!",незнам за вас момичета ,но аз смятам , Peaceче е точно така!!!

Общи условия

Активация на акаунт