Помощ! женските ми свинки родиха

  • 3 282
  • 49
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Имам две морски прасенца. Уж женски, едното го взехме наскоро - казаха, че уж е на две месеца. Туко що роди едно бебе. не знам какво да правя!!!! Сега го ближе

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Сори, че пускам темата тук, но съм в шаш и имам нужда спешно от съвет. Имаме две уж женски морски прасета, едното го взехме наскоро от магазина, но явно е било бременно /въпреки, че ни казаха, че е малко/. Туко що роди и не знам какво да правя. майката много грубо ближе и настъпва бебето, то писука и я отделипх. В момента малкото само се почиства, другата свинкя не му обръща внимание, но все пак трябва и да яде. Какво да правя?

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 11:43 от Лекси

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как`Сийка гледа такива твари. Пусни и ЛС.

# 3
  • Мнения: X
Абе аз ли не съм в ред? Току що видях тема "Ще ставам леля" или нещо подобно. Тамън да честитя на девойката и виждам, че всъщност се е родило морско свинче!
 Shocked

# 4
  • Мнения: 417
Честито ти свинче! Mr. Green

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Темите са две, maya_coheleach. Можеш да се увериш по имената на авторите. Ама друго е да се обадиш...

# 6
  • Мнения: X
Къде е темата за лелята??? Няма я!  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 585





По-добре истинска свиня да беше ти се опрасила, ама нищо. Честито.
Върни майката при малкото. Мама си е мама. Тя знае най-добре.
Ще ти преместят темата, след малко в хоби.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Абе аз сериозно ви патам кво да го правя. До сега живеех с мисълта, че имам две женски свинки, а едната е още бебе /тази дето роди/. сега събрах майката и бебето в отделна клетка. тя го чисти, но много грубо, а то писука. да не вземе да го умори...
maya_coheleach , пък ако много държиш да честитиш за бебенце - честити на мен. Родих миналия вторник Mr. Green хич и не предполагах, че заедно сме бременеели със свинкята.
ДЕ ВАня, мерси. Пуснах
Волф, ошашках се и там пуснах - обедини ги, или изтрий оная. Ама си е шок.

# 9
  • Мнения: 4 585




Благодаря. Мечтая да стана джедай някой ден. Честито бебе и прасе!

# 10
  • Мнения: 1 134
Лекси, честито!
Може да е станало заразно във вашето семейство. Провери и останалите членове! Laughing Heart Eyes

# 11
  • Мнения: X
Честито! Честито! Честито!   bouquet
Да ти е живо и здраво детенцето!
Аз на лелята исках да пиша да го глези, да му купува шоколади и да го води на въртележките! Все такива несериозни работи, защото е леля все пак, те лелите са затова!
 Wink
Ама е на, темата изчезна!

# 12
  • Мнения: 598
здравей и честито бебче, а също и честито морско свинче! никога не съм гледала такива животинки, но виж какво намерих за теб. това е от сайт само за тези животинки. http://www.morsko-svinche.com/index.php?option=com_content&t … =12&Itemid=31 дано ти е от полза. успех!

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Хайде честито!
Преди време си бях купила едно морсо свинче и една сутрин се събуждам от свъркане и пискане.
То се клонирало  Laughing . Малкото беше същото като майка си. Раждат се с козинка и зъбки до колкото знам. Не го пипайте за де не го остави майката. Слагайте настъргани моркови и зеленчуци - бебето може да си ги хапва. И отделете таткото.

# 14
  • Мнения: 6 991
ооо, на най-хубавата дата се е родило Laughing много е сладко, нали/ Нашите като бяха бебета бяха такива сладки мишлета.
Значи хайванчетата още от началото могат да се хранят с храна за възрастни, но все пак е добре и мама да го кърми. Кака Сийка ще ти каже най-добре/

Общи условия

Активация на акаунт