"Даваш ли ми да спя с друга жена?"

  • 8 654
  • 102
  •   1
Отговори
И аз съм от тези, дето предпочитат да останат анонимни.
Искам да споделя и да чуя вашето мнение.
Та историята е следната:
С мъж ми от известно време сме в обтегнати отношения - обичайните сблъсъци - необръщане внимание на детето, все той е много уморен и вечер яде и след това си ляга и не го интересува домакинска работа или нещо друго, като имате в предвид, че аз също работя по цял ден, водя и взимам детето, ходя с него в градинката вечер, след това се прибирам и почвам да вършея в къщи......  и естествено вечер съм скапана и ядосана и въобще не ми е до секс.. или секса на нищо не прилича... или е от дъжд на вятър...
Но снощи ми се зададе въпроса "Като не спиш с мен мога ли аз да спя с друга жена"  #Crazy
Аз го разбирам, че само с долната глава мисли, ама да пита собствената си жена такъв въпрос-не знам.
На момента не реагирах бурно или нещо такова, попитах го дали си е намерил вече подходяща, щом ми задава такъв въпрос....
Ама сутринта като станах бях повече от бясна.  Казах му, че повече не искам да имам нищо общо с него, ще живеем като квартиранти, само и единствено заради детето, че е още малко, ще си делим разходите, да ходи да си троши главата и да не разчита повече на мен за нищо...  smile3513 и си тряснах вратата и отидох на работа... Сега седя, пиша и се треса от нерви

 smile3514

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352

"Като не спиш с мен мога ли аз да спя с друга жена"  #Crazy

 Shocked Нямам думи просто.
Аз бих реагирала точно като теб.
А всъщност ти сигурна ли си, че въпросът му е зададен сериозно?Възможно ли е просто да се е опитал да те подразни
затова, че му отказваш секс? newsm78

# 2
  • Мнения: 4 324
Много зависи как ти е задал този въпрос. Ако е било в сферата на майтапа - питай го и ти същото Wink
Но ако е сериозно ... хм не знам, пък и пита ....
Аз не бих търпяла изневяра дори и заради детето си (макар да нямам такова в момента, говоря по принцип)

# 3
  • Мнения: 2 336
Господ му е дал две ръце...  Mr. Green Само кремче му купи, да не му излязат мазоли.
Кат е женен да си държи съдържанието на долните гащи прибрано. Ако иска секс навън - развод!!!
Наистина може да те пробва, ама не е хубаво така да те наранява.

# 4
  • Мнения: 1 475
И аз съм му задавала този въпрос на моя , в кръга на шегата разбира се и отговора е бил- че ще ме остави веднага щом разбере, пък аз да ходя да си се..... насам натаммм

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Може би ти го е задал, за да те провокира и да разбереш, че му е нужен секс. То на кой не му е нужен, ама....
Оххх.... сложни са тези взаимоотношения. Едно разбрах от опит - нервите никога не са добър съветник!  Успокой се, ако трябва си вземи детето и идете някъде, тегли една..... на всичко и пълен релакс. Не умувай над отношенията ви, а мисли само за приятни неща. След като те "пусне" треската се съберете поговорете си, по възможност без да се карате (за целта трябва да си готова за тъпи отговори от негова страна Simple Smile ) и тогава си изяснете всичко.
Но така както го описваш ми прилича на "протегната ръка", а не на реален въпрос.

# 6
  • София
  • Мнения: 397
Прегледай темите,в които пише,че мъжете отказват секс и се замисли-мъжът ти се чувства както пишештите там жени. Все пак човек не може и не бива да остава без сексуален живот и повечето ги съветват да си потърсят липсващото на друго място,към това тласкаш и ти половинката си.  Явно вече му минава през акъла и като последен опит ти го казва,за да те провокира към предприемане на мерки и вместо да обсъдите проблема,ти отрязваш всички пътища,а после ще пишеш как намираш" руси косми по седалката".

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 425
 #Crazy  Ами да покани избраницата у Вас за тройка - ще си разделите задълженията - пък после може и мерак да имаш. Абсолютно несериозно е това, което те пита, или е майтап или си дай седмица почивка, като истинските жени - не готвиш, чистиш колкото да не се заринете, а вечер - тигрица  Wink. Успех!

# 8
  • Мнения: 4 841
Прегледай темите,в които пише,че мъжете отказват секс и се замисли-мъжът ти се чувства както пишештите там жени. Все пак човек не може и не бива да остава без сексуален живот и повечето ги съветват да си потърсят липсващото на друго място,към това тласкаш и ти половинката си.  Явно вече му минава през акъла и като последен опит ти го казва,за да те провокира към предприемане на мерки и вместо да обсъдите проблема,ти отрязваш всички пътища,а после ще пишеш как намираш" руси косми по седалката".

И моето мнение е такова  Peace

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако има намерение да търси секс навън, едва ли ще иска благословията ти. Вероятно иска да те подразни. Но трябва да направите нещо да поизгладите отношенията. Нека примерно той да гледа детето докато ти си вършиш работата.

# 10
Знам, че не трябва да се остава без сексуален живот, и аз съм човек, ама и любов и романтика от време на време няма да са излишни... Не си мислете, че не сме говорили, поне сме опитвали. Искам да му обесня, че това нагърбване със всичко ме тормози ужасно, че искам една събота и неделя да захвърлим всичко и да си починем, но все му изскача някаква работа... Или като говоря той гледа в телевизора и след половин час говорене от моя страна пита "какво"... Опитвам се да говоря и вечер, когато сме легнали, но успявам единствено да го приспя.

# 11
  • Мнения: 304
Кажи му
Може, аз и без това си намерих друг партньор що да не пробваш и ти #Crazy

# 12
  • Мнения: 836
Ако има намерение да търси секс навън, едва ли ще иска благословията ти. Вероятно иска да те подразни. Но трябва да направите нещо да поизгладите отношенията. Нека примерно той да гледа детето докато ти си вършиш работата.
И аз така мисля.

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Знам, че не трябва да се остава без сексуален живот, и аз съм човек, ама и любов и романтика от време на време няма да са излишни... Не си мислете, че не сме говорили, поне сме опитвали. Искам да му обесня, че това нагърбване със всичко ме тормози ужасно, че искам една събота и неделя да захвърлим всичко и да си починем, но все му изскача някаква работа... Или като говоря той гледа в телевизора и след половин час говорене от моя страна пита "какво"... Опитвам се да говоря и вечер, когато сме легнали, но успявам единствено да го приспя.
Ооох.... колко ми е познато! Ще ми разправя моя "всички жени сте еднакви" Tired Нали и аз пусках тема преди 2 седмици да се жалвам от него- уж решение имахме, но всичко е по старому (в неделя не издържах и измих банята Crazy)... Мамка им и егоисти!

# 14
  • Мнения: 2 401
Ееее ти пък много навътре си го взела.  И моя ме е питал  Laughing И аз съм казвала: давам, ама гледай да не разбера.  И наистина го мисля.  Една приятелка също пуска мъжа си (той се и възползва човека), при условие да не се разбере и да не излизат пари от къщата.  Успокой се, нищо страшно не е станало.

# 15
  • Мнения: 2 197
Според мен отношенията между двама партньори не могат да минат без секс. А нагърбването на един от двамата с всички домашни задължения е абсурдно. Така че според мен при вас нещата се нуждаят от много повече преразпределяне. Не разбирам как допускате всички грижи за детето плюс домашните задължения да са само грижа на майката. Е, бих го приела ако дохода на мъжа се движи някъде между 2000 и 3000 на месец. Тогава не бих се оплаквала. Ама за нормално "семейство"???
На твое място бих поставила нещата по следния начин - даваш му право на избор: ако си разделите домакинските задължения по равно и ако можеш да разчиташ че примерно поне половината от седмицата воденето и прибирането на детето ще бъде негово задължение тогава ще може да разчита на много по-отпочинала, доволна и готова на секс съпруга. В противен случай аз лично не виждам смисъл да продължавате да живеето под един покрив.

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако има намерение да търси секс навън, едва ли ще иска благословията ти. Вероятно иска да те подразни.
И според мен е така, питай го той като си намери друга, дали и ти можеш да си намериш някой за "извън класни занимания" да видим тогава колко ще е ентусиазиран Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 137
според мен е искал по скоро да те ядоса и да види дали и как ще реагираш Hug
иска да му обърнеш внимание и на него Peace

# 18
  • Мнения: 209
Споко, блъфира само!  Wink
Опитва с плоски шегички да си поиска "нестандартно" секс!
Ако иска да ти изневерява изобщо и през ум няма да му мине да те пита!
Скръцни със зъби и му кажи какво искаш ти, за да получи и той желаното! Не може само единия да се нагърбва с всички задължения!  Naughty
Излезте навън и говорете(така няма да има възможността да гледа ТВ или да заспи)! Пък може и да те разбере...  Thinking

# 19
  • Мнения: 1 047
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

# 20
  • Мнения: 1 243
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

И аз мисля така. Според мен индиректно ти казва, че сексът не му е достатъчен. Предлагам обаче ти съвсем директно да му кажеш,че след целия напрегнат ден, който имаш, заслужаваш поне малко помощ вкъщи, ако иска да очаква наистина нещо от теб. Все пак жените не сме роботи, които да правят секс само за да не им изневеряват половинките... Трябва да има и желание, а когато единия ходи само на работа, а другия се грижи за детето и всичко останало - не виждам как ще стане!

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu
Абсолютно! Просто съм толкова сигурна в това, че няма накъде повече. Когато човек изневерява, не иска разрешение. Повярвай Laughing
Според мен между вас все още има много чувства, няма как да е иначе щом той така те провокира, а ти се тресеш от нерви. Равнодушните съпрузи нямат такива проблеми Wink Това е хубаво, защото означава, че положението е напълно спасимо. Трябва наистина и двамата, особено той, да осъзнаете, че бракът, като всяко нещо, иска усилия и работа, за да е прекрасен. Няма лесни успехи Peace
Кажете си в прав текст един на друг какво имате нужда да се промени, за да сте отново щастливи - ти очевидно имаш нужда от повече почивка, което означава ангажираност от негова страна, той има нужда от страст в леглото. Ако всеки се напъне малко, всичко ще е наред Simple Smile

# 22
  • Мнения: 25 599
А ти защо не го попита: "А след като ти не се държиш вкъщи като съпруг и баща, аз мога ли да си взема друг мъж?"  Wink Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 819
boto, ако дохода е този за който споменаваш, моментално отиваме в темата "Уморените ви мъже..." Докторат мога да напиша по въпроса.

Съжалявам за офф-а.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Не разбирам как допускате всички грижи за детето плюс домашните задължения да са само грижа на майката. Е, бих го приела ако дохода на мъжа се движи някъде между 2000 и 3000 на месец. Тогава не бих се оплаквала.
Това пък откъде на къде newsm78 По тази логика, след като моята професия е по-нископлатена от неговата, аз трябва да поема всички "безплатни" домашни задължения Shocked Защото той, видите ли, изкарва повече? Какво значение има кой колко изкарва, нали и двамата сме били на бач цял ден Tired
Момичета, трябва да се цените повече!

# 25
  • София
  • Мнения: 819
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

 smile3501 smile3501 smile3501

С риск да се обидиш или да се почувстваш неразбрана ще ти кажа, че според мен си реагирала много тъпо с това тряскане на врати и приказки от рода "не ме интересуваш, делим разходи, само заради детето" Thinking  Права си да се ядосваш, но нали и той работи и е изморен, мъжете също не са машини, да търпят всяка наша и на детето/децата ни прищявка и накрая да са и романтични, забавни, винаги усмихнати и т.н. и т.н. Базикнал те е нарочно, а ти си го взела много навътре, успокой малко топката Peace Peace Peace

boto, мъжа ми взима почти  2000 на месец, плюс-минус 100-тина лв, аз не се оплаквам Mr. Green

# 26
  • Мнения: 14 133
Ако има намерение да търси секс навън, едва ли ще иска благословията ти. Вероятно иска да те подразни.
И според мен е така, питай го той като си намери друга, дали и ти можеш да си намериш някой за "извън класни занимания" да видим тогава колко ще е ентусиазиран Mr. Green
Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Виж сега. Мъжът ти ако реши, ще си го направи това нещо, без грам да те пита. Бъди сигурна в това. Току някой ден ще ти звънне приятелка и ще те пита ти кога си се изрусила. Щото ви е видяла с мъжа ти, но отдалеч.
Според мен е било с цел заяждане. Да види как ще реагираш. Ако на него много му се прави секс, а на теб не (заради работата), то вземи да му увеличиш домашните задължения. Значи като премете един-два пъти, като измие чиниите и той ще се скапе. И няма да се сети за секс-ни с теб, ни с друга. Мдаааа.

# 28
  • Мнения: 1 047
.....Значи като премете един-два пъти, като измие чиниите и той ще се скапе. И няма да се сети за секс-ни с теб, ни с друга. Мдаааа.
Не бъди сигурна в това. Peace

# 29
  • Мнения: 10 602

И аз мисля така. Според мен индиректно ти казва, че сексът не му е достатъчен. Предлагам обаче ти съвсем директно да му кажеш,че след целия напрегнат ден, който имаш, заслужаваш поне малко помощ вкъщи, ако иска да очаква наистина нещо от теб. Все пак жените не сме роботи, които да правят секс само за да не им изневеряват половинките... Трябва да има и желание, а когато единия ходи само на работа, а другия се грижи за детето и всичко останало - не виждам как ще стане!
[/quote]
Подкрепям напълно.

Накарай го няколко дни да поеме изцяло твоите задължения и започни ти да му се натискаш точно като е вече гроги и иска само да легне и да заспи!

# 30
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ееее ти пък много навътре си го взела.  И моя ме е питал  Laughing И аз съм казвала: давам, ама гледай да не разбера.  И наистина го мисля.  Една приятелка също пуска мъжа си (той се и възползва човека), при условие да не се разбере и да не излизат пари от къщата.  Успокой се, нищо страшно не е станало.


 Peace
И аз така. само да не дава пари за чужди жени, че  тогава ще му разкажа играта.


 newsm78 Може би твоя мъж само е искал да те подразни и да ти напомни, че не изпълняваш съпружеските си задължения. Не е трябвало да реагираш бурно, а спокойно да обмислиш подходящ отговор. Може да замажеш положението, като се престориш, че приемаш въпроса му като шега някаква. Ако и тогава той настоява на своето, значи нещата са сериозни.
Ако почне да ти обяснява как не му "пускаш", пък той е мъж, веднага му покажи график с преразпределяне на задълженията, както и напомняне за някоя романтична вечеря или малко подаръче.
И още нещо. Мисля, че ако един мъж вече си има друга, то той просто би си премълчавал;
 въпроса му показва, че само обмисля подобна възможност.

# 31
  • Мнения: 5 228
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

Точно това исках да напиша и аз. Постави се на негово място - вероятно той също е разочарован и ядосан.

# 32
  • Мнения: 1 425
Прегледай темите,в които пише,че мъжете отказват секс и се замисли-мъжът ти се чувства както пишештите там жени. Все пак човек не може и не бива да остава без сексуален живот и повечето ги съветват да си потърсят липсващото на друго място,към това тласкаш и ти половинката си.  Явно вече му минава през акъла и като последен опит ти го казва,за да те провокира към предприемане на мерки и вместо да обсъдите проблема,ти отрязваш всички пътища,а после ще пишеш как намираш" руси косми по седалката".
Peace

# 33
  • Мнения: 263
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

И аз мисля така. Според мен индиректно ти казва, че сексът не му е достатъчен. Предлагам обаче ти съвсем директно да му кажеш,че след целия напрегнат ден, който имаш, заслужаваш поне малко помощ вкъщи, ако иска да очаква наистина нещо от теб. Все пак жените не сме роботи, които да правят секс само за да не им изневеряват половинките... Трябва да има и желание, а когато единия ходи само на работа, а другия се грижи за детето и всичко останало - не виждам как ще стане!
Трябва да му обясниш на човека, че ако иска секс трябва да не те оставя преди това да се товариш до изнемога, а да помага, за да имаш сили за това "домашно упражнение"! Трябва да им се казват тези неща на мъжете! Не зная защо, но те явно не ги разбират, ако не има кажеш! Зная, че е логично, знач, че не се иска много мозък сам да се сетиш, но.... АМИ НЕ СЕ СЕЩАТ!  newsm78

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моя му е намерил цаката- секс се прави сутрин Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Моя му е намерил цаката- секс се прави сутрин Mr. Green
Това не работи при всички, зависи от "часовника" на конкретния човек. Сутрин тооооолкова ми се спиии morning

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сутрин и на мен ми се спи и хич не ми е до креватни упражнения. Но при мъжете тогава е пикът на хормоните.

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
Но при мъжете тогава е пикът на хормоните.
...което още веднъж потвърждава, че мъжете всъщност не са нормални същества Mr. Green Нормалните хора сутрин първо пият кафе, после правят каквото и да било друго  umnikuu

# 38
  • Мнения: 227
Аз пък си мисля,че той наистина те пробва,но те пробва за...изневяра?Ако ме разбираш!Дали пък не е свършил тази работа и сега иска да види реакция?Изинявай,че ти пиша таки директно,но първо това ми мина преза ума.
 PeaceДано не е така и ви желая скоро да се разберете и една много романтична вечер!

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя му е намерил цаката- секс се прави сутрин Mr. Green

Мда. Или след като съм поспала час-два. А и щом като успява да ме събуди и предразположи а не ми придърпва само горната част на краката към себе си нямам против.


Оставете всичко и идете някъде двамата за 2-3 дни. Това е най-доброто лечение.

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сутрин и на мен ми се спи и хич не ми е до креватни упражнения. Но при мъжете тогава е пикът на хормоните.

Да, към 4 часа сутринта  Tired Но щом му харесва некрофилията- какво да го правя.... Laughing

# 41
Благодаря ви момичета за всички мнения! Някои ме накараха да се замисля дали пък и аз нямам вина.... Но въпреки всичко се чувствам засегната - работя, чистя, готвя, гледам детето... за мен това са съпружеските задължения, останалото би трябвало да е любов, а не задължение, но след всичко през деня просто не ми остават сили. Ще се опитам довечера да поговорим и да видим какво ще излезе, но този път съм твърдо решена, че компромис няма да правя, все аз отстъпвам за да вървят нещата. ОФ

# 42
  • Мнения: 2 309
Според мен,секс се прави с желание,а не по задължение!!!Имам в предвид,това че лично мен не ме натоварва физически,напротив разтоварва ме и ме кара да се чувствам желана,секси и т.н.Не си права за това,а най-вероятно мъжа ти го е казал за да те подразни.Мислиш ли,че ще те пита,ако реши да изчука друга ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 397
boto, ако дохода е този за който споменаваш, моментално отиваме в темата "Уморените ви мъже..." Докторат мога да напиша по въпроса.

Съжалявам за офф-а.
та в тази тема се споменаваше,че умората не е оправдание за липсата на желание или това важи само за мъжете Mr. Green

# 44
  • Мнения: 215
Що не го питаш като не върши нищо в къщи може ли да си повикаш домашен помощник срещу заплащане от негова страна  #Crazy

# 45
  • Мнения: 196
Защо не преразгледаш приоритетите си? На първо място да дойде сексът, на второ - шетането.
Хем и ти ще си по-щастлива, не само мъжът ти - хем и ядовете ще ти минат.

Щото твоето шетане някак си много на оправдание ми прилича.
Пък ако отказваш секс на мъжа, как да искаш да ти е верен, глупаво се получава - остави кучето гладно, пък после му се сърди, че е изяло на съседа пилетата. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 100
Опитва с плоски шегички да си поиска "нестандартно" секс!
Скръцни със зъби и му кажи какво искаш ти, за да получи и той желаното! Не може само единия да се нагърбва с всички задължения!  Naughty
Точно така!!!

# 47
  • Мнения: 1 942
Баси! Чета тука и се пуля!  Shocked Shocked

Значи, момичето казва, че се претоварва, мъжа и не и помага, изплесква една невероятна глупост и вие намирате отговора - ПРАВИ ПОВЕЧЕ СЕКС!!! Невероятни сте  ooooh! Той за чеп за зеле не става, ама нека го чешем повече по оная работа, че да не отиде при друга?! Айде халал и е на следващата ...

Отговора е - намери ТИ човека, който ще те обича, щади и ще ти помага, на него вечер ще имаш желание и сили да доставяш удоволствие.

Детето ви и чувствата които сте имали,а най-вероятно още имате, са причина да се опиташ да накараш сегашния ти мъж да е този човек, но младостта не трае вечно помни това  Hug

# 48
  • Мнения: 1 942
Малко в страни от темата

Преди време познавах жена, мъжа и я биеше средно веднъж в седмицата. Посинена с избит преден зъб седеше в парка до мен и умуваше "Да той обича да пие и после става отвратителен, казва ми че съм дебела, че за нищо не ставам. Казва че отдавна трябвало да ме натири .. Как мислиш ако почна да му правя свирки дали няма да се оправят нещата?"

Отговорите по тази тема предизвикват същия потрес, който тогава изпитах

# 49
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Малко в страни от темата

Преди време познавах жена, мъжа и я биеше средно веднъж в седмицата. Посинена с избит преден зъб седеше в парка до мен и умуваше "Да той обича да пие и после става отвратителен, казва ми че съм дебела, че за нищо не ставам. Казва че отдавна трябвало да ме натири .. Как мислиш ако почна да му правя свирки дали няма да се оправят нещата?"

Отговорите по тази тема предизвикват същия потрес, който тогава изпитах

 Shocked Shocked Shocked Вече и аз съм в потрес.........

Баси! Чета тука и се пуля!  Shocked Shocked

Значи, момичето казва, че се претоварва, мъжа и не и помага, изплесква една невероятна глупост и вие намирате отговора - ПРАВИ ПОВЕЧЕ СЕКС!!! Невероятни сте  ooooh! Той за чеп за зеле не става, ама нека го чешем повече по оная работа, че да не отиде при друга?! Айде халал и е на следващата ...

Отговора е - намери ТИ човека, който ще те обича, щади и ще ти помага, на него вечер ще имаш желание и сили да доставяш удоволствие.

Детето ви и чувствата които сте имали,а най-вероятно още имате, са причина да се опиташ да накараш сегашния ти мъж да е този човек, но младостта не трае вечно помни това  Hug

 newsm10 newsm10

# 50
  • Мнения: 2 677
На предния пост - нямам думи, за да отговоря....
Иначе по темата: Ежеднеието и обстоятелствата смазват всички ни - и мъже, и жени. Бъде ли ми зададен този въпрос - ще му покажа вратата. Съжалявам, ако съм твърде крайна в мнението си.

# 51
  • Мнения: 4 380
И аз съм от тези, дето предпочитат да останат анонимни.
Искам да споделя и да чуя вашето мнение.
Та историята е следната:
С мъж ми от известно време сме в обтегнати отношения - обичайните сблъсъци - необръщане внимание на детето, все той е много уморен и вечер яде и след това си ляга и не го интересува домакинска работа или нещо друго, като имате в предвид, че аз също работя по цял ден, водя и взимам детето, ходя с него в градинката вечер, след това се прибирам и почвам да вършея в къщи......  и естествено вечер съм скапана и ядосана и въобще не ми е до секс.. или секса на нищо не прилича... или е от дъжд на вятър...
Но снощи ми се зададе въпроса "Като не спиш с мен мога ли аз да спя с друга жена"  #Crazy
Аз го разбирам, че само с долната глава мисли, ама да пита собствената си жена такъв въпрос-не знам.
На момента не реагирах бурно или нещо такова, попитах го дали си е намерил вече подходяща, щом ми задава такъв въпрос....
Ама сутринта като станах бях повече от бясна.  Казах му, че повече не искам да имам нищо общо с него, ще живеем като квартиранти, само и единствено заради детето, че е още малко, ще си делим разходите, да ходи да си троши главата и да не разчита повече на мен за нищо...  smile3513 и си тряснах вратата и отидох на работа... Сега седя, пиша и се треса от нерви

 smile3514



Изобщо не разбрах какво всъщност така те е вбесило. #Crazy Разбира се че ще го зададе този въпрос- белкем се сетиш, че съпружеските отношения предполагат интимност и секс също. И аз бих попитала абсолютно същото ако се увъртат от сексуални отношения. И ако ми се отвърне с това, което си направила ти, ще си намеря друг(а) без да питам, без да разказвам и ще разбереш на куково лято! Naughty Когато евентуално ти тръшна вратата за да те заменя напълно с другата.

# 52
  • Мнения: 3 500
Може би ти го е задал, за да те провокира и да разбереш, че му е нужен секс.
  Peace Според мен точно това е целял.

# 53
  • Мнения: 2 746
Ами кажи му, че си размислила и му даваш разрешение, но и ти ще си намериш някого за секс...Дали пък няма да му трепне нещо....

# 54
  • Мнения: X
Не мога да изчета всички мнения, но по това, което си описала, мисля, че вината е в теб.
Превърнала си се изключително в майка и домакиня и си забравила, че си съпруга и любовница. Това, че търчиш от работа за детето и после в градинката и после домакинстваш е много хубаво, но е пагубно за съпружеските отношения и накрая никой няма да те потупа по рамото.
Вместо да водиш детето редовно в градинката, можеш да се прибереш и да свършиш най-необходимото от домакинската работа, да си вземеш душ, да си починеш, а когато детето си легне, да изкушиш мъжа си. Пък на следващия ден заведи детето в градинката.
Остави малко тая домакинска работа - тя край няма, остави ако има някоя баба да погледа детето, ти се отдай на мързелуване в леглото с мъжа ти. Разбирам, че искаш всичко да е идеално, но просто прецени кои неща са ти приоритет и действай по тях. Не може всичко да е наред..........и запомни - къща не прегръща, а на детето нищо няма да му стане, ако не ходи всеки ден на площадката, нали все пак ходи на ясла/градина, значи не му липсва общуване.


Това е моето мнение.

# 55
  • София
  • Мнения: 397
Не мога да изчета всички мнения, но по това, което си описала, мисля, че вината е в теб.
Превърнала си се изключително в майка и домакиня и си забравила, че си съпруга и любовница. Това, че търчиш от работа за детето и после в градинката и после домакинстваш е много хубаво, но е пагубно за съпружеските отношения и накрая никой няма да те потупа по рамото.
Вместо да водиш детето редовно в градинката, можеш да се прибереш и да свършиш най-необходимото от домакинската работа, да си вземеш душ, да си починеш, а когато детето си легне, да изкушиш мъжа си. Пък на следващия ден заведи детето в градинката.
Остави малко тая домакинска работа - тя край няма, остави ако има някоя баба да погледа детето, ти се отдай на мързелуване в леглото с мъжа ти. Разбирам, че искаш всичко да е идеално, но просто прецени кои неща са ти приоритет и действай по тях. Не може всичко да е наред..........и запомни - къща не прегръща, а на детето нищо няма да му стане, ако не ходи всеки ден на площадката, нали все пак ходи на ясла/градина, значи не му липсва общуване.


Това е моето мнение.

newsm10 и по леко с крайните мнения,жената не споменава да й минават мисли за развод,ядосана е но явно си го обича и си иска семейството!

# 56
  • Мнения: 1 243
Стига, бе хора...Къде я видяхте тая грешка в жената. Чистела,готвила, грижила се за детето и вече не била любовница на мъжа си. Ми какво да направи - да потъне къщата в мръсотия,детето да остане гладно и без внимание, защото видите ли мъжа и искал секс и цуни - гуни...Като иска нещо и той ще дава! Като се жените,давате клетва да сте заедно в добро и лошо, в хубавите и в трудните моменти...не само като на единия си иска ласките,па другия да се спасява както може - да ходи на работа, да върти къща, че и любовница на мъжа си да бъде...Аман от такива мъже, които ще бъдат до теб само ако изпълняваш сексуалните им желания на 100 %. Категорична съм, че до такова положение не трябва да се стига! Това е липса на всякакво уважение към жената  Sick
Излиза, че съпругата е виновна, когато няма сили да обърне достатъчно внимание на мъжа си, знчи той е в правото си да търси друга. По-долу има тема,в която съфорумка споделя,че е изневерила на мъжа си, защото той от грижи по компютъра и колата не и обръща внимание - и всички пак нея нападнахте...Значи за мъжете може,а за жените - не! Еми няма угодия! Двойният стандарт за такива неща не важи...

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 16:12 от Bellucci

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Според мен човекът иска а ти покаже,че му липсва секса...
И явно му е дошло до гуша от липсата на такъв.... Rolling Eyes

Може ина майтап да го е казал,но въпреки това си имай едно наум...

И аз съм го казвала на моя мъж-като е имало дни,в които не му се иска секс...
Казах му,че ще си го поискам отвън,ако го нямам вкъщи. Mr. Green

Какво толкова е казал.
Просто е директен в желанията си. Whistling

# 58
  • Мнения: 4 841
Ми какво да направи - да потъне къщата в мръсотия,детето да остане гладно и без внимание, защото видите ли мъжа и искал секс и цуни - гуни...

Обикновено храненето на детето и вниманието към него е в доста по-различен часови пояс от правенето на секс, или ...  newsm78
На същата страница има тема за жена, изневерила на мъжа си, защото не правели секс. Съветите са: бий му шута, наслаждавай се на любовника, изживей си емоциите ... За двойни стандарти май ставаше дума... Ако мъжа е изморен и не иска секс, защото е работил 14 часа - драмааааа, изневери му, съблазни го, ВЗЕМИ СИ СВОЕТО... Когато мъжът иска секс - ега ти животното, само за това ли мислят тия мъже, бееееее???

Колкото до чистотата в дома и готвенето, айде нЕма нужда 17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките, да се бърше прах през 20 минути и да се седи в кухнята с часове, за да се приготвят 12 ястия по рецепти на готвача на Хилтън... 
Сами си го правите, ей !!!! (имам предвид перфектните домакини - нещо, което аз поне не съм - обикновено получавам уплах като вляза в "Нашият дом" или както там се казваше подфорума за маниачки с бродирани чаршафи  Wink )

# 59
  • Мнения: 2 336
То ясно, че му липсва. Ама и алтернативи на изневярата. Вече си казах мнението. Една - две седмици и хоп при чужда. Много лесно било.

# 60
Благодаря Bellucci   bouquet
newsm10 и по леко с крайните мнения,жената не споменава да й минават мисли за развод,ядосана е но явно си го обича и си иска семейството!
[/quote]

Наистина си го обичам и си искам семейството, ако не го исках нямаше да търся съвет... Но някак си ми се иска мъжа ми да порасне, да не продължава да си води живота, който имаше преди да се роди детето, а аз да се нагърбвам с всичко.... да наистина може и да не се занимавам, но тогава наистина ще потънем в мизерия а тогава ще стане още по-тегаво... и не си мислете, че съм някоя супер домакиня,  мнооооого далеч съм от
17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките, да се бърше прах през 20 минути и да се седи в кухнята с часове, за да се приготвят 12 ястия по рецепти на готвача на Хилтън... 
[/sub]
поне като не чисти - да си събува обувките в знак на съпричастност.... образно казано!

# 61
  • Мнения: 1 243
Ми какво да направи - да потъне къщата в мръсотия,детето да остане гладно и без внимание, защото видите ли мъжа и искал секс и цуни - гуни...

Обикновено храненето на детето и вниманието към него е в доста по-различен часови пояс от правенето на секс, или ...  newsm78
На същата страница има тема за жена, изневерила на мъжа си, защото не правели секс. Съветите са: бий му шута, наслаждавай се на любовника, изживей си емоциите ... За двойни стандарти май ставаше дума... Ако мъжа е изморен и не иска секс, защото е работил 14 часа - драмааааа, изневери му, съблазни го, ВЗЕМИ СИ СВОЕТО... Когато мъжът иска секс - ега ти животното, само за това ли мислят тия мъже, бееееее???

Колкото до чистотата в дома и готвенето, айде нЕма нужда 17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките, да се бърше прах през 20 минути и да се седи в кухнята с часове, за да се приготвят 12 ястия по рецепти на готвача на Хилтън... 
Сами си го правите, ей !!!! (имам предвид перфектните домакини - нещо, което аз поне не съм - обикновено получавам уплах като вляза в "Нашият дом" или както там се казваше подфорума за маниачки с бродирани чаршафи  Wink )

Ти говориш за някакви много крайни неща!

BirdsFlu: "Обикновено храненето на детето и вниманието към него е в доста по-различен часови пояс от правенето на секс, или ...  newsm78..........Колкото до чистотата в дома и готвенето, айде нЕма нужда 17 пъти на ден да се минава с парцала, 35 пъти да се измива тоалетната чиния и мивките...."
Да,естествено,че са в различен часови пояс. И чистенето - и то...Ама и жената ходи на работа като него, обаче като се прибере, сигурно не се пльоска като мъжа си на дивана с дистанционното в ръка и да чака той да и приготви вечерята, да поразтреби малко и да нахрани детето...
Ако просто си разпределят задълженията - няма да е така. На жената много малко и е нужно - дори съвсем малко внимание и желание за помощ са и достатъчни да я мотивират.  Аз такова нещо обаче никъде не прочетох.
И си признай честно - ако твоят мъж изобщо не ти помага / което за мен си е чиста липса на елементарно уважение към половинката /, чака всичко на готово, докато ти се чудиш от къде да я подхванеш...- само до секс ли ще ти е после?! Щото аз да си призная - след такъв ден хич няма да ми пука на него какво му се иска!!!

# 62
  • Мнения: 417
Добре де.Изморена си,ами той секса не е работа,това е удоволствие,което разтоварва и отпуска напрежението.Винаги са ми били интересни такива изказвания от рода "изморена съм не ми се прави секс".
Пък в крайна сметка,като се върнеш от работа сядаш ти пред телевизора,детето да е до теб и да си играе и готово,а пък той като се върне да си готви и чисти сам.Аз така правя и мъжът ми не ми се сърди,все пак знае че не съм машина и имам нужда от почивка както и той.

# 63
  • Мнения: 4 380
Добре де.Изморена си,ами той секса не е работа,това е удоволствие,което разтоварва и отпуска напрежението.Винаги са ми били интересни такива изказвания от рода "изморена съм не ми се прави секс".
Пък в крайна сметка,като се върнеш от работа сядаш ти пред телевизора,детето да е до теб и да си играе и готово,а пък той като се върне да си готви и чисти сам.Аз така правя и мъжът ми не ми се сърди,все пак знае че не съм машина и имам нужда от почивка както и той.

 newsm10

Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

# 64
  • Мнения: 1 942
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Ти вярващ ли си като ги пишеш тия неща или седиш почесваш се тук и там и остроумничиш?  newsm78

# 65
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Е тука направо ме разби  ooooh!
Пробвай да работиш под напрежение, да спиш по 5 часа на денонощие, да готвиш, чистиш и т.н., и тогава, когато ни жива, ни умряла се добереш до леглото, за секс ли ще си мислиш??? Едва ли....

# 66
  • Мнения: 196
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Е тука направо ме разби  ooooh!
Пробвай да работиш под напрежение, да спиш по 5 часа на денонощие, да готвиш, чистиш и т.н., и тогава, когато ни жива, ни умряла се добереш до леглото, за секс ли ще си мислиш??? Едва ли....

Нали не мислиш, че само ти правиш всички тези неща?

# 67
  • Мнения: 2 309
Точно така. "Изморен(а) съм" е оправданието на импотентни мъже и фригидни жени. Wink

Умората няма абсолютно нищо общо с нежеланието за секс. Wink

Е тука направо ме разби  ooooh!
Пробвай да работиш под напрежение, да спиш по 5 часа на денонощие, да готвиш, чистиш и т.н., и тогава, когато ни жива, ни умряла се добереш до леглото, за секс ли ще си мислиш??? Едва ли....
Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace

# 68
  • Мнения: 1 243
...Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Абе я стига глупости. Ще знаеш ти, че един мъж те ползва само за слугиня и детегледачка, па ходи да правиш с него секс за тонус! Въпросът не е, че само авторката прави тези неща, много ясно, че не! Въпросът е в отношението - след като той няма такова, нормално е и секс да няма..

# 69
  • Мнения: 196
...Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Абе я стига глупости. Ще знаеш ти, че един мъж те ползва само за слугиня и детегледачка, па ходи да правиш с него секс за тонус! Въпросът не е, че само авторката прави тези неща, много ясно, че не! Въпросът е в отношението - след като той няма такова, нормално е и секс да няма..

Демек, лишаването от секс е форма на наказание, че не помага вкъщи, така ли?  hahaha
После се чуди защо те е зарязал човекът - е ти просто не му оставяш избор...

# 70
  • Мнения: 836
Аууу, като ви чета какви секс-машини сте, човек направо ще се комплексира.
Е, няма лошо!
Ама да се юркаш да правиш секс, само за да не ти избяга...
Звучи ми задължаващо и насилствено. Дали пък мъжете не усещат това?
На мен ми се е случвало да се правя на заспала  Mr. Green, защото наистина понякога съм прекалено изморена, нооо сега, като чета какви биха могли да бъдат последствията...
Пускам го  Whistling

# 71
  • Мнения: 4 380
...Е тогава ела ме виж,какъв секс правя Joy
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Абе я стига глупости. Ще знаеш ти, че един мъж те ползва само за слугиня и детегледачка, па ходи да правиш с него секс за тонус! Въпросът не е, че само авторката прави тези неща, много ясно, че не! Въпросът е в отношението - след като той няма такова, нормално е и секс да няма..

Отношението е съвсем отделна тема...Ако беше казала, че няма секс заради отношението му, бих разбрала, но номера "изморена съм".... Sick как пък не!

# 72
  • Мнения: 1 800
Аз нещо не разбрах newsm78. Той е уж уморен и след ядене си ляга, а после си иска. Shocked Малко на мързел ми намирисва, да се отърве от всякави домакински задължения и от грижи за детето Naughty. Ако има сили за секс, що няма сила да сложи масата или да гледа 20 минути детето, ти да си починеш и да имаш желание за секс. Изисква малко време, но може да го научиш.

А пък ти през това време зарежи домашната работа 2 вечери на седмица и върши другото задължение към мъжа си. Mr. Green Понякога трябват жертви. Tова, че те е питал този въпрос е по скоро да те уплаши. Tия дето изневеряват, го правят без разрешение.

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аууу, като ви чета какви секс-машини сте, човек направо ще се комплексира.
Е, няма лошо!
Ама да се юркаш да правиш секс, само за да не ти избяга...
Звучи ми задължаващо и насилствено. Дали пък мъжете не усещат това?
Peace
Няма ли настроение и предразполагаща обстановка, сексът е просто механика. Не мисля, че такъв секс е удовлетворителен.

# 74
  • Мнения: 1 942
Peace
Няма ли настроение и предразполагаща обстановка, сексът е просто механика. Не мисля, че такъв секс е удовлетворителен.


Точно  Peace Значи няма да се напъне да те предразположи, да ти създаде настроение, да помогне ами ще те плаши под формата на шега. Напомня ти, че ти задължение  ooooh!

Всъшност авторката на темата няма ли вече да ни светне как се развиха нещата в последствие?

# 75
Как се развиха ли? Седнахме вечерта на масата да си говорим, изключих ТВ-то, и се почна - аз му обесних, че повече така не се издържа, че и аз съм човек и имам нужда поне малко да ми помага и да се държи по-мило с мен, а не само да иска и аз да отварям краката веднага.... че детето е и на двамата и трябва да си поделяме грижата, ако не всеки ден, то поне 2-3 пъти в седмицата, и още че не искам да се караме непрекъснато, защото и за детето не е добре, а и усеща моята раздразненост ..... изобщо неща в тоя сорт и то с напълно нормален тон от моя страна. Накрая той ми каза - ти само ми се караш, как искаш да се държа добре с теб? Обесних му че като всички хора и аз имам нерви и гледам да ги изразходвам, а не да си ги тая. И пак - ти само се караш, не ми обръщаш внимание.....  е няма да си изчекне езика да каже, че съм права поне за едно от нещата..... аз много работя, уморен съм (като че ли аз не съм) и в края на краищата не постигнахме нищо. Страшно се ядосах, поплаках си в банята.... Сега не му говоря, казах му че няма да му готвя, прането да си го носи на тази с която е решил да спи, пълен игнор, мисля уикенда да излезем аз и малкия с мои приятели, като ме пита нещо касаещо е детето отговарям едносрично и това е. Сега ще седя и ще чакам да видя какво ще излезе от това, дали ще му дойде акъла или.... мисля си, че ако наистина още ме обича и държи на мен може и да се промени нещо, но ако не се промени..... ще видим.

# 76
  • Мнения: 1 243
Ти ще казваш на човека,който УЖ те обича,че изнемогваш, че не ти е по силите да се справяш с всичко, ...а той не стига, че не реагира адекватно,ами и се оплаква от своя страна... Sick А оди да спиш с него после, че и мерак да имаш за това. Тонуса ще е на 6!

Рени го е казала в 1 изречение - сексът не е секс,ако е само по задължение с цел половинката да не хойка!

# 77
  • Мнения: 1 942
ЪЪЪ имаш пълната ми подкрепа, че трябва да искаш да ти се помага както в домакинската работа, така и за детето  Hug Но мисля, че не е това начина както си го подкарала. Така /според мен/ се задълбочават а не се решават проблемите.

Мъжа ти ревнува, че детето е на първо място /това е често срещано явление/.
Пак седнете, пак изключете телевизора и отначало. Без обвинения обаче! Казваш - Добре ще се опитам да ти обръщам повече внимание, ама искам да ми помагаш. И на принципа на дресировката - ако направи номера получава награда.  Mr. Green Молиш го да направи еди какво си, после му показваш, че си забелязала направеното  Wink Ще кажеш "Ама той що не забелязва аз какво съм направила?" Ами искай си де под формата на майтап, де сериозно да те хвали и поощрява.

Проблеми в брака винаги ще има, но брака изисква компромиси и гъвкавост. И като жени се налага ние да сме по-меки и гъвкави. Женските хитрости чудеса вършат  Hug

# 78
# 79
  • Сливен
  • Мнения: 197
От една страна го разбирам,че има нужди,но не е това начина.По добре да е седнал да поговори с теб отколкото да ти задава този въпрос.

# 80
подкрепям напълно мненията на силвето и белучи  Peace ако ние не се самоуважаваме и другия няма да ни уважава, а това описаното си е пълно неуважение към теб като към човек, партньор и най-близка! абе я остави тия задължения, да видиш той как ще реагира ако е неподредено, несготвено и прашно. Помисли за собственото си добро настроение. Ти се чувстваш жертва, а в това състояние никакво желание не може да ти дойде! Бъди жена, а от него изискай партньорство, а не тъп мъжки егоизъм!

# 81
  • Мнения: 25
Насила хубост не става, с лошо (заплахи, ултиматуми) нищо няма да постигнеш. Като правиш напук, го правиш на себе си. Опитай да се успокоиш и да действаш по препоръката на Силвето, много е точна. Мисля, че не знае как да си поиска внимание и ласки, а така затруднява и теб да му ги дадеш.

# 82
  • Мнения: 51
Ох темата е много деликатна,но и аз си мисля  че с женски хитрости, могат чудеса да се постигнат.Ината никога не е бил добър съветник ,както и пълното игнориране....

# 83
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
......
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Ми незнам, май аз нещо съм повредена. Когато преди два дни приключих със всичко още в 23ч (което за мен си е рано), и си казах "Сядам на компа само за 5 мин, да видя какво става във форума", на втората минута бях заспала върху клавиатурата и милото ме пренесло до леглото. Вярвай ми, щях да го убия, ако беше решил че точно тогава му се прави секс.

За това и подкрепям авторката - няма как всичко сама да върши, и накрая и в леглото да се вихри. Но и аз ще я посъветвам - Силвето е много права, послушай я  Peace Peace Peace

# 84
  • Мнения: 1 172
Наемете домашна помощница. Ако не можете да си го позволите за постоянно, поне докато стоплите отношенията си. Занимавай се основно с детето и с мъжа си.

После използвай момента, за да го предразоложиш да поеме 1/2 от домашните задължения;)

Засега остави на страна неуместния му въпрос. Ако е искал да го прави, нямаше да те пита, а щеше да действа. Мъжете по-трудно приемат липсата на секс и тотално изкукуригват.

# 85
  • Мнения: 10 602
Мъжете по-трудно приемат липсата на секс и тотално изкукуригват.

Жените също доста трудно приемат липсата на внимание, разбиране и помощ в домакинството!
Ей, писна ми все ние да сме тези, които трябва да прилагат хитрини и да се държат с мъжете все едно те са пълни олигифрени и не се сещат как да ни помогнат и да ни накарат да се чувстваме по-добре!

Все ние трябва да оправяме нещата, да водим спокойни разговори и да обясняваме бавно и подробно как се чувстваме!

На въпроса: "Даваш ли ми да спя с друга жена?", ако ме е вбесил и не ме пита на шега, бих отговорила "Да, ако и ти ми даваш да спя с други мъже! От кога мога да започна?"

# 86
  • Мнения: 1 172
Мъжете по-трудно приемат липсата на секс и тотално изкукуригват.

Жените също доста трудно приемат липсата на внимание, разбиране и помощ в домакинството!
Ей, писна ми все ние да сме тези, които трябва да прилагат хитрини и да се държат с мъжете все едно те са пълни олигифрени и не се сещат как да ни помогнат и да ни накарат да се чувстваме по-добре!

Все ние трябва да оправяме нещата, да водим спокойни разговори и да обясняваме бавно и подробно как се чувстваме!



Защото причината за повечето конфликти между близки хора е недостатъчната комуникация между тях, премълчани обиди, неоценени и неразбрани компромиси и т.н... 
Защо пък винаги трябва да сме с рогата напред? И в такава изнервена обстановка кой въобще може да взема трезви, премерени и справедливи решения и да оценя обективно действията на другия?

Авторката сама си го е казала още в началото на темата "и естествено вечер съм скапана и ядосана и въобще не ми е до секс.. ".  Явно и двамата не се чувстват добре - тя преуморена, той незадоволен. Моето мнение е, че първо трябва да се поуспокоят, пък после да мислят какво и как да променят. Затова и съм я посветвала да наемат домашна помощница, и да обърнат внимание на себе си.

# 87
  • France
  • Мнения: 726
Точно така, ZIGIZAGI.
Мъжете, повечето, са мързеливи и егоистични същества. Те прекрасно разбират всичко, но не им изнася.
Аз имам костни проблеми и ме боли, когато шетам. Моля моя мъж да изтупа 3 неща, той не иска! #Cussing out Аз излизам на стълбите и ги изтръсквам....

# 88
  • Мнения: 10 602
*SV*, права си по принцип, но днес и аз съм яхнала метлата - снощи ме вбеси моят мъж с подобно поведение! Та затова се изказах толкова рязко по-горе.

Има моменти, когато емоционалното ти състояние не  позволява да разсъждаваш трезво и да водиш диалог, или пък нямаш желание да го правиш, защото си толкова, ама толкова скапан, депресиран и не знаеш къде се намираш направо..... И дори с ума си да разбираш, че не постъпваш правилно като се инатиш, поставяш ултиматуми и т.н - просто нищо друго не ти се прави.
Имала съм такива моменти, предполагам не само аз.

Понаучих някои хитрини от една колежка - винаги съм й се възхищавала колко умело върти мъжа си, но веднъж не издържах и я попитах от къде намира толкова нерви да му се обажда да го подсеща за всяко 1 елементарно нещо /да напазарува, да вземе дрехите от химическо и т.н/.  Казах, че аз смятам, че имам разумно 30 годишно същество срещу себе си и не считам за необходимо да се държа с него като с дете или малоумен. Отговорът беше "Точно там ти е грешката."
Почти съм сигурна, че е права Simple Smile.

# 89
не съм чела отговорите,но аз на твое място как бих постъпила-напускам работа,върша си през деня домак.работа.после душче,почивка,шопинг за дрехи,като си дойде след работа опъната в спалнята със секси дрешки,цък един главозамайващ секс,после го осведомяваш,че си напуснала бачкане защото не искаш да го лишаваш от секс,понеже сте страхотно семейство и как за един секс ще ти хойка по други Naughtyказваш му колко и на теб ти е липсвал секса и как обаче ще се наложи да започне втора работа,защото ти няма да можеш да работиш защото имаш да въртиш къща,да гледаш дете....интересно ми е само да му видя реакцията после.ако е готов да започне втора работа в името на секса -супер.но ти не си робот и на него това трябва да му го изясниш.

# 90
не съм чела отговорите,но аз на твое място как бих постъпила-напускам работа,върша си през деня домак.работа.после душче,почивка,шопинг за дрехи,като си дойде след работа опъната в спалнята със секси дрешки,цък един главозамайващ секс,после го осведомяваш,че си напуснала бачкане защото не искаш да го лишаваш от секс,понеже сте страхотно семейство и как за един секс ще ти хойка по други Naughtyказваш му колко и на теб ти е липсвал секса и как обаче ще се наложи да започне втора работа,защото ти няма да можеш да работиш защото имаш да въртиш къща,да гледаш дете....интересно ми е само да му видя реакцията после.ако е готов да започне втора работа в името на секса -супер.но ти не си робот и на него това трябва да му го изясниш.
newsm10
Боже искрено се посмях, само си предствям физиономията му като му кажа, че съм напуснала работа, като имате в предвид, че моята заплата е 2 пъти, колкото неговата и естествено повечето разходи са на моя джоб.....  но това е без значение и не ми тежи.

От последните ви мнения си направих един извод, че май ще трябва за започна да се държа с мъжа ми като с второ дете, за да е доволен, че му се обръща внимание и да не ревнува. Все едно имам по-голям син, ще хвърля боклука, ще пуска прахосмукачка, все неща дето не са кой знае колко трудни, но са ми от полза. И естествено за свършената работа - подарък или поощрителна думичка. Но това като ми мине сръднята ще го пробвам.
 А що се отнася за домашната помощница не един път сме говорили по темата, но неговото мнение е "защо трябва да даваме пари за нещо, което може и ние да си го свършим".... не се споделя моето мнение времето е пари, в смисъл, че спестеното време може да се използва пълноценно за други работи като секс или разходки или примерно козметик. Започва да ми се натяква какво "градско чедо" съм и че на "това мойто му се вика мързел"... абе мъже какво да ги правиш

И пак ви благодаря, че си направихте труда да ми помогнете с проблема    bouquet



# 91
  • Мнения: 1 243
. Започва да ми се натяква какво "градско чедо" съм и че на "това мойто му се вика мързел"... абе мъже какво да ги правиш...

 Joy Joy Joy
То твоето ако е мързел, неговото просто е....липса на съществуване явно! Да работиш цял ден е уморително, ама и да лежиш и да чакаш постоянно на готово си е направо унизително!  Sick

# 92
  • Мнения: 263
Оооооооооо! И домашната помощница я пробутай покрай секса! кажи, че ще давате пари, ама вечер вместо да вършите домакинска работа ще правите секс! И говори в множествено число сякаш и той ще се включва в домакинската работа наравно с теб, дори и да не е така!

# 93
  • Мнения: 494
Ох темата е много деликатна,но и аз си мисля  че с женски хитрости, могат чудеса да се постигнат.Ината никога не е бил добър съветник ,както и пълното игнориране....
  newsm10

# 94
  • Мнения: 3
не съм чела отговорите,но аз на твое място как бих постъпила-напускам работа,върша си през деня домак.работа.после душче,почивка,шопинг за дрехи,като си дойде след работа опъната в спалнята със секси дрешки,цък един главозамайващ секс,после го осведомяваш,че си напуснала бачкане защото не искаш да го лишаваш от секс,понеже сте страхотно семейство и как за един секс ще ти хойка по други Naughtyказваш му колко и на теб ти е липсвал секса и как обаче ще се наложи да започне втора работа,защото ти няма да можеш да работиш защото имаш да въртиш къща,да гледаш дете....интересно ми е само да му видя реакцията после.ако е готов да започне втора работа в името на секса -супер.но ти не си робот и на него това трябва да му го изясниш.
newsm10
Боже искрено се посмях, само си предствям физиономията му като му кажа, че съм напуснала работа, като имате в предвид, че моята заплата е 2 пъти, колкото неговата и естествено повечето разходи са на моя джоб.....  но това е без значение и не ми тежи.

От последните ви мнения си направих един извод, че май ще трябва за започна да се държа с мъжа ми като с второ дете, за да е доволен, че му се обръща внимание и да не ревнува. Все едно имам по-голям син, ще хвърля боклука, ще пуска прахосмукачка, все неща дето не са кой знае колко трудни, но са ми от полза. И естествено за свършената работа - подарък или поощрителна думичка. Но това като ми мине сръднята ще го пробвам.
 А що се отнася за домашната помощница не един път сме говорили по темата, но неговото мнение е "защо трябва да даваме пари за нещо, което може и ние да си го свършим".... не се споделя моето мнение времето е пари, в смисъл, че спестеното време може да се използва пълноценно за други работи като секс или разходки или примерно козметик. Започва да ми се натяква какво "градско чедо" съм и че на "това мойто му се вика мързел"... абе мъже какво да ги правиш

И пак ви благодаря, че си направихте труда да ми помогнете с проблема    bouquet





Не мислиш ли, че трябва да опиташ да погледнеш от неговата страна също...половината мнения тук са стил мъжемелачки...а дали са такива в реалност...или просто форума е поле за изява на несбъднати желания как биха искали да тропат по масата и да правят каквото решат...

Мъжа ти май не иска просто внимание, а иска секс все пак...така че потупване по рамото няма да промени нищо...ще се получи ситуация, в която той ти помага, но не получава насреща нищо. Мисля, че не повече от 3 дни ще му е търпението преди да се върнете в начално положение с оправдание от негова страна, че е помагал ама никакъв ефект...
А иначе всичко си има граници, наказания стип липса на секс не работят за дълго, все някой ще му го даде ако не ти...

# 95
Е сега леко се ядосах!  smile3515
Значи неговото търпение 3 дни - и ако не получи това дето иска - айдеее по жени, а моето търпение 3 год. - ама може и още нали! И то през това време той не е седял непрекъснато на сухо, това дете да не съм го заченала като съм помирисала цвете.....
АААА да ме прощава TheSun, ама.....

# 96
  • Мнения: 1 942

Мъжа ти май не иска просто внимание, а иска секс все пак...така че потупване по рамото няма да промени нищо...ще се получи ситуация, в която той ти помага, но не получава насреща нищо. Мисля, че не повече от 3 дни ще му е търпението преди да се върнете в начално положение с оправдание от негова страна, че е помагал ама никакъв ефект...
А иначе всичко си има граници, наказания стип липса на секс не работят за дълго, все някой ще му го даде ако не ти...

Брака не е висша степен на осиновяване, освен готвенето, шетането, обгрижването да му се осигурява и необходимия секс!
Що той не се напъва 2 пъти в седмицата да я разтовари и предразположи, че да получи така необходимия му секс? Що само тя да му влиза в положението? Що пък тя да няма НУЖДИ?
Мъжа и не е пернато на изчезване дето като реши да чука извън гнезденцето да седим и да роним сълзи. Младо момиче, с детенце, добра работа, оправна, всички сме наясно, че няма да е дълго сама ако се разделят. Ама сме седнали тука да се опитаме да им помогнем да са щастливи заедно.

# 97
Исках само да допълня още нещо

"ще се получи ситуация, в която той ти помага, но не получава насреща нищо. "

а задължително ли е да получава нещо, когато ми помага?  newsm78
Не може ли да ми помогне ей така от добра воля, като ме гледа, че ми идва в повече.

# 98
  • Мнения: 3
Исках само да допълня още нещо

"ще се получи ситуация, в която той ти помага, но не получава насреща нищо. "

а задължително ли е да получава нещо, когато ми помага?  newsm78
Не може ли да ми помогне ей така от добра воля, като ме гледа, че ми идва в повече.

Ами защото така е устроен света...даваш/получаваш, безплатен обяд няма.
Човека му липсва секса... според теб причината е, че си изморена и не ти помага...ок почва да ти помага и какво...пак няма секс само потупване по рамото...и откъде мотивация нататък питам аз?

# 99
Така е устроен света казваш? newsm78
Ама май само за мъжете така е устроен!  smile3516
Ми и той да се напъне малко, бе, като иска да получава. Аз като давам какво получавам насреща!? Иначе е много уморен, ама за секс не е уморен, аз да не падам от луната...
А и кой ти е казал, че когато почне да ми помага няма да получи секс? И аз съм човек, нищо че съм жена...
И къде е моята мотивация? Между пералнята, мивката и печката....  нещо е много малка, щото не мога да я видя с просто око...

# 100
 При мен ситуацията с помощта е на същото дередже. Като се стигне до обсъждане на проблема: А бе ти защо не ми помагаш ?се взимат спешни марки в следващите два часа и после нищо... #Cussing outТака, че те всички, колкото и тъпо да звучи са едни и същи мързочи... #2gunfire
Аз от години се боря, но все още се радвам само на малки, дребни победички...  Mr. GreenТака, че кво ни остава освен да си кажем, че борбата продължава, а всички знаем кои са по-издръжливите копелета #2gunfire hahaha Mr. Green

# 101
  • Мнения: 236
до колкото разбрах ти гледаш дете,въртиш къщата,финансово повечето неща са на твоя задник,а неговите задължения се изчерпват с това да отиде на работа и като се върне да полежи на дивана,пък има и претенции да го обслужиш и в леглото?твоите задължение са доста пъти повече от неговите.аз си мисля/с риск да ме нападнат доста хора/че би се справила идеално и без него,а за в бъдеще да си намериш и човек-ма истински мъж този път.Ако мъжа ти има някакво уважение поне капка към теб вместо да мрънка,ще си запретне ръкавките и ще ти помага.Аз мисля че и да му говориш и да не му говориш,няма да разбере за какво иде реч докато не изпита всичко това,което ти тежи на теб на гърба си Thinking.Защо не се направиш нещо че те боли и да си вземеш едно направление за санаториум за 3 седмици?Кажи му ''мило боли ме гърба нещо там или еди кво си ще ходя да се полекувам малко че ги-пи-то каза че имам нужда?''нека тогава бачка,дете да гледаа да чисти,пазарува,да видим дали ще се сети за  секс. Whaasupкато се прибереш ей така ще изглежда  smile3556

# 102
  • Мнения: 1 817
Ако нямахте дете, щях да ти кажа да го зарежеш, защото не те заслужава! Но след като имате дете, ще трябва да му кажеш, че може да спи само и единствено с теб. Ако не иска, му кажи, че тогава и ти ще си намериш по-добър от него любовник и не отговаряш! Абе мъжете са големи говеда по някога! Успех и дано всичко стане така, както ти искаш!  Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт