Кога ще е официалното откриване на новата учебна година в София?

  • 3 286
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Търсих инфо в нета, но не намерих нищо Confused
15.09 е събота, а 17.09 (понеделник) е Празник на София.
В училището, където записахме Радо, казаха, че на 15-ти ще има само официално откриване и започват училище на 18-ти.
Навсякъде ли ще е така?

# 1
  • Мнения: 7 723
Да, и при нас е така..... Grinning

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Значи за 18 да се стягаме.
Откриване и бла-бла... айде и без нас  Stop

# 3
  • Мнения: 1 426
А защо без вас откриването? Аз винаги съм поощрявала ходенето по такива уж безсмислени мероприятия, и децата ми винаги са си обичали и са се чувствали отговорни и съпричастни към училището, класа и учителите си.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Ние искаме да ходим на откриването Simple Smile
Въпросът е, че шефовете на таткото твърдят, че откриването и първия учебен ден са на 17.09, а за 15-16 са планирали фирмено обучение някъде си Confused Затова и питам Hug

# 5
  • Мнения: 179
И друг път се е случвало, датите да се паднат по този начин. За първи учебен ден се приема 17-ти. Разликата е там, че в другите случай, на 17-ти пак ни събираха в у-ще, но после ни разкарваха, като стада из София.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Nevada, има време до тогава... Може и друго да измисля  Sunglasses

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Тази година 15 септември, събота е работен ден - отработва се предишният петък, 7 септември. Най-вероятно тогава ще бъде откриването на учебната година, освен ако г-н министърът не сътвори нещо с цел икономии на кой знае какво....

# 8
  • Мнения: 2 438
Откриването на учебната година е на 15 септември - събота. Започването на учебния процес - на 17 понеделник. Ако СОС реши на 17 да не се учи няма да се учи.

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Благодаря  Hug
Не знаех, че 15-ти е работен ден Blush

# 10
  • Мнения: 3 268
В началото но лятото едва ли този въпрос трябва толкова много да те вълнува.Я ходи на плаж и не му мисли толкова.Има време до тогава,ще научиши кога се открива.

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Има време и за морето Sunglasses
Написах вече защо ме вълнува в момента, а и таткото държи да присъства на Първия учебен ден на синчето Peace

# 12
  • Мнения: 10 758
Добре, че го прочетох.Не знаех Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 11 692
Най-добре попитай в самото училище,ако някой е останал там.Инаеч 15.09 май е работен ден, ще се отработва някой от 4-те почивни дни преди това.

# 14
  • Мнения: 901
Тъкмо бях забравила за училището.
Но разбирам, че за авторката е важно. В училището винаги има някой - иди и питай, те съветвам аз.
Иначе 15.09 е работен ден, въпреки че е в събота.

# 15
  • Мнения: 1 470
А защо без вас откриването? Аз винаги съм поощрявала ходенето по такива уж безсмислени мероприятия, и децата ми винаги са си обичали и са се чувствали отговорни и съпричастни към училището, класа и учителите си.
    И при нас е така!Ако не отидат на първият и последният ден,защо въобще да ходят?!Тези дни са лично техни,така те се чувстват уважени,не като деца,а като личности,творящи и отдадени на науката,и са горди от това,макар и не съвсем отдадени,но ние винаги ходим някъде след това на тези дни...

# 16
  • Мнения: 2 577
Добре, че го прочетох.Не знаех Blush
и аз  Peace
Благодаря за полезното инфо
за малко да планирам пак някъде уикенд и да проваля нещата  ooooh!

# 17
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Ali&Meli и schreier, питала съм в училището (написала съм го в първия си пост). Интересуваше ме дали важи за всички училища в София.

Благодаря за информацията  bouquet

Преместиха ангажимента на таткото за предната седмица Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами не мога да кажа дали навякъде ще бъде така.Аз не съм се интересувала за нашето училище, по-нататък /след 1.09/ ще се обадя.
Важното е,че таткото Ви ще може да присъства на първия учебен ден,другото няма значение...поне аз така мисля.

# 19
  • Мнения: 2 577
сега се сетих  newsm78
Тази година 15 септември, събота е работен ден - отработва се предишният петък, 7 септември. Най-вероятно тогава ще бъде откриването на учебната година, освен ако г-н министърът не сътвори нещо с цел икономии на кой знае какво....

Е да де ама на 07.09 не влиза в учебната година - следователно, ако работещите ще отработват, учениците нямат какво да отучват. Нали така ???

А по принцип 17.09. ако за София е неработен ден - той отработва ли се??? Аз мисля че не би трябвало - то си е празник. Няма логика той пък да се отучва на 15.09!?!?!?

Тогава редно е да се открие учебната година на 18.09. Ама знам ли???  newsm78 просто разсъждавам

# 20
  • Мнения: 2 829
Значи за 18 да се стягаме.
Откриване и бла-бла... айде и без нас  Stop



 Peace Peace Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 11 692
Ето и реалните факти:
http://edu.dir.bg/2007/08/01/news1951385.html

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да го цунат всички жаби, Даниелчо  Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Боже, кой му каза на този човек, че става за министър? ooooh!

 

# 24
  • Мнения: 2 577
оффффф  Crossing Arms
нямам думи

# 25
  • Мнения: 10 758
да го цунат всички жаби, Даниелчо  Crossing Arms
Joy Joy Joy

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Айде, официално на 15-ти!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 247
Жалко,че ще е на 15 откриването.Моя син ще е първи клас и ще го изпусне,защото се прибираме на 16 от Турция. Peace

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Жалко,че ще е на 15 откриването.Моя син ще е първи клас и ще го изпусне,защото се прибираме на 16 от Турция. Peace

не се кахъри излишно.
Даскалите почват стачка от 15.09.

Весела почивка в Турция  Peace

# 29
  • Мнения: 10 758
Жалко,че ще е на 15 откриването.Моя син ще е първи клас и ще го изпусне,защото се прибираме на 16 от Турция. Peace

не се кахъри излишно.
Даскалите почват стачка от 15.09.

Весела почивка в Турция  Peace
Я, я, я кажи нещо повече.Ще учат ли децата, докато са в стачка?

# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам идея.
В началото на септември ще има преговори с учителите и ако има споразумение, няма да се стачкува ... евентуално.
Тъй, че всичко е обвито в мистерия поне за сега.
Но Даниел да продължават да го целуват жабките.

# 31
  • Мнения: 10 758
нямам идея.
В началото на септември ще има преговори с учителите и ако има споразумение, няма да се стачкува ... евентуално.
Тъй, че всичко е обвито в мистерия поне за сега.
Но Даниел да продължават да го целуват жабките.
Аха.
 Joy Joy Joy( тва е за Даниел)

# 32
# 33
  • Мнения: 1 092
Да му се чудиш на акъла отде я измисли тая простотия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт